Mobili naujos kartos įranga!

Avarinis durų ir spynų atrakinimas, raktų gamyba ir programavimas bei visų tipų spynų remontas, montavimas, keitimas bei pardavimas - į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas paslaugas. Avarinis automobilių atrakinimas, spynų remontas, montavimas, keitimas vienu skambučiu: paskambinkite mums ir viskuo mes pasirūpinsime atrakinimu, programavimu, raktų gamyba ir jų pririšimu.

Visos paslaugos mūsų meistrų atliekamos naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia atrakinti visų spynas ir duris itin greitai bei saugiai. Mūsų specializuota tarnyba greitai išspręs visus jūsų klausimus. Kviečiame kreiptis į mūsų specializuotą tarnybą: avarinis automobilių atrakinimas, raktų gamyba, spynų servisas visą parą mob.: 8 (638) 08 888

Mūsų dirbtuvės yra asocijuotos Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų federacijų. Esame Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų federacijos nariai, o tai patvirtina ir įrodo mūsų dirbtuvių išskirtinę kompetenciją ir patikimumą. Mūsų meistrai vyksta į šių asociacijų mokymus, konferencijas, įvairius seminarus ir renginius, kur tobulina savo žinias bei domisi naujausiomis praktikomis, specializuota įranga, technologijomis bei naujausiomis veiklos tendencijomis.

  • Mūsų dirbtuvės gali pateikti raktų atitikties sertifikatus;
  • Mūsų dirbtuvės gali pateikti oficialius spynų gamintojo įgaliojimus;
  • Mūsų dirbtuvės gali pateikti šios veiklos licencijas;
  • Mūsų dirbtuvės gali pateikti meistrų veiklos sertifikatus.

 

Paslaugos kiekvieno poreikiams - 8 priežastys, kodėl verta rinktis „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotas dirbtuves:

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).