spynu-meistrai-sos-atrakinimas

Šarvuotų durų spynos keitimas, remontas Vilniuje

SOS atrakinimas dirba tik patyrę ir kompetentingi meistrai, kurie keičia absoliučiai visų šarvuotų durų spynas.

Štai kuo išsiskiria pas mus atliekamas šarvuotų durų spynos keitimas:

  • Platus pasirinkimas. Mūsų komanda dirba su absoliučiai visais didžiausiais šarvuotų durų spynų gamintojais, tokiais kaip Mottura, CISA, Mul-T-Lock, ISEO, Securemme, Elbor, ASSA, AGB, Dorma, BKS, NEMEF, Dierre–Atra, Kale, Border, Prosam, Tesa, LOB ir dar daugiau.
  • Pagalba net turint nebegaminamą spyną. Svarbu pažymėti, kad tam tikrų keblumų gali kilti nebent tais atvejais, kai keičiama seno modelio spyna, kurios nebėra gamyboje. Tačiau net ir tokiais atvejais galime pasiūlyti sprendimą: galime spyną suremontuoti (jeigu tai įmanoma) ir pagaminti naujus raktus arba sumontuoti naują spyną.
  • Maksimalus patogumas klientams. Praktiškai visi mūsų meistrai važinėja su didesnėmis mašinomis, todėl lengvai sutalpina dažniausiai pasitaikančius modelius. Tai reiškia, kad galime pasiūlyti skirtingų kainų rėžių spynas ir parinkti tinkamą, o klientui nereikės gaišti papildomo laiko ir išteklių važinėjimams į parduotuves ir tinkamos spynos paieškoms. Turime visus reikalingus įrankius, todėl dažniausiai spyną pakeisime minučių bėgyje.
  • Visada geros kainos. Dažnas klausimas, kurį tenka išgirsti mūsų specialistams – „kokia yra šarvo durų spynos keitimo kaina”. Į šį klausimą nėra vieno teisingo atsakymo, nes kiekvienas atvejis labai individualus. Todėl, konsultacijos metu pasidomėsime, kokio gamintojo tai spyna, koks jos modelis ir kitos svarbios detalės. Pagal šią informaciją nurodysime spynos kainą, tačiau užtikriname: ji bus itin palanki.
  • Išskirtinis aptarnavimas. Šarvuotų durų širdelės spynos ir kitų komponentų keitimas mūsų meistrų atliekamas preciziškai tiksliai, tačiau tai – dar ne viskas. Taip pat nemokamai apžiūrime duris ir kitas juose esančias spynas, mechanizmus, rankenas ar kitus komponentus.
  • 100% kokybės garantija. Siekiame būti sąžiningais ir siūlyti tik kokybiškus sprendimus. Visoms spynoms, kurias pakeitėme naujomis, mūsų parūpintomis spynomis, suteikiame dviejų metų garantiją.

Aukščiausios kokybės paslaugos visą parą

Mes, SOS atrakinimas specialistai, padarysime viską, kad klientams galėtume pasiūlyti skirtingų kainų, kokybės ir skirtingų funkcijų variantus, pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius.

Norite gauti aukštos kokybės paslaugas ar sužinoti, kokia yra šarvuotų durų spynos keitimo kaina? Reikalingos papildomos paslaugos kaip pvz. spynos perkodavimas ar remontas? Galite paskambinti mums ir/arba atsiųsti konkrečios spynos nuotraukas į mūsų el. paštą (info@sos-atrakinimas.lt).

Susisiekite Jums patogiu laiku ir gaukite visą reikiamą pagalbą!

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).