vitemus-imoneje-gaminamas-raktas

Raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba kokybiškai, greitai (dažniausiai per 5 min.) ir už gerą kainą, Jūsų poreikiais pasirūpins SOS atrakinimas specialistai. Gaminame raktus visų tipų durims ir spynoms. Mūsų raktų dirbtuvės dirba visą parą, todėl kad ir kokie būtų Jūsų pageidavimai, rasime sprendimą. Čia klientų laukia profesionaliai atlikti darbai ir visada patraukli raktų gamybos kaina!

Mūsų atliekamos paslaugos:

 • Raktai įvairioms durims: gaminame įvairaus saugumo lygio raktus šarvuotoms ir paprastoms namų bei biurų durims, seifams, telefonspynėms, garažo ir vartų durims, standartinėms bei pakabinamoms spynoms.
 • Raktai transporto priemonėms: automobiliams, mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams, traktoriams, kombainams ir kitai žemės ūkio technikai su programavimu ir pririšimu prie imobilaizerio
 • Raktai patentuotoms ir padidinto saugumo spynoms: gaminame raktus patentuotoms spynoms, taip pat spynoms su saugumo kortelėmis, sertifikatais, SKG ženklinimu bei raktus išmaniesiems užraktams.
 • Raktų gamyba pagal spyną: galime pagaminti raktus Jūsų spynai, net jeigu visi raktai yra pamesti.
 • Garantinis aptarnavimas: atliktiems darbams teikiame garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 • Kitos paslaugos: teikiame tokias paslaugas, kaip avarinis durų atrakinimas, raktų remontas, automobilių raktų programavimas, pririšimas prie imobilaizerio, korpuso keitimas, įvairių durų spynų keitimas ir remontas.

Raktų gamyba patentuotoms spynoms: ką būtina žinoti?

SOS atrakinimas meistrai gamina raktus absoliučiai daugumai mūsų ir užsienio rinkose esančių patentuotų spynų.

8 priežastys kodėl rinktis mus

Specializuota raktų gamyba Vilniuje

SOS atrakinimas – tai specializuota raktų dirbtuvė, kurioje suteikiama profesionali pagalba. Čia nuolat pritaikome naujausią techniką, naudojame tik modernią, specializuotą įrangą. Štai ką verta žinoti apie mūsų veiklą:

 • Turime didžiausią profesionalių raktų gamybos staklių inventorių Baltijos šalyse;
 • Tiesiogiai dirbame su didžiausiais raktų gamintojais ir jų atstovais: tai leidžia užtikrinti geras raktų gamybos kainas;
 • Galime pateikti visas šios veiklos licencijas, meistrų veiklos sertifikatus ir spynų gamintojų įgaliojimus.

Raktus gamina tik patyrę meistrai

Visus raktų gamybos darbus SOS atrakinimas raktų dirbtuvėse atlieka itin kvalifikuoti meistrai, turintis visus reikalingus veiklos sertifikatus. Kai kurie mūsų specialistai gali pasigirti net 30 metų praktinio darbo patirtimi.

Kiekvieną klientą priimame draugiškai, išsamiai išklausome jo pageidavimų ir lūkesčių, įsigiliname į situaciją ir pritaikome veiksmingą raktų gamybos sprendimą. Nėra situacijos, kurios negalėtume išspręsti!

Komanda, pasižymėjusi už Lietuvos ribų

Didžiuojamės savo specialistais: nors jie sukaupę įspūdingą praktinę patirtį, vien ja neapsiribojame. SOS atrakinimas meistrai nuolat gilina žinias tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose, domisi pasaulinėmis tendencijomis, o gautus naujus įgūdžius pritaiko atlikdami raktų gamybą ir kitas paslaugas.

Turime puikų tarptautinį įvertinimą: esame Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų asociacijų nariai, nuolat dalyvaujame tarptautinėse parodose, konferencijose, bendradarbiaujame su raktų gamintojais visame pasaulyje. Tai – išskirtinės kompetencijos ir profesionalumo įrodymas.

