spynos-keitimas-vilniuje

VIsų tipų spynų keitimas Vilniuje

Greitas spynų keitimas visų tipų buto, namų, biuro durims, automobiliams, seifams, spintelėms ir kt. Atliekame ir spynų remontą. Taip pat  keičiame spynų komponentus (jeigu nereikia keisti visos spynos, tarkim keičiame tik spynos cilindrą, ar mechanizmą). Atvykstame per  20 – 30 min. Dirbame visą parą.

Visų tipų spynų keitimas:

SOS atrakinimas komanda sklandžiai ir operatyviai pakeis spynas visų tipų duryse. Štai ką verta žinoti apie mūsų teikiamas paslaugas:

 • Durų spynų keitimas – galime pakeisti spynas visų tipų durims: tai namų durų spynos, garažų, seifų spynos, spintelių ir pašto dėžučių spynelės ir kt.
 • Spynos komponentų keitimas – ne visada reikia keisti visą spyną. Galime pakeisti tik spynos širdelę (cilindrą), patį spynos mechanizmą arba kitą konkretų spynos komponentą: tai sutaupys Jūsų laiką ir pinigus!
 • Spynų remontas – atliekame visų tipų durų spynų remontą, taip pat keičiame ir remontuojame durų spynų rankenas.
 • Automobilių spynų keitimas – atliekame spynų keitimą praktiškai visų tipų ir markių automobiliams.
 • Telefonu, el. paštu arba gyvai įsivertiname esamą spyną ir rekomenduojame galimus variantus. Esame pakeitę tūkstančius įvairiausių spynų per virš 30 m. darbo, tad puikiai suprantame kokios yra įvairių modelių bėdos ir privalumai. Visada pasiūlysime galimas skirtingų kainų ir funkcijų alternatyvas.
 • Atvykstame su dešimtimis skirtingų spynų pas Jus. Turime itin didelį spynų sandėlį bei dirbame su absoliučiai visais tiekėjais Lietuvoje, o taip pat su tiekėjais ir gamyklomis iš kitų šalių. Mūsų specialistai atvažiuos su pilna bagažine spynų, gyvai aprodys galimus variantus ir suteiks Jums galimybę išsirinkti norimą spyną. Platus asortimentas leidžia spynos keitimą atlikti nedelsiant, 24/7.
 • Remontuojame ir atrakiname esamas spynas. Jeigu esama spyna neišsitraukia, nes yra užrakinta ar sugedusi, nereikia laužyti, pjaustyti ar išgręžioti duris ir ne visada būtina keisti spyną! Mūsų specialistai turi visą reikiamą įrangą, kad atlikti profesionalų avarinį atrakinimą bei remontą esant galimybei. Tam tikrais atvejais, užtenka pakeisti tik pavienius komponentus naujais. Mes taip pat galime sutvarkyti ir kitus mechanizmus esančius duryse ar durų staktoje, jeigu jie trukdo tinkamam spynos veikimui.
 • Profesionalus spynos keitimas. Išrinktą spyną ar spynos širdelę su naujais raktais profesionaliai įdėsime į duris ir sujungsime su visais durų mechanizmais, kad ji veiktų tinkamai bei sutepsime ją specialiu spynų skysčiu. Suteikiame ilgametę garantiją ir mūsų darbams, ir naujai spynai. 

Kaip atliekamas automobilių spynų keitimas arba remontas?

 • Identifikuojame automobilio metus, modelį ir bėdą su spyna. Nustačius, kuri spyna – durų, bagažinės ar užvedimo veikia blogai, pasiūlome sprendimų eigą: pakeisti spyną, tam tikrus komponentus (pvz. uždegimo jungiklį) arba suremontuoti esamą spyną. Visada pasiūlysime Jums optimaliausią sprendimą.
 • Priimame Jus savo dirbtuvėse arba atvykstame į vietą. Priklausomai nuo aplinkybių, durų ar uždegimo spynos širdelės keitimas, arba remontas atliekamas atvykus pas Jus arba prie mūsų dirbtuvių V. Kudirkos g. 7.
 • Atrakiname automobilį jeigu durų spyna nebeveikia. Jeigu situacija yra tokia, jog dėl sugedusios spynos nepavyksta patekti į automobilį, mes jį galime profesionaliai atrakinti.
 • Profesionaliai pakeičiame arba suremontuojame spyną. Tvarkingai išimame esamą spyną, ją pakeičiame nauja arba suremontuojame esamą ją perrenkant, pravalant, atrestauruojant ar pakeičiant sugedusius komponentus. Darbams suteikiamą garantiją. Plačiau apie automobilių spynų remontą ir keitimą.

Kada reikalingas durų spynos keitimas?

Yra nemažai atveju, kuomet reikalingas namo, ofiso, sandėlio ar buto durų spynos keitimas.

 • Spyna nebeveikia ar net pradeda strigti. Tokiu atveju spyną svarbu kuo skubiau suremontuoti arba pakeisti nauja, kadangi ji gali užstrigti užsirakinus durims.
 • Kuomet raktus turėjo nepažįstami ar nepatikimi asmenys. Niekada nėra aišku, kas galėjo pasilikti raktą ar pasidaryti bet kokį kiekį jo kopijų. Po įsikraustymo į naują būstą visada rekomenduojame pakeisti spynas naujomis arba jas perkoduoti – pagaminti kitus raktus esamai spynai panaikinant senų veikimą.
 • Kai vieninteliai raktai pamesti. Mūsų komanda gali pagaminti naujus raktus, net kai visi pamesti arba pakeisti spyną nauja priklausomai nuo to, kuris sprendimas optimalesnis.
 • Kuomet raktai pamesti šalia namų. Jūsų turtas yra sukompromituotas, jeigu raktus rado nesąžiningi asmenys.

