Automobilių raktų remontas Vilniuje

Sugedę, pažeisti ir net nebeveikiantys automobilių raktai SOS atrakinimas komandai – ne problema. raktų remontas mūsų dirbtuvėse atliekamas profesionalų, kurie turi net 30 metų praktinio darbo patirtį.

 

Čia kiekvienas klientas ras aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą: automobilių raktų taisymas, korpuso keitimas ir kitos paslaugos čia atliekamos geriausiomis sąlygomis.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Automobilių raktų remontas – atliekame visų tipų ir markių transporto priemonių raktų remontą.
  • Elektronikos dalių taisymas – įvairūs elektroniniai pažeidimai, įvykę dėl nusidėvėjimo, mechaninio poveikio ar kontakto su vandeniu, yra dažna raktų gedimo priežastis. Operatyviai remontuojame elektrinius komponentus, o jeigu jų pataisyti neišeina, pakeičiame naujais.
  • Rakto korpuso keitimas – susidėvėjusį ar pažeistą rakto korpusą pakeisti nauju apsimoka: tai suteikia raktui geresnę išvaizdą ir papildomą apsaugą nuo pažeidimų iš išorės.
  • Elementų ir akumuliatorių keitimas – pakeičiame išsieikvojusius  raktų elementus ar akumuliatorius.

Automobilių raktų taisymas, kurį atlieka profesionalai

Esame ilgamečiai savo srities profesionalai, todėl galime padėti praktiškai visais atvejais: remontuojame mechaniškai pažeistus raktus, suteikiame pagalba esant čipo/imobilaizerio gedimui, padedame net tokiais atvejais, kai raktas visiškai nebeveikia!

Turime pažangią techniką, todėl greitai ir profesionaliai atliekame remontą tiek seno modelio, tiek patiems naujausiems raktams: nuo paprastų raktų iki Keylessgo raktų remonto.

Didžiuojamės puikiais įvertinimais ir pripažinimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl susidūrus su rakto gedimu, nedelskite ir susisiekite su mumis. Rasime Jums priimtiną remonto sprendimą už žemą kainą!

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).