Raktai visų gamintojų spynoms

Dėka pažangios technikos ir specialistų meistriškumo, galime atlikti raktų gamybą praktiškai visoms durims ir spynoms, nepriklausomai nuo gamintojo. Gaminame paprastus plokščius , dvipusius, seifinio tipo, kryžminius, taškinius, patentuotus padidinto saugumo, garažo, nestandartinius, magnetinius (telefonspynių) raktus, praėjimo kontrolės magnetukus/korteles.

Galime pagaminti praktiškai bet kokio gamintojo rakto kopija: ABLOY, ABUS, ASSA, ATRA, BALING, BKS, BODA, CAM, CISA, DORMAKABA, ELBOR, ERREBI, EVVA, FAB, FAVOR, FIAM, GERA, GERDA, INOVO, ISEO, JMA, KALE KILIT, KEYLINE, KURZEMES, LOB, MEDOS, METTEM, MOTTURA, MP, MUL-T-LOCK, Q, RW, SAM, SECUREMME, SILCA, TESA, TRIOVING, VALNES, VBH, WILKA, YALE ir daugelio kitų gamintojų raktus.

Džiaugiamės gamintojų įvertinimu: daugybė pasaulyje žinomų gamintojų mūsų komandai suteikė teisę parduoti pačias spynas bei gaminti šių spynų raktus naudojant sertifikuotus bei originalius ruošinius, todėl aukščiausio lygio kokybė – garantuota.

Užtikriname šių bei kitų gamintojų raktų ir spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. SOS atrakinimas – tai profesionali ir greita raktų gamyba visiems Jūsų poreikiams!

Net 3 tūkst. raktų ruošinių

Mūsų komandos prioritetas – greitai ir kokybiškai atliekami darbai. Tai padaryti padeda SOS atrakinimas raktų dirbtuvėse esantis platus raktų ruošinių pasirinkimas. Galime pasiūlyti per 3 tūkst. įvairių gamintojų, tipų, profilių raktų ruošinių.

Šie ruošiniai labai svarbūs darbų sėkmei: dėl plataus asortimento galime pritaikyti praktiškai kiekvienam tinkamą sprendimą ir pagaminame standartinius bei aukšto saugumo raktus visų tipų spynoms ir durims: nuo buto durų iki žemės ūkio technikos!

Operatyviai atliekami darbai

Kiek laiko užtruks rakto gamyba, priklauso nuo tokių aspektų, kaip rakto gamintojas, modelis ir saugumo lygis.

 • Dažniausiai standartinius raktus galime pagaminti vos per 1 – 5 min.
 • Tuo tarpu padidinto saugumo raktai, naujų automobilių modelių raktai ir įvairūs nestandartiniai raktai dažniausiai gaminami apie 5 – 25 min. ar ilgiau.

Rakto gamyba yra unikalus procesas, kurio tikslią trukmę galėsime nurodyti tik atsižvelgę į konkrečią situaciją. Svarbu paminėti, kad raktų gamybai visada naudojame tik pažangią įrangą, todėl gamyba, remontas ir kiti darbai SOS atrakinimas dirbtuvėse atliekami labai operatyviai, o rezultatai visada būna puikūs.

Jeigu norite sužinoti, kiek Jūsų atveju truks raktų gaminimas, susisiekite telefonu 8 (638) 08 888 ar pateikite užklausą. Įvertinsime Jūsų situaciją, poreikius bei galimybes ir informuosime apie tikslią darbų kainą.

Raktai protingomis kainomis

Kaip minėjome, raktų gamyba yra specializuotas procesas, kurio trukmė priklauso nuo darbų sudėtingumo. Šie kriterijai lemia ir kainą: kuo raktas sudėtingesnis, tuo raktų gamybos kaina bus aukštesnė. Pavyzdžiui, standartinių raktų gamyba yra paprastesnė ir pigesnė, o modernių, padidinto saugumo spynoms skirtų raktų gaminimui reikės specifinės technikos, žinių ir įgūdžių.

