vartu-pulteliu-programavimas

Vartų pultelių programavimas, pririšimas Vilniuje

Patyrę SOS atrakinimas specialistai jau ne vienerius metus atlieka visų tipų vartų, šlagbaumų, garažo durų pultelių programavimą, gamybą, remontą, pririšimą ir kitas paslaugas.

 

Šiuolaikiniai vartų pulteliai reikalauja žinių, tikslumo ir pažangių technologijų. Turime platų pultelių pasirinkimą ir reikalingą techniką todėl savo klientams galime pagaminti nemažą kiekį rinkoje esančių pultelių. Daugelį pultelių kopijuojame itin greitai, vos per kelias minutes.

Vartų pultelio pririšimas, gamyba ir kitos paslaugos:

  • Vartų pultelių programavimas - SOS atrakinimas dirbtuvėse, priklausomai nuo pultelio specifikos, galime užprogramuoti pultelį turintį pastovų arba kintamą kodą bei turintį tokį pat dažnį kaip ir originalus pultelis. Svarbu ir tai, kad nebūtina turėti atskiro vartų pultelio visiems atvejams: galime užprogramuoti vieną pultelį, kad juo galėtumėte valdyti kelis skirtingus vartus.
  • Papildomų vartų pultelių gamyba - visada pravartu pasirūpinti atsarginiu garažo, kiemo ar kitų vartų pulteliu. Galime pagaminti papildomus vartų pultelius su nekintamu kodu, o taip pat ir tam tikrus pultelius su kintamu arba užslaptintu kodu.
  • Pultelio patikra - visiškai nemokamai patikriname kliento pultelį ir nurodome, kokio tipo kodas bei dažnis naudojamas pas jį. 
  • Kitas servisas - taip pat atliekame kitas klientams aktualias paslaugas: keičiame vartų pultelių elementus, baterijas ir sprendžiame kitas iškilusias problemas. Esant galimybei, pritaikome efektyvų pultelių remontą, kad šie vėl tarnautų kaip nauji!

Esame profesionalai, visada pasiruošę išspręsti kylančias problemas. Jeigu paslaugų reikia skubiai, esame pasiekiami visą parą, visomis savaitės dienomis!

Kada reikalingas vartų pultelio remontas ar programavimas?

  • Sugedus vartų pulteliui;
  • Jį pametus;
  • Pageidaujate atsarginio vartų pultelio;
  • Norite vienu pulteliu atidaryti skirtingus vartus;

Susidūrus su problema, nedelskite ir kreipkitės į mūsų specialistus: greitai pasiūlysime efektyvų sprendimą bet kokiai situacijai.

Kiemo ir garažo vartų pultelių programavimas už gerą kainą

Jeigu pultelis pažeistas, sugedo ar lūžo, kreipkitės ir pasirūpinsime pagalba! Atliksime pultelio programavimą, pririšimą, kodavimą, remontą arba pagaminsime naują pultelį.

SOS atrakinimas komanda naudoja inovatyvias technologijas, todėl vartų pultelių programavimas, remontas ir kiti darbai atliekami tiksliai, o rezultatai pranoksta lūkesčius. Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį, į kiekvieną situaciją žvelgia lanksčiai. Savo klientams užtikriname ne tik gerą kainą, bet ir suteikiame kokybės garantiją.

Jei atvejis skubus, kreipkitės į mūsų specialistus 24 valandas per parą, visomis savaitės dienomis!

Kaip greitai atliekama vartų pultelių gamyba?

Daugumos vartų pultelių nuskaitymas pas mus užtrunka sekundes, o nauji fiksuoto kodo pulteliai pagaminami poros minučių bėgyje. Sudėtingesni kintamo kodo pulteliai gali būti pagaminti kelių minučių bėgyje.

Kaip žinoti kokį kodą ir dažnį naudoją pultelis?

Šią informaciją kartais galima rasti ant pultelio korpuso. Dažniausiai nurodomas tik pats dažnis, kuris dažniausiai gali būti 315 MHz, 433/434 MHz, 868 MHz. Dažnį ir kodo tipą taip pat galima nemokamai patikrinti profesionalia įranga „SOS atrakinimas“ raktų dirbtuvėse. Minutės bėgyje galėsime nurodyti kokį dažnį naudoja jūsų pultelis, ar kodas yra pastovus, kintantis ar net užslaptintas.

Kuom skiriasi pastovus kodas nuo kintamo?

Pastovų kodą naudojantys pulteliai nereikalauja pažangesnių pultelių ir papildomų programavimo/pririšimo darbų. Šis kodas išlieka toks pat su kiekvienu mygtuko, dėl ko skaitosi mažiau saugus, dėl ko jis dažniausiai aptinkamas senesniuose automatikose, bendro naudojimo ar mažiau saugomuose objektuose.

Kintamo kodo pulteliai yra saugesni, kadangi jų kodas yra sunkiau pavagiamas. Kiekvieną kartą nuspaudus mygtuką ant pultelio, jo kodas pasikeičia, dėl ko panaudotas vieną kartą, antrą kartą dažniausiai nebetiks.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).