CHRYSLER rakto korpusas

CHRYSLER rakto korpusas - visų CHRYSLER markių automobiliams! CHRYSLER rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” automobilių ir namų raktų dirbtuvėse.

Susisiekite: +370 638 08888
Greita užklausa

CHRYSLER rakto korpusas - greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

CHRYSLER rakto korpusas - naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką įrangą, pas mus atliekamas CHRYSLER automobilių raktų korpusų keitimas, programavimas, pririšimas ir remontas! Su kompiuterizuota įranga gaminame CHRYSLER automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais. Mes gaminame ir atkuriame CHRYSLER automobilių ir kito transporto raktus pagal spyną ar mechaninį/programinį kodą. Atliekame CHRYSLER raktų programavimą ir pririšimą prie signalizacijos ar centrinio. Jei CHRYSLER automobilio raktas pamestas, atliekame spynų ir raktų kodų keitimą. Jeigu Jūsų CHRYSLER automobiliui reikalingas atsarginis raktas, pas mus galite užsakyti rakto dublikato gamybą. Prekiaujame naujais, visų CHRYSLER automobilių markių raktais ir jų ruošiniais. Gaminame CHRYSLER atsarginius raktus, kuriuos pririšame prie centrinio.

 

CHRYSLER rakto korpusas - visų CHRYSLER markių automobiliams! Jeigu Jūsų CHRYSLER automobiliui reikalingas rakto korpusas, skambinkite mums, turime visų tipų rakto korpusus:

 • Dviejų mygtukų CHRYSLER rakto korpusas;
 • Trijų mygtukų CHRYSLER rakto korpusas;
 • Trijų mygtukų "smart" CHRYSLER rakto korpusas;
 • Keturių mygtukų CHRYSLER rakto korpusas;
 • Penkių mygtukų CHRYSLER rakto korpusas;
 • Transponderinis (čipinis) CHRYSLER rakto korpusas;
 • CHRYSLER rakto korpuso mygtukai;
 • CHRYSLER rakto korpusas be geležtėle;
 • CHRYSLER rakto korpusas su geležtėle;
 • CHRYSLER rakto korpusas su metaliniu automobilio avariniu raktu;
 • CHRYSLER rakto korpusas su plastmasiniu automobilio avariniu raktu;
 • CHRYSLER rakto korpusas su nuotolinio valdymo mechanizmu.

CHRYSLER rakto korpusas: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!

CHRYSLER rakto korpusas - visiems gyvenimo atvėjams. Nesvarbu kurių gamybos metų esamas jūsų CHRYSLER automobilio rakto korpusas, nesvarbu kokio tipo CHRYSLER automobilio rakto korpusas jums reikalingas šiuo metu, pas mus rasite to, ko jums reikia! „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotos raktų gamybos dirbtuvės tiekia raktų korpusus viskam, kas turi spynas ar užraktus:

 • CHRYSLER rakto korpusų keitimas;
 • CHRYSLER rakto korpusų remontas;
 • CHRYSLER raktų gamyba;
 • CHRYSLER raktų atkūrimas;
 • CHRYSLER raktų programavimas
 • CHRYSLER raktų pririšimas.

 

CHRYSLER rakto korpusas – Jūsų CHRYSLER automobiliui itin gera kaina!

Jeigu Jūsų CHRYSLER automobilio rakto korpusas yra susidėvėjęs ar sugedes, mes galime pakeisti visą rakto korpusą, rakto korpuso mygtukus bei maitinimo elementus. Keičiant CHRYSLER rakto korpusą, dažnu atveju rakto pririšimas prie automobilio yra nebūtinas, nes pultelio vidinė mikroschema yra įdedama į naują rakto korpusą. CHRYSLER rakto korpuso kaina priklauso nuo Jūsų automobilio modelio, pagaminimo metų bei rakto tipo. Mes turime itin platų raktų korpusų asortimentą, kurių įsigijimui Jums pasiūlysime itin gerą kainą.

 
CHRYSLER rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos CHRYSLER rakto dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” raktų dirbtuvėse. Skambinkite mums: konsultuojame visais CHRYSLER raktų gamybos, programavimo ir remonto klausimais mob.: 8 (638) 08 888

CHRYSLER rakto korpusas: atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas, pardavimas!

CHRYSLER rakto korpusų atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas -  mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia dirbti su visų tipų CHRYSLER automobilių raktais ir jų korpusais itin greitai ir kokybiškai. Kad užtikrintume aukščiausią darbų kokybę, naudojame CHRYSLER raktų korpusų gamintojų rekomenduojamą programinę įranga bei itin aukšto tikslumo elektronines ir mechanines stakles. 

CHRYSLER rakto korpusai - sprendimai nuo A iki Z:

 • CHRYSLER rakto korpusų atkūrimas;
 • CHRYSLER rakto korpusų programavimas;
 • CHRYSLER rakto korpusų pririšimas;
 • CHRYSLER rakto korpusų remontas;
 • CHRYSLER rakto korpusų keitimas;
 • CHRYSLER rakto korpusų pardavimas.

 

Turime visų tipų rakto korpusus!

 • CHRYSLER rakto korpusas retiems automobilių raktams;
 • CHRYSLER rakto korpusas senoviniams automobilių raktams;
 • CHRYSLER rakto korpusas standartiniams automobilių raktams;
 • CHRYSLER rakto korpusas padidinto saugumo automobilių raktams.

 
CHRYSLER automobilio raktų gamyba - ilgametė patirtis, šiuolaikiška įranga, kokybiški raktų ruošiniai leidžia greitai pagaminti standartinius ir aukšto saugumo lygio CHRYSLER automobilio raktus. CHRYSLER automobilio raktų gamybą atliekame visų tipų standartinėms ir nestandartinėms spynoms. Jeigu jums reikalinga CHRYSLER automobilio rakto gamyba ar automobilio rakto korpusas, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais CHRYSLER automobilių raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.

 

 

SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai. SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai.

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).