Automobilių raktų remontas

Automobilių raktų remontas kokybiškai ir greitai. Automobilių raktų gamyba, remontas, programavimas, pririšimas. Automobilių raktų remontas visų markių automobiliams. Automobilių raktų remontas, automobilių pultelių remontas, automobilių korpusų remontas. Automobilių raktų remontas specializuotose raktų gamybos dirbtuvėse, kurios veikia jau 29 metus. Automobilių raktų remontas - greitai, tiksliai, patikimai su naujos kartos preciziško tikslumo įranga. Susisiekite jau dabar: 100% kokybės garantija - sertifikuoti meistrai.

Pagalba 24/7: +370 638 08888
Greita užklausa
Žiūrėti video

Automobilių raktų remontas visų markių automobiliams!

Nesvarbu kokios markės jūsų automobilis mūsų specializuotose raktų gamybos ir remonto dirbtuvėse dirba sertifikuoti meistrai, kurie gamina ir remontuoja visų tipų raktus. Nepriklausomai nuo automobilio rakto sudėtingumo ir tipo, mes atliekame raktų remontą ir patiems seniausiems raktams ir patiems naujausiems. Mūsų paslaugų kokybe nesuabejosite, automobilių raktų remontas profesionaliai ir greitai - garantuojamas! Mūsų specializacija automobilinių raktų srityje: visų tipų raktų remontas, programavimas, gamyba, avarinis durų ir spynų atrakinimas bei visų tipų spynų remontas, montavimas, keitimas.

„SOS ATRAKINIMAS“ specializuotose automobilių raktų gamybos ir remonto dirbtuvėse teikiamos paslaugos:

 • Automobilių raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Mikroautobusų raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Autobusų raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Sunkvežimių raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Traktorių raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Kombainų raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Žemės ūkio ir kitos sunkiosios technikos raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Valčių, laivų, jachtų ir kitų vandens transporto priemonių raktų remontas, atkūrimas, programavimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Raktų remontas ir gamyba viskam, kas turi spynas ar užraktus.
   

Automobilių raktų remontas: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!
Automobilių raktų remontas visiems gyvenimo atvėjams. Nesvarbu kurių gamybos metų jūsų automobilis, kokio gamintojo ir kokios būklės raktas, su sudėtingais, nestandartiniais ar su padidinto saugumo užraktais, nesvarbu kokio tipo rakto remonto jums reikia, su profesionalia įranga mes itin greitai atliksime jums reikiamų raktų remontą ir gamybą. Per 29 metus esame pagaminę ir suremontavę tūkstančius pačių įvairiausių raktų, todėl klientams galime užtikrintai garantuoti, kad automobilių raktų remontą atliksime bet kokio tipo raktams.

 • Automobilių raktų remontas visų markių automobiliams:
 • Automobilių raktų remontas su sudėtingais užraktais;
 • Automobilių raktų remontas su nestandartiniais užraktais;
 • Automobilių raktų remontas su padidinto saugumo užraktais.
 • Visų markių automobilių raktų remontas, pultelių remontas, korpusų remontas.

 

Automobilių raktų remontas - greitai, tiksliai, patikimai!

Automobilių raktų remontas - greitai, tiksliai, patikimai. Pas mus automobilių raktų remontas atliekamas itin patyrusių meistrų, esame specializuotos automobilių raktų dirbtuvės, kurios veikia jau 29 metus, tad gerai išmanome visus automobilių raktų remonto niuansus ir galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę. Automobilių raktų remontas pas mus paverčiamas visiškai nesudėtingu procesu, nes pas mus galite gauti raktų remonto sprendimus nuo A iki Z.

Automobilių raktų remontas kiekvieno poreikiams - 8 priežastys, kodėl verta rinktis „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotas raktų gamybos dirbtuves:

Automobilių raktų remontas su naujos kartos preciziško tikslumo įranga!

Automobilių raktų remontas mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia gaminti ir remontuoti visų tipų raktus itin greitai ir kokybiškai. Kad užtikrintume aukščiausią automobilių raktų kokybę, automobilių raktų remontui ir gamybai naudojame spynų gamintojų rekomenduojamą programinę įranga, raktų ruošinius bei itin aukšto tikslumo elektronines ir mechanines stakles. Automobilių raktų remontas su patikima, profesionalia ir turinčia kvalifikuotus meistrus įmone, kuri specializuojasi automobilių raktų gamyboje jau 29 metus - neleidžia suabejoti išskirtine kokybe!

