Avarinis automobilių atrakinimas su „SOS ATRAKINIMAS“ specializuota avarinio atrakinimo tarnyba tiesus žingsnis į kokybę ir greitį. Susisiekite jau dabar: 100% kokybės garantija - sertifikuoti meistrai, atvykstame per 10-20 min.,‎ naudojame mobilią naujos kartos įrangą - SOS ATRAKINIMAS.

Avarinis automobilių atrakinimas

Avarinis automobilių atrakinimas visą parą: 24/7. Avarinis automobilių atrakinimas atliekamas itin patyrusių meistrų. Esame specializuota avarinio atrakinimo tarnyba, kuri veikia jau 29 metus. Avarinis automobilių atrakinimas ten, kur esate jūs - į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga. Susisiekite jau dabar: 100% kokybės garantija - sertifikuoti meistrai, atvykstame per 10-20 min.,‎ naudojame mobilią naujos kartos įrangą.

Pagalba 24/7: +370 638 08888
Greita užklausa
Žiūrėti video

Avarinis automobilių atrakinimas - visų markių automobiliams!

Pas mus avarinis automobilių atrakinimas atliekamas visų markių automobiliams. Nesvarbu kokių metų, gamintojo ar modelio jūsų automobilis, mūsų specializuotoje avarinio spynų atrakinimo tarnyboje dirba sertifikuoti meistrai, kurie atrakina visus automobilius, kurie turi spynas. Mūsų paslaugų kokybe nesuabejosite, profesionalus ir greitas avarinis automobilių atrakinimas be jokios žalos Jūsų automobiliui - garantuojamas!


„SOS ATRAKINIMAS“ specializuotos avarinio atrakinimo tarnybos teikiamos paslaugos:

 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio raktai pamesti ar prarasti;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio raktų pultelis neveikia;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio negalite atrakinti nei raktu, nei pulteliu;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai neveikia automobilio beraktė sistema;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio raktas nulūžo užvedimo spynelėje ar durelėse;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio durų spynelė prasukta;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio raktus užtrenkėte savo automobilyje;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai nusėdo jūsų automobilio akumuliatorius ir nereaguoja atrakinimo pultas;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilio durelių spynelė neveikia;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilis užvestas, tačiau suveikė centrinis užraktas ir automobilis užsirakino;
 • Avarinis automobilių atrakinimas, kai susiduriate su kitomis problemomis ir negalite patekti į savo automobilį;
 • Esant poreikiui galime išmontuoti ir sutvarkyti automobilio užvedimo spynelę ir pagaminti naujus Jūsų automobilio raktus.


Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime atrakinti ir užvesti Jūsų automobilį.

Avarinis automobilių atrakinimas VISĄ PARĄ!

Avarinis automobilių atrakinimas visą parą: 24/7. „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo tarnyba dirba visomis dienomis, savaitgaliais ir šventinėmis dienomis, 24 valandas per parą, naktį ir dieną. Pas mus avarinis automobilių atrakinimas atliekamas itin patyrusių meistrų, esame specializuota avarinio spynų atrakinimo tarnyba, kuri veikia jau 29 metus, tad gerai išmanome visus automobilių atrakinimo niuansus ir galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę. Avarinis automobilių atrakinimas pas mus paverčiamas visiškai nesudėtingu procesu.

Avarinis automobilių atrakinimas kiekvieno poreikiams - 8 priežastys, kodėl verta rinktis „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotą avarinio atrakinimo tarnybą:

Avarinis automobilių atrakinimas tada kada reikia ir ten kur reikia!

Avarinis automobilių atrakinimas ten kur esate jūs - į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas avarinio automobilių atrakinimo paslaugas. Avarinis automobilių atrakinimas vienu skambučiu: paskambinkite mums ir viskuo mes pasirūpinsime atrakinimu, programavimu, raktų gamyba ir jų pririšimu.

Avarinis automobilių atrakinimas mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia atrakinti visų automobilių spynas ir duris itin greitai bei saugiai. Mūsų specializuota tarnyba greitai išspręs visus jūsų automobilio atrakinimo klausimus. Kviečiame kreiptis į mūsų specializuotą avarinio atrakinimo tarnybą: avarinis automobilių atrakinimas visą parą mob.: 8 (638) 08 888

Avarinis automobilių atrakinimas - per kiek laiko atliekamas avarinis atrakinimas?

