spynu-meistrai-sos-atrakinimas

Spynų remontas Vilniuje

Nesvarbu kur ir kokio tipo yra Jūsų spyna, galime padėti. SOS atrakinimas meistrai 30 metų specializuojasi spynų remonto srityje, todėl užtikriname: kiekvieno kliento laukia sertifikuoti specialistai, kurie be vargo atliks visus reikalingus spynų remonto darbus. Suremontuosime bet kokių durų, vartų ar transporto priemonių mechanines spynas. Esant poreikiui, pasiūlysime įvairių gamintojų naujas spynas.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Taisome visų gamintojų spynas:

MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL-T-LOCK, CISA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA, DORMA,  YALE, BALING, NEMEF, LOB, TESA, ATRA, WILKA, BKS ir kt.  Amžinai tarnaujančios spynos, deja, neegzistuoja. Tačiau absoliuti dauguma spynų gali būti sėkmingai remontuojamos.

Mūsų paslaugų kokybe nesuabejosite: profesionalus ir greitas spynų remontas be jokios žalos Jūsų durims – garantuotas!

Automobilių spynų remontas

Neveikianti arba stringanti automobilio spyną gali sukelti begalę nepatogumų – nuo negalėjimo patekti į savo transporto priemonę iki techninės apžiūros nepraėjimo (pvz. stringant užvedimo spynai). Savo dirbtuvėse galime kokybiškai suremontuoti daugumą su spynomis iškilusių problemų kuomet:

 • Raktas neįsikiša arba nepilnai įlenda į automobilio durelių arba užvedimo spyną
 • Stringa arba užsikirto vairo užraktas
 • Raktas užstrigo spynoje
 • Dėl sugedusios spynos nepavyksta užvesti automobilio
 • Spyna ar/ir raktas yra išsidėvėjusi
 • Yra kitų spynos veikimo defektų

Kodėl dėvisi automobilio spyna?

Dažniausiai spynos gedimai gali pasireikšti dėl mechaninio spynos išsidėvėjimo arba netinkamo naudojimo, taip pat dėl kitų priežasčių, kurios ypač būdingos mūsų klimatui:

 • Vidiniai spynos komponentai yra išsidėvėję nuo dažno ar ilgalaikio naudojimo, deformuoti arba paveikti korozijos ir purvo;
 • Blogai išpjautas arba išsidėvėjęs raktas deformuoja spynos vidų;
 • Spynos vidus yra paveiktas korozijos;
 • Spyna yra užkimšta purvu arba į ją buvo įpurkšta per daug arba netinkamo sutepimui skysčio;
 • Spyna yra sukama nepilnai įkišus į ją raktą.

Patikimas spynos remontas

SOS atrakinimas dirbtuvėse atliekamas patikimas spynų taisymas ir kiti reikalingi darbai. Kviečiame su šiomis paslaugomis susipažinti išsamiau:

 • Pagalba, kai raktas užstrigo ar nulūžo spynoje;
 • Spynos remontas, kai ši neveikia, sugedusi ar yra prasukta.
 • Taip pat suteiksime visą reikiamą pagalbą ir remontą, jeigu susiduriate su kitomis rimtomis problemomis ir negalite atrakinti durų spynos.
 • Jeigu klientas pageidauja, galime išmontuoti ir sutvarkyti durų spyną bei pagaminti naujus raktus.
 • Galime pritaikyti spyną jūsų raktui arba atvirkščiai – pagaminti raktą pagal jūsų spyną (atliekamas spynos perkodavimas).

Kokybė be kompromisų

SOS atrakinimas specialistai gali atlikti remontą ar keitimą  visų tipų spynoms: nuo seifo iki automobilio!

Kartais atrodo, kad tenka rinktis prioritetus ir pasirinkti, kas svarbiau: paslaugų greitis, kaina ar kokybė? Pasirūpinsime, kad mūsų klientams šios dilemos spręsti nereikėtų. Suteikiame galimybę džiaugtis visais šiais privalumais be jokių kompromisų!

SOS atrakinimas meistrai atvyks į Jūsų nurodytą vietą vos per 20–30 minučių (priklausomai nuo lokacijos, paros meto, eismo sąlygų ir meistrų užimtumo).

Mūsų komandai net sudėtingiausių spynų taisymas – įveikiama užduotis. Nepriklausomai nuo situacijos rimtumo, užtikrinamas maksimaliai kokybiškas spynos remontas ir kiti darbai. Turime ilgametę patirtį ir tarptautinį pripažinimą, remontuodami spynas naudojame tik pažangią techniką, todėl visus darbus atliekame maksimaliai kokybiškai.

Kreipkitės ir atliksime spynos remontą. Skubius atvejus aptarnaujame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis!

 

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).