avarinis-automobiliu-atrakinimas-vilniaus-rajone

Avarinis automobilių atrakinimas Vilniaus rajone

Avarinis automobilių atrakinimas visą parą: 24/7. Esame 30 metų patirtį sukaupę profesionalai, gebame atrakinti bet kokį automobilį ir pagaminti jam naujus raktus. Atvykstame per 10-20 min (Vilniaus mieste). Jeigu iškvietimas Vilniaus rajone, dažniausiai pas Jus atvažiuosime per 30 min. - naudojame mobilią naujos kartos įrangą.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Avarinis automobilio atrakinimas: ką verta žinoti?

Štai kokiais privalumais galite džiaugtis pasirinkę SOS atrakinimas dirbtuves:

  • Operatyviai atliekami darbai: klientų poreikiai yra mūsų prioritetas, todėl gavę iškvietimą, nedelsiant atvyksime pas Jus. Priklausomai nuo užimtumo, dažniausiai pavyksta atvykti vos per 10 – 20 minučių (Vilniaus mieste). Jeigu iškvietimas Vilniaus rajone, dažniausiai pas Jus atvažiuosime per 30 min.
  • Naujos kartos įranga: darbus atliekame naudodami ypač pažangią techniką, kurios dėka galime atrakinti praktiškai visų markių automobilius jų nepažeidžiant, o nusėdusį akumuliatorių esant galimybei pakrausime
  • Aukšta kvalifikacija: Jūsų automobiliu pasirūpins kvalifikuoti meistrai, kurie šioje srityje specializuojasi net 30 metų, reguliariai atnaujina žinias Lietuvoje ir užsienyje.
  • Geros kainos: užtikriname, kad avarinio atrakinimo ir kitų mūsų paslaugų kainos yra prieinamos kiekvienam.
  • Pagalba visur ir visada: dirbame 24 valandas per parą, visomis savaitės dienomis.
  • Kokybės garantija: neabejojame savo meistrų kompetencija ir patirtimi, naudojame aukščiausios kokybės įrangą ir visiems SOS atrakinimas atliekamiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją.
  • Pamestų raktų gamyba. Esant poreikiui, galime pagaminti naujus raktus jūsų automobiliui.

Kodėl versta rinktis mus?

8 priežastys, kodėl verta rinktis „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotą avarinio atrakinimo tarnybą:

Kaip greitai pavyks atrakinti automobilį?

Avarinis automobilių atrakinimas yra problema, kurią norisi išspręsti kuo greičiau. Todėl klausimas, kiek trunka avarinis automobilio atrakinimas, yra labai logiškas. Šio proceso trukmė priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Automobilio markės ir modelio. Automobilių modelius neturinčius sudėtingų integruotų sistemų galime atrakinti itin greitai. Dažniausiai tai užtrunka 4-15 min. Tuo tarpu automobilių su pažangesnėmis bei sudėtingesnėmis saugumo sistemomis atrakinimas gali užtrukti ir ilgiau.
  • Spynos išsidėvėjimo. Dėl spynos neveikimo, mechaninio išsidėvėjimo, vidinio surūdijimo ar oksidacijos bei spynos širdelėje esančio purvo atrakinimas gali komplikuotis. Vis dėl to, sprendimas visada randamas, o spyną, esant poreikiui, galima suremontuoti.

Kiek Jūsų atveju užtruks avarinis atrakinimas, atsakysime tik įvertinę automobilį, jo saugumo sistemą ir spynos mechanizmą.

Atsakymą dauguma atvejų galime pateikti telefonu +370 638 08888.

Kokia yra avarinio automobilio atrakinimo kaina?

Kiekvienas atvejis yra išskirtinis: darbų sudėtingumas, trukmė ir kaina priklauso nuo spynos tipo ir sudėtingumo. Pavyzdžiui, naujesnių modelių automobilių avariniam atrakinimui dažnai prireikia itin specializuotų įrankių skirtų būtent tam modeliui, o kitų, senesnių modelių automobilių atrakinimas gali būti atliekamas greičiau ir paprasčiau. Todėl, įvertinus situaciją, galutinė darbų kaina yra nurodoma individualiai, bet visada ją galime pranešti telefonu.

Jeigu susidūrėte su problema ir reikalinga skubi pagalba, susisiekite su mūsų komanda telefonu 8 (638) 08 888. Jūsų laukia draugiški ir patyrę SOS atrakinimas meistrai, kurie įvertins situaciją, nurodys darbų trukmę ir informuos, kokia Jūsų atveju bus avarinio automobilio atrakinimo kaina.

Profesionali pagalba Jums patogiu metu

Užsikirtus, sugedus automobilio spynai, praradus automobilio raktus ar dėl kitų priežasčių negalint patekti į automobilį, profesionali pagalba reikalinga čia ir dabar. SOS atrakinimas komanda tam pasiruošusi: skubiais atvejais esame pasiekiami visą parą, 7 dienas per savaitę, net švenčių metu.

Jeigu reikalingas avarinis automobilio atrakinimas, į šį prašymą reaguojame labai greitai ir problemą dažniausiai išsprendžiame greičiau nei per pusvalandį! Skambinant mums, svarbiausia tiksliai nurodyti, kur stovi Jūsų automobilis.

Ilgametė patirtis ir naujausios technologijos

Kad ir kokia sudėtinga būtų situacija, SOS atrakinimas komanda galite pasitikėti: čia avarinį automobilių atrakinimą atlieka kvalifikuoti, visus reikalingus sertifikatus turintys meistrai, kurių patirtis siekia net iki 30 metų!

Jeigu reikalingas avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje ar aplink, patekote ten, kur reikia. Iki smulkmenų išmanome visus automobilių atrakinimo niuansus, todėl darbų kokybė visada nepriekaištinga. Naudojame Baltijos šalyse moderniausią techniką, kuri padeda atidaryti visų automobilių markių ir modelių spynas. Nepriklausomai nuo spynos mechanizmo, avarinis atrakinimas mūsų komandai visada yra įveikiama užduotis: automobilio duris atidarysime sklandžiai, nepažeidžiant automobilio spynos ir kitų detalių.

 

 

Susisiekite jau dabar! 100% kokybės garantija - sertifikuoti meistrai.

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).