Avarinis automobilių atrakinimas daugumai yra nauja patirtis, todėl suprantame, kad natūraliai kyla klausimas, ogi per kiek laiko atliekamas avarinis automobilių atrakinimas? Viskas priklauso nuo jūsų automobilio markės ir modelio. Senesnės kartos automobiliams avarinis atrakinimas gali užtrukti 10 - 30 minučių, o naujos kartos automobilių, su sudėtingomis apsaugos sistemomis, avarinis atrakinimas gali užtrukti iki 1 val., o kartais ir ilgiau. Standartinių automobilių spynelių avarinis atrakinimas, kai jose nėra mechanizmų pažeidimų, užtrunka 10 - 30 minučių. Padidinto saugumo automobilių spynelių su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas užtrunka ženkliai ilgiau. Avarinis automobilių atrakinimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis, skiriasi automobilių spynelių modeliai, jų mechanizmai ir jų saugumo lygiai. Dėl šių priežasčių avarinio automobilių atrakinimo laiką ir kainą galime apskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti jūsų automobilio avarinio atrakinimo laiką ir kainą, kviečiame susisiekite su mumis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą ir atlikimo laiką.

 • Senesnės kartos automobilių avarinis atrakinimas atliekamas per 10 - 30 min;
 • Naujos kartos automobilių avarinis atrakinimas atliekamas per 30 - 60 min;
 • Standartinių automobilių spynelių avarinis atrakinimas atliekamas per 10 - 30 min;
 • Padidinto saugumo automobilių spynelių avarinis atrakinimas atliekamas per 30 - 60 min.

Avarinis automobilių atrakinimas su „SOS ATRAKINIMAS“ specializuota avarinio atrakinimo tarnyba tiesus žingsnis į kokybę ir greitį!

Klasikinėje situacijoje turime rinktis kas mums svarbiau paslaugų greitis ar kokybė? Pas mus rinktis nebereikia, suteikiame galimybę turėti ir viena, ir kita. 

GREITAS avarinis automobilių atrakinimas: gavus iškvietimą „SOS ATRAKINIMAS“ meistrai atvyks per 10–20 minučių, priklausomai nuo jūsų buvimo vietos, paros laiko, eismo sąlygų ir mūsų meistrų užimtumo. Gavę iškvietimą dėl avarinio automobilių atrakinimo į jį reaguojame skubos tvarka ir pas Jus atvyksime kaip galima greičiau. Kviečiant mūsų avarinio atrakinimo tarnybą, svarbiausia yra tiksliai nusakyti vietą, kur stovi jūsų automobilis.

 • Avarinis automobilių atrakinimas miesto ribose: atvykstame per 10–20 min;
 • Avarinis automobilių atrakinimas atokesnėse vietovėse: atvykstame per 20–30 min.


KOKYBIŠKAS avarinis automobilių atrakinimas: mūsų avarinio atrakinimo tarnyboje dirba sertifikuoti meistrai, kurie turi ilgametę patirtį, šios srities profesionalumą patvirtinančius sertifikatus, darbų atlikimui reikalingų specialiųjų žinių bei specializuotą įrangą, todėl visiems mūsų darbams suteikiama kokybės garantija. Jeigu reikalingas skubus avarinis automobilių atrakinimas, kviečiame skambinti mūsų avarinio atrakinimo tarnybai jau dabar, tel.: 8 (638) 08 888.

 • Greitas avarinis automobilių atrakinimas - atvyksime per 10–20 min.;
 • Avarinis automobilių atrakinimas atliekamas sertifikuotų meistrų;
 • Avarinis automobilių atrakinimas su kokybės garantija.
   

Avarinis automobilių atrakinimas - kokia atliekamo avarinio atrakinimo kaina?

Avarinis automobilių atrakinimas kiekvieno automobilio atveju yra skirtingas, kuo automobilio spyna ir apsaugos sistema sudėtingesnė, tuo avarinio atrakinimo kaina aukštesnė. Jei vieno automobilio atrakinimui reikia vienų specializuotų įrankių ir programų, kito automobilio atrakinimui gali reikėti kardinaliai kitų įrankių ir programų. Tad avarinis automobilių atrakinimas yra labai individualus ir paslaugų kainą galime apskaičiuoti tik susipažinę su jūsų situacija ir jūsų automobiliu, svarbu žinoti automobilio pagaminimo metus ir modelį. Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos avarinis automobilių atrakinimas, kviečiame susisiekite su mūsų avarinio atrakinimo tarnyba telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

 

 

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).