Kaip išimti spynos širdelę be rakto?

Mūsų rinkoje galima aptikti daug įvairių širdelinių (cilindrinių) spynų. Jos naudojamos įvairiausiose duryse ar daiktuose: įvairių patalpų duryse, spintose, automobiliuose ar kitur. Kiekvieno tipo spyna naudoja specifinius parametrus turinčią širdelę.

 

Taigi, ar tikrai įmanoma išimti spynos širdelę be rakto? Atsakymą rasite apačioje.

Kada nepavyks išimti spynos širdelės?

Visi cilindrai išsitraukia savaip, tačiau dažniausiai principas yra toks, jog širdelė išsitraukia atlaisvinus ar ištrauks tam tikrus spynoje ir/ar duryse esančius tvirtinimo elementus ir širdelę raktu prasukus į reikiamą padėti. Norint tai padaryti, durys privalo būti atdaros ir turi būti raktas. Jeigu rakto nėra, daugumos durų spynų ar automobilio spynos širdelių ištraukti nepavyks be specialios įrangos. Įranga yra parenkama kiekvienam modeliui atskirai, o mūsų rinkoje jų galima rasti bent kelis šimtus. Su tinkama įranga galima atlikti profesionalų avarinį atrakinimą ir širdelę ištraukti.

Pavojus bandant grubiai išimti širdelę

Bandant širdelę ištraukti jėga, galima nesunkiai sugadinti spynos mechanizmą, duris ar furnitūrą. Taip yra, nes šios dalys yra dažnai sujungtus tarpusavyje ir jeigu jos nebus teisingai atjungtos, yra labai didelė rizika, kad bus sudaryti papildomi ir dideli nuostoliai.

 

Dažniausiai, nebūtina keisti viso spynos mechanizmo ir keisti furnitūrą nauja, jeigu tereikia naujų raktų arba esama spynos širdelė stringa, dėl ko visada apsimoka keisti tik pačią širdelę. Dėl šios priežasties, įsigijus naują būstą, pametus visus raktus arba jeigu spynos širdelė sugedo, geriausia kreiptis į profesionalų spynų meistrą su ilgalaike patirtimi, kuris gerai žino kaip veikia dauguma rinkoje esančių modelių ir turi reikalingus įrankius. Profesionalus meistras negadins durų, spynos mechanizmo ar furnitūros ir išims spynos širdelę be rakto.

Pasirūpinsime širdelės keitimu nuo A iki Ž

„SOS atrakinimas“ specialistai žino kaip išimti spynos širdelę be rakto, gali tą atlikti operatyviai, kokybiškai ir iš karto ją pakeisti nauja 24/7, bet kurią metų dieną. Išimsime šarvuotų, medinių, plastikinių ar automobilio durų širdelę be rakto, o esant poreikiui ir galimybei, galime pagaminti ir naują raktą pagal esamą širdelę.

 

Jums nereikės rūpintis naujos tinkamos širdelės paieškomis – atvyksime pas Jus su pilna transporto priemonę spynų, širdelių ir kitos furnitūros. Pasiūlysime alternatyvas ir įdėsime naują durų spynos širdelę su naujų raktų komplektu.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).