 

Kiek trunka spynos keitimas?

Spynos keitimo laikas labai priklauso nuo durų tipo, konstrukcijos bei spynos tipo. Dauguma atveju, net ir esant padidinto saugumo šarvuotoms durims, mūsų patyrusi komanda su spynos keitimu susitvarko greičiau nei per valandą. Kadangi turime platų spynų asortimentą mūsų sandėlyje ir tarnybiniame transporte, visas standartines spynas turime su savimi ir negaištame laiko važinėjimui per parduotuves ieškant tinkamos spynos.

Kokias spynas keičiate?

Savo komandoje turime visų spynų serviso sričių specialistus. Pas mus galima užsakyti įvairių tipų spynų keitimą arba naujų raktų gamybą esamoms spynoms. Gaminame naujus raktus, atstatome kodus bei keičiame spynas ne tik įvairiausioms durims, automobiliams, bet ir visiems seifams ir kitiems užraktus turintiems daiktams:

 • Šarvuotoms, plastikinėms, medinėms, aliumininėms durims;
 • Seifams su elektroninėmis ar mechaninėmis spynomis;
 • Automobiliams ir sunkvežimiams;
 • Pašto dėžutėms;
 • Stogo bagažinėms, skersiniams, kabliams ir pan.
 • Daiktadėžėms, skrynioms, baldams ir kt.

 

Dirbame su visų gamintojų spynomis:

ABLOY, ABUS, AGB, ASSA, ATRA, BALING, BKS, BODA, CAM, CISA, DORMAKABA, ELBOR, FAB, FIAM, GERA, GERDA, INOVO, KALE KILIT, KURZEMES, LOB, MEDOS, METTEM, MOTTURA, MP, MUL-T-LOCK, NEMEF, SAM, SECUREMME, TESA, VALNES, WILKA, YALE ir kt.

Kuom išskirtinis šarvuotų durų spynų keitimas?

Didžioji dalis butų turi šarvuotas duris ar duris su papildomo saugumo elementais. Šių durų konstrukcija dažnai yra sudėtingesnė dėl papildomų mechanizmų, specialių apdailų, šiltinimo elementų ir tvirtesnių spynų nei kad plastikinėse ar medinėse duryse. Keičiant spynas šarvuotose duryse, yra labai svarbu tinkamai išardyti duris ir atjungti mechanizmus, ir spynas. Jeigu durys bus išardytos netinkamai, tuomet labai lengva sugadinti ar pažeisti apdailas, gali iškristi šiltinamoji medžiaga, pvz. stiklo/akmens vata, o netinkamai sujungtos traukės ir spyna gali visiškai užstrigti.

Per 30 m. darbo esame išardę, surinkę ir sumontavę spynas tūkstančiuose skirtingų durų, dėl ko mums gerai pažįstamos ne tik vietinių durų gamintojų konstrukcijos, bet ir į mūsų rinką atgabentos durys iš kitų Europos ar Azijos šalių. Profesionalių įrankių arsenalas ir kompetencija mums leidžia visas duris išardyti ir surinkti kaip numatyta gamykloje, o esant poreikiui juose ne tik pakeisti esamas spynas, bet ir sumontuoti naujas, suremontuoti durų mechanizmus ar atlikti kitus susisijusius darbus. Plačiau apie šarvuotų durų spynos keitimą.

Rūpestis ir patogumas

Didžiausias mūsų komandos prioritetas – 100 proc. įgyvendinti klientų lūkesčiai ir kokybės garantija. Rūpinamės savo klientų poreikiais, todėl užtikriname: Jums nereikia rūpintis spynomis: praktiškai visas jas turime sandėlyje, o jeigu neturime, itin operatyviai pasirūpiname reikalingų spynų suradimu: dirbame su visais spynų tiekėjais Lietuvoje bei turime partnerių užsienyje, todėl, kad ir kokios spynos reikėtų, rasime greitą ir kokybišką sprendimą.

Spynos keitimas, kurį atlieka profesionalai

Dažniausiai spynos gedimai gali pasireikšti dėl mechaninio spynos išsidėvėjimo arba netinkamo naudojimo, taip pat dėl kitų priežasčių, kurios ypač būdingos mūsų klimatui:

SOS atrakinimas komanda yra profesionalai, kurie net 30 metų specializuojasi spynų keitimo srityje. Darbams pasitelkiame pažangią techniką, todėl galime pasirūpinti net sudėtingiausių spynų keitimu.

Turime platų spynų pasirinkimą, ilgametę patirtį, bendradarbiaujame su spynų tiekėjais, todėl savo klientams pasiūlome spynas įvairiomis kainomis, pagal poreikius ir galimybes. Kviečiame susisiekti!

Spynų keitimo darbus atliekame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai: skubiais klausimais esame pasiekiami 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Atvyksime per 20 – 30 min.!

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).