spynu-meistrai-sos-atrakinimas

Spynų keitimas Vilniuje

Greitas spynų keitimas visų tipų buto, namų, biuro durims, automobiliams, seifams, spintelėms ir kt. Atliekame ir spynų remontą. Taip pat  keičiame spynų komponentus (jeigu nereikia keisti visos spynos, tarkim keičiame tik spynos cilindrą, ar mechanizmą). Atvykstame per  20 – 30 min. Dirbame visą parą.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Visų tipų spynų keitimas:

SOS atrakinimas komanda sklandžiai ir operatyviai pakeis spynas visų tipų duryse. Štai ką verta žinoti apie mūsų teikiamas paslaugas:

  • Durų spynų keitimas – galime pakeisti spynas visų tipų durims: tai namų durų spynos, garažų, seifų spynos, spintelių ir pašto dėžučių spynelės ir kt.
  • Spynos komponentų keitimas – ne visada reikia keisti visą spyną. Galime pakeisti tik spynos širdelę (cilindrą), patį spynos mechanizmą arba kitą konkretų spynos komponentą: tai sutaupys Jūsų laiką ir pinigus!
  • Spynų remontas – atliekame visų tipų durų spynų remontą, taip pat keičiame ir remontuojame durų spynų rankenas.
  • Automobilių spynų keitimas – atliekame spynų keitimą praktiškai visų tipų ir markių automobiliams.

Rūpestis ir patogumas

Didžiausias mūsų komandos prioritetas – 100 proc. įgyvendinti klientų lūkesčiai ir kokybės garantija. Rūpinamės savo klientų poreikiais, todėl užtikriname: Jums nereikia rūpintis spynomis: praktiškai visas jas turime sandėlyje, o jeigu neturime, itin operatyviai pasirūpiname reikalingų spynų suradimu: dirbame su visais spynų tiekėjais Lietuvoje bei turime partnerių užsienyje, todėl, kad ir kokios spynos reikėtų, rasime greitą ir kokybišką sprendimą.

Dirbame su visų gamintojų spynomis:

ABLOY, ABUS, AGB, ASSA, ATRA, BALING, BKS, BODA, CAM, CISA, DORMAKABA, ELBOR, FAB, FIAM, GERA, GERDA, INOVO, KALE KILIT, KURZEMES, LOB, MEDOS, METTEM, MOTTURA, MP, MUL-T-LOCK, NEMEF, SAM, SECUREMME, TESA, VALNES, WILKA, YALE ir kt.

Spynos keitimas, kurį atlieka profesionalai

Dažniausiai spynos gedimai gali pasireikšti dėl mechaninio spynos išsidėvėjimo arba netinkamo naudojimo, taip pat dėl kitų priežasčių, kurios ypač būdingos mūsų klimatui:

SOS atrakinimas komanda yra profesionalai, kurie net 30 metų specializuojasi spynų keitimo srityje. Darbams pasitelkiame pažangią techniką, todėl galime pasirūpinti net sudėtingiausių spynų keitimu.

Turime platų spynų pasirinkimą, ilgametę patirtį, bendradarbiaujame su spynų tiekėjais, todėl savo klientams pasiūlome spynas įvairiomis kainomis, pagal poreikius ir galimybes. Kviečiame susisiekti!

Spynų keitimo darbus atliekame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai: skubiais klausimais esame pasiekiami 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Atvyksime per 20 – 30 min.!

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).