Pas mus atliekamas:

 • Standartinių automobilių raktų remontas, programavimas, pririšimas;
 • Sudėtingų automobilių raktų remontas, programavimas, pririšimas;
 • Retų automobilių raktų remontas, programavimas, pririšimas;
 • Senovinių automobilių raktų remontas, programavimas, pririšimas;
 • Didelio tikslumo reikalaujančių automobilių raktų remontas, programavimas, pririšimas;
 • Visų markių automobilių raktų pultelių remontas;
 • Visų markių automobilių raktų korpusų remontas.

 

Mūsų specializuotos raktų gamybos ir remonto dirbtuvės greitai išspręs visus jūsų automobilio rakto remonto klausimus. Automobilių raktų remontas vienu skambučiu: paskambinkite mums ir mes viskuo pasirūpinsime. Kviečiame kreiptis į mūsų specializuotas raktų gamybos dirbtuves: automobilių raktų remontas greitai, tiksliai, patikimai. Mob.: 8 (638) 08 888.

Mūsų raktų gamybos dirbtuvės yra asocijuotos Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų federacijų!

Esame Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų federacijos nariai, o tai patvirtina ir įrodo mūsų dirbtuvių išskirtinę kompetenciją ir patikimumą. Mūsų meistrai vyksta į šių asociacijų mokymus, konferencijas, įvairius seminarus ir renginius, kur tobulina savo žinias bei domisi naujausiomis praktikomis, specializuota įranga, technologijomis bei naujausiomis veiklos tendencijomis.

 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti raktų atitikties sertifikatus;
 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti oficialius spynų gamintojo įgaliojimus;
 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti šios veiklos licencijas;
 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti meistrų veiklos sertifikatus.

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ REMONTAS - PER KIEK LAIKO ATLIEKAMA AUTOMOBILIŲ RAKTŲ REMONTAS?

Automobilių raktų remontas daugumai yra nauja patirtis, todėl suprantame, kad natūraliai kyla klausimas, ogi per kiek laiko atliekama automobilių raktų remontas? Viskas priklauso nuo jūsų automobilio rakto gamintojo ir rakto modelio. Standartinių automobilių raktų remontas gali užtrukti 20 - 40 minučių, o naujos kartos automobilių raktų, su padidinto saugumo sistemomis, raktų remontas gali užtrukti iki 90 minučių, o kartais ir ilgiau. Automobilių raktų remontas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis, skiriasi automobilių raktų modeliai, jų mechanizmai ir jų saugumo lygiai. Dėl šių priežasčių automobilių raktų remonto laiką ir kainą galime apskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti jūsų raktų remonto laiką ir kainą, kviečiame susisiekite su mumis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą ir atlikimo laiką.

 • Standartinių automobilių raktų remontas atliekama per 20 - 40 min.
 • Padidinto saugumo automobilių raktų remontas atliekama per 40 - 90 min.

 

Pas mus raktų remontas atliekama visų tipų: spynoms, automobiliams, seifams, standartinėms ir padidinto saugumo durims bei elektroniniams ir mechaniniams užraktams. Raktų remontas viskam kas turi spynas ar užraktus!

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ REMONTAS - KOKIA KAINA?

Automobilių raktų remontas kiekvienu atveju yra skirtingas, kuo raktas sudėtingesnis, tuo raktų remonto kaina aukštesnė. Jei vienų automobilių raktų remontui reikia vienų specializuotų įrankių ir programų, kitų automobilių raktų remontui gali reikėti kardinaliai kitų įrankių ir programų. Tad automobilių raktų remontas yra labai individualus ir paslaugų kainą galime apskaičiuoti tik susipažinę su jūsų situacija. Svarbu žinoti, kokio tipo raktas, kokio gamintojo ir modelio automobilio spyna, ar yra padidinto saugumo mechanizmų? Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos raktų remontas, kviečiame susisiekti su mūsų specializuotomis raktų gamybos dirbtuvėmis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

 

 

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).