automobiliu-raktu-gamyba

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

Jeigu ieškote kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą, Jūsų paieškos baigiasi čia. „SOS atrakinimas“ komanda yra tikri savo srities profesionalai: kokybiškai ir greitai pagaminsime automobilių raktus, atliksime raktų remontą, korpuso keitimą, pririšimą prie imobilaizerio ir kitas svarbias paslaugas!

Greita užklausa
Žiūrėti video

Mūsų paslaugos

  • Automobilių raktų gamyba – mūsų dirbtuvėse atliekama rakto su imobilaizeriu gamyba. Naudojame modernią techniką ir aukštos kokybės detales, todėl preciziškai tiksliai ir itin greitai pagaminame puikiai veikiančius raktus.
  • Atsarginių auto raktų gamyba – pametus ar sugadinus vienintelį turimą raktą, laukia aibė nepatogumų. Pats metas apsisaugoti nuo tokios situacijos ir pasirūpinti atsarginio rakto gamyba.
  • Raktų pririšimas prie imobilaizerio – atliekame rakto pririšimą prie imobilaizerio ir pultelio programavimą. Raktas pilnai funkcionuos tik atlikus šią paslaugą – neturint rakto su čipu, automobilio neužvesite.
  • Raktų remontas – dažna situacija: sugenda elektroniniai komponentai arba raktas mechaniškai pažeidžiamas. Jeigu su šia problema susidūrėte ir Jūs, atsirado rakto veikimo sutrikimų arba jis apskritai neveikia, atliksime efektyvų rakto remontą. Mūsų meistrai padarys viską, kad Jūsų automobilio raktas tarnautų patikimai!
  • Susidėvėjusio raktų korpusų keitimas – naujas, kokybiškas korpusas pagerins rakto išvaizdą, o taip pat leis be nesklandumų juo naudotis ilgiau.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – pametus automobilio raktus, sugedus spynai ar dėl kitų priežasčių negalint patekti į automobilį, nepasimeskite. Kreipkitės į SOS atrakinimas specialistus. Atvažiuosime į Jūsų nurodytą vietą ir saugiai atrakinsime automobilį nepažeidžiant jo spynos. Negana to, Jums bus pagaminti nauji automobilių raktai!

Susisiekite jau dabar: Jūsų laukia šimtaprocentinė kokybės garantija ir sertifikuoti meistrai! Pasitelkę profesionalią įranga, mes itin greitai atliksime jums reikiamų raktų gamybą.

Automobilių raktai – mūsų specializacija ir kasdienybė, todėl SOS Atrakinimas specialistai darbus atlieka sklandžiai ir atsakingai.

8 priežastys kodėl verta rinktis mus:

DUK

Kokias paslaugas galite suteikti?

 

Mūsų komanda specializuojasi atliekant visų tipų raktų gamybą, remontą, raktų ir pultelių programavimą, avarinį durų ir spynų atrakinimą bei visų tipų spynų remontą, montavimą, taisymą, keitimą ir dar daugiau. Neabejojame, kad galėsime padėti ir Jums!

 

Kodėl verta rinktis Jus?

 

Esame ilgamečiai savo srities specialistai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius ir gali suteikti plataus spektro paslaugas. Mūsų darbų kokybė ne kartą pastebėta tarptautiniu mastu: didžiuojamės savo naryste Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijose, esame kviečiami ir aktyviai dalyvaujame tarptautinėse parodose, dėstome automobilių raktų programavimą tarptautiniuose seminaruose.

 

Kokių tipų spynoms atliekama auto raktų gamyba?

 

Turime daugybę raktų ruošinių, todėl automobilių raktų gamybą atliekame visų tipų spynoms, durims bei užraktams. Raktus gaminame pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį ar kodą.

 

Kokių markių automobiliams teikiate paslaugas?

 

Turime daugybę raktų ruošinių ir modernią techniką, todėl aptarnaujame Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Buick Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dodge, DS, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo ir kitų markių automobilius.

 

Ar raktus gaminate tik automobiliams?

 

Tikrai ne, mūsų paslaugos universalios. Galime pagaminti raktus visų tipų užraktams ir transporto priemonėms: mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams, žemės ūkio ir kitai sunkiajai technikai (traktoriams, kombainams ir t.t.), taip pat valtims, laivams, jachtoms ir kitoms vandens transporto priemonėms.

 

Per kiek laiko pagaminsite raktus?

 

Gamyba dažniausiai trunka ne ilgiau kaip 1 val. Šio proceso metu naudojame tik kokybiškus raktų ruošinius ir pažangią, juvelyrinio tikslumo įrangą, kuri neturi lygių visoje Lietuvoje.

Vis dėlto, svarbi suprasti, kad raktų mechanizmai tarpusavyje yra skirtingi. Tai reiškia, kad kai kuriuos pagaminame labai greitai, vos per keliolika minučių, o kitų gamyba gali trukti iki kelių valandų ar dar ilgiau.

 

Kiek kainuoja pagaminti automobilio raktą Jūsų dirbtuvėse?

 

Kiekvienu atveju raktų gamybos kaina gali būti individuali. Tai unikalus, didelės patirties, žinių ir modernios technikos reikalaujantis procesas, todėl kaina skiriasi priklausomai nuo automobilio modelio, rakto mechanizmo sudėtingumo, saugumo lygio.

Vis dėlto, mūsų misija – aukštos kokybės paslaugos, prieinamos kiekvienam. Todėl gamybos, remonto, pultelio programavimo, rakto pririšimo prie imobilaizerio ir kitų paslaugų kaina pas mus išties nedidelė! Jeigu domina, kiek Jūsų atveju kainuoja pagaminti automobilio raktą, susisiekite su mūsų komanda ir sužinokite!

 

Ar galite pagaminti ir seno tipo automobilių raktus?

 

Mūsų specializuotose automobilių raktų gamybos dirbtuvėse dirba sertifikuoti meistrai, kurie gamina visų tipų automobilių raktus. Nepriklausomai nuo automobilių raktų sudėtingumo ir tipo, raktus pagaminsime tiek patiems seniausiems, tiek patiems naujausiems modeliams.

Per daugiau nei 30 veiklos metų, mūsų komanda pagamino tūkstančius pačių įvairiausių automobilių raktų, todėl klientams galime užtikrintai garantuoti, kad automobilių raktų gamybą atliksime bet kokio tipo durims ir spynoms.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje: kontaktai

 

Jeigu domina aukščiausios kokybės raktų gamyba greitai ir nebrangiai, laukiame Jūsų! Susisiekite telefonu +370 638 08 888.

Čia gaminami raktai automobiliams, vilkikams, vandens transportui ir kitoms transporto priemonėms. Draugiški mūsų specialistai aptarnauja 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis. Atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir pageidavimus, kad suteiktume būtent tai, ko ieškote. Aptarnaujame klientus Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose – kreipkitės!

Raktus gaminame visų markių automobiliams:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).