Kaip atrakinti duris be rakto?

Neretai pasitaiko, jog vieninteliai raktai buvo pamesti, sulūžo arba durys buvo užtrenktos. Esant tokiai stresinei situacijai yra svarbu nepasimesti ir nepabloginti situacijos bandant grubiai išlaužti spyną ar duris.

 

Apačioje pateikiame galymus variantus.

Norint atrakinti duris be rakto, reikia įsivertinti visas aplinkybes

Ar durys užsitrenkė ir raktas liko viduje; raktas buvo pamestas; sugedo spyna; durys pasėdo ir neleidžia spynai tinkamai veikti; ar gal būt yra kita priežastis. Priklausomai nuo aplinkybių, reikia išrinkti tinkamą atrakinimo būdą, tačiau jokiais būdais nereikia pradėti laužti durų ar jėga išlaužti užraktą. Taip tik sudarysite sau tik daugiau nuostolių ir nebūtinai atrakinsite duris. Dažniausiai, geriausias būdas atrakinti duris ir nesudaryti didelių nuostolių yra profesionaliai atrakinti pačius spynos užraktus.

Kaip atrakinti durų spyną be rakto?

Mūsų rinkoje yra virš tūkstančio skirtingų spynų ir spynų cilindrų modelių bei šimtai skirtingų papildomai  arba gamykliškai montuojamų spynų apsaugų. Kiekviena spyna išsiskiria metalo lydiniu, konstrukcija bei gali būti skirtingai sumontuota. Norint atrakinti spyną, pirmą yra svarbu žinoti jos silpnąsias puses ir pasirinkti tinkamą avarinio atrakinimo būdą. Nenusimanant apie spynas, gali kilti noras tą spyną išlaužti, ją gręžti, pjauti arba bandyti atrakinti neveikiančiu raktu. Toks metodas labai tikėtina tik pablogins visą padėti, kadangi bus sugadinta ne tik spyna, bet ir durų viduje esantys mechanizmai, apdailos, durų plokštės, šiltinimo elementai ir kitos dalys. Tai taip pat apsunkins visus darbus atrakinimo specialistui, kadangi jam bus sunkiau tinkamai panaudoti profesionalius atrakinimo įrankius, prieiti prie jam žinomų silpnųjų spynos vietų, kad atrakinti spyną.

Mašinos atrakinimas be raktelių

Dažnai pirma mintis užsitrenkus automobiliui ar pasimetus raktui yra daužti langą. Tam tikrais atvejais, pvz. automobiliui apsivertus ir ten esant žmonėm, karštyje užsitrenkus vaikui ar augintiniui, tai gali būti suprantamas būdas patekti į automobilį arba ką nors iš jo išvaduoti. Tačiau, absoliučia dauguma atveju stiklo išdaužimas sukels tik daugiau nuostolių ir privers jus sugaišti daugiau laiko, arba net nepadės patekti į automobilį. Šiais laikais, dauguma automobilių turi dvigubą užrakinimo sistemą. Net gi, jau virš dviejų dešimtmečių keliais judantys BMW, Audi, Volkswagen ar SEAT automobiliai su tokia sistema neatsirakins net išdaužus langą ir bandant atrakinti automobilį iš vidaus.

 

Tokiu atveju, geriausia kreiptis į profesionalią avarinio atrakinimo tarnybą, kurį ilgus metus specializuojasi automobilio atrakinimu, turi visą reikiamą įrangą ir specialistus, kurie gali automobilį atrakinti pačiu palankiausiu būdu. Mūsų „SOS atrakinimas“ komanda Jums gali padėti ne tik su operatyviu, prieinamu ir kokybišku atrakinimu, bet ir su naujo rakto gamyba ar esamo remontu.

 

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).