Mul T Lock-raktu-gamyba

Mul-T-Lock Raktų, Spynų Gamyba, Remontas, Keitimas Vilniuje

Atliekame Mult-T-Lock raktų gamybą visoms šio gamintojo spynoms. Taip pat parduodame ir remontuojame Mul-T-Lock spynas.

 

Didžiuojamės, kad jau ne vienerius metus esame Mul-T-Lock atstovai Lietuvoje. Šios spynos vertinamos dėl praktiškos, tvirtos konstrukcijos ir saugumo elementų: spynų cilindrai turi integruotą grūdinto plieno apsaugą nuo pragręžimo. Jos patenkina daugelio saugumo poreikius, yra patikimos ir ilgaamžės.

Kviečiame su mūsų paslaugomis susipažinti išsamiau:

 • Mul-T-Lock spynų remontas, keitimas – jas galima apžiūrėti mūsų dirbtuvėse, tačiau esant poreikiui, atvyksime pas klientą su skirtingais variantais ir viską sutvarkysime greičiau nei per valandą.
 • Mul-T-Lock raktų gamyba – SOS Atrakinimas dirbtuvėse pagaminame naujus, skirtingo saugumo lygio bei patentuotus raktus pagal Jūsų raktą arba saugumo kortelę.. Tai darome tokiu pat tikslumu kaip gamykloje, kadangi naudojame originalias Mul-T-Lock stakles. Galime pagaminti raktus standartinėms spynoms, patentuotoms spynoms, spynoms su saugumo kortelėmis ir dar daugiau! Raktus pagaminame iš originalių ruošinių vos per porą minučių.
 • Kitos paslaugos – keičiame pavienius Mul-T-Lock spynų komponentus (pavyzdžiui, cilindrus), konsultuojame visais kylančiais klausimais, teikiame garantinį aptarnavimą.

Mul-T-lock spynos ir raktai gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų, pagal patentuotą sistemą. 

 

SOS atrakinimas komanda savo klientams gali pasiūlyti itin platų Mul-T-Lock raktų ir jų priedų pasirinkimą. Visi jie yra 100 proc. originalūs, pagaminti pagal vienus griežčiausių kokybės standartų.

Kaip atliekama Mul-T-Lock raktų gamyba?

Mūsų dirbtuvėse yra net gi dviejų tipų originalios Mul-T-Lock staklės, galinčius atkartoti raktą identiškai kaip gamykloje pagal esamą raktą arba saugumo kortelę. Tai leidžia ypač tikslią ir greitą raktų gamybą – daugumą Mul-T-Lock raktų pagaminame vos kelių minučių bėgyje.

 • Įsivertiname esamo rakto/spynos modelį. Mul-T-Lock gamina dešimtis skirtingų raktų profilių, dėl to, norint pagaminti raktą reikia turėti identišką rakto ruošinį. Gaminame visus mūsų rinkai skirtų Mul-T-Lock spynų raktus.
 • Nuskaitome rakto kodą. Nuo esamos saugumo kortelės arba rakto nuskaitome jo kodą.
 • Suvedame kodą į stakles ir užfiksuojame rakto ruošinį. Kodas suvedamas į atitinkamas stakles, identiško profilio ruošinys įdedamas į raktų gamybos stakles.
 • Išpjauname raktą. Rakto ruošinyje atkartojame originalaus rakto kodą gamykliniu tikslumu išpjaunant reikalingus gylius.
 • Atiduodame raktą klientui arba išsiunčiame patogiu būdu. Praėjus vos minutėm nuo gamybos pradžios atiduodame pagamintą raktą Jums arba jeigu raktas buvo gamintas pasitelkus saugumo kortele Jums nesant vietoje, raktą supakuojame ir išsiunčiame reikalingu adresu.

Kaip užtikriname kokybišką ir maksimaliai tikslią Mul-T-Lock raktų gamybą?

 • Originalios staklės. Naudojame originalias raktų gamybos stakles skirtas būtent šių raktų gamybai.
 • Originalūs ruošiniai. Naudojame tik kokybiškų lydinių, originalius ruošinius.
 • Sertifikacija. Turime reikalingus sertifikatus, kuriais Mul-T-Lock mus įgalioja gaminti naujus raktus.
 • 30 m. patirties. Esame pirmieji pradėję Mul-T-Lock atstovavimą Lietuvoje ir jau kelis dešimtmečius užsiimame jų produkcijos prekyba ir profesionaliu servisu.

Apie Mul-T-Lock

Tai Izraelio prekės ženklas, sukurtas 1973 m. Šiuo metu ši kompanija yra pasaulinė lyderė, gaminanti ypač patikimas spynas ir kitus produktus, kurie idealiai tinka tiek gyvenamuosiuose būstuose, tiek didžiuliuose pramoniniuose ar komerciniuose objektuose.

Tai vieni pažangiausių saugumo produktų, šiuo metu prieinamų rinkoje. Jų gamyba vykdoma pritaikant inovatyvias dizaino technologijas. Gamybos procesas yra pilnai automatizuotas, tačiau profesionalų atidžiai prižiūrimas procesas, kurio metu naudojama robotizuota technika ir išskirtinai Mul-T-Lock gamybai sukonstruotos mašinos.

Susidūrus su problema, nedelskite ir kreipkitės į mūsų specialistus: greitai pasiūlysime efektyvų sprendimą bet kokiai situacijai.

Kokybė už prieinamą kainą

Nepaisant puikios kokybės, spynų, raktų ir kitų komponentų kaina SOS atrakinimas dirbtuvėse yra išties nedidelė. Su Mul-T-Lock produktais dirbame jau kelis dešimtmečius, todėl galime pasiūlyti jų gaminius ir servisą geriausiomis kainomis rinkoje. Kreipkitės ir parinksime Jums tinkamiausius produktus bei paslaugas!

Jei atvejis skubus, kreipkitės į mūsų specialistus 24 valandas per parą, visomis savaitės dienomis!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).