Taigi, jeigu norite sužinoti, kokia Jūsų atveju bus raktų gamybos kaina, paskambinkite SOS atrakinimas meistrams telefonu 8 638 08 888 arba atsiųskite informaciją ar nuotraukas el. paštu info@sos-atrakinimas.lt. Taip pat galite raktus atnešti į mūsų dirbtuves ir iškart nurodysime gamybos kainą. Siekiant tiksliai įvertinti kainą, prašysime nurodyti, kokio tipo raktus turite (nuo ko jie yra, kokia rakto forma ir užrašas ant rakto ar spynos gamintojo/modelio pavadinimas)

Gavę šią informaciją, galėsime tiksliai įvertinti Jūsų situaciją ir apskaičiuoti darbų kainą!

Geriausiai įrengtos raktų gamybos dirbtuvėse Baltijos šalyse

Mūsų raktų dirbtuvėse galima pamatyti virš 20 skirtingų raktų gamybos, frezavimo ir kitų staklių – nuo mūsų pačių dizaino sukonstruotų iki aukščiausios klasės Silca bei Keyline kompiuterinių staklių. Tai leidžia pagaminti absoliučią daugumą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse naudojamų raktų.

Taip pat turime itin didelį kiekį specializuotų kompiuterinių diagnostikų, programavimo ir kitų įrenginių, kurie leidžia pagaminti papildomą raktą beveik bet kokiam automobilio modeliui.

Patentuotų ir kortelinių raktų gamyba

Labai nedaug dirbtuvių gali pagaminti patentuotus arba raktus naudojančius saugumo korteles. Kadangi bendradarbiaujame su absoliučia dauguma spynų gamintojų bei turime reikiamą įrangą, turime galimybę pagaminti absoliučią daugumą tokio tipo raktų. Lietuvoje tokiais raktais pagrinde pasižymi gamintojai kaip Assa Abloy, FAB, Mul-T-Lock, Mottura, Securemme, EVVA, Schüco, Maeur, Kaba, GEGE, tačiau mes gaminame ir absoliučios daugumos kitų gamintojų raktų kopijas.

Jeigu Jums kitur negalėjo padėti su retų raktų gamyba, kreipkitės į mus ir tikėtina, jog surasime tinkamą sprendimą.

Magnetinių, domofonų, telefonspynių, atstuminių kortelių ir kitų el. raktų gamyba

Turime profesionalią įrangą ir reikiamus ruošinius, kas leidžia dažnai minutės bėgyje pagaminti naują domofono, telefonspynės ar elektroninės spynos raktą ar pakabuką. Kopijuojame Em Marine, RFID, MiFire korteles, pakabukus ir raktelius, įskaitant ir nemažą dali tų, kurie turi papildomo saugumo komponentus.

Raktų gamybos būdai

Mūsų dirbtuvių įranga leidžia mums pagaminti naujus raktus įvairiausiais būdais. Pats paprasčiausias ir greičiausias yra rakto gamyba pagal rakto pavyzdį, tačiau raktus esančius staklių gamintojų duomenų bazėje galime pagaminti ir pagal kodą, o jeigu kodo ir rakto nėra, naują raktą galime pagaminti pagal spyną.

 

Rakto gamyba pagal rakto pavyzdį

 

Bene greičiausias būdas pagaminti naują raktą yra specialiomis staklėmis išpjauti ar išfrezuoti naują raktą pagal esamo rakto pavyzdį. Mūsų staklės tiksliai kopijuoja esamą raktą ir leidžia tokiais pats parametrais sukurti naują. Jeigu raktas yra sulūžęs ar kreivas, dažnai vis tiek pavyks pagaminti naują raktą specialistui įsivertinus ir atlikus reikiamas korekcijas bei staklių kalibravimą.

 

Rakto gamyba pagal spyną

 

Dažnai pasitaiko tokie atvejai, kuomet vienintelis raktas nuo spynos pasimeta arba lūžta ir prarandama nulūžusi dalis. Tokiais atvejais, mūsų specialistai atvykę į vietą arba atnešus spyną į mūsų dirbtuves pagamins naują raktą. Jeigu atliekama motociklo, motorolerio ar automobilio rakto gamyba pagal spyną, tuomet reikia atsižvelgti į tai, kad transporto priemonėje gali būti imobilaizerio sistema. Tokiu atveju, mes taip pat atliekame čipo/transponderio pririšimo prie imobilaizerio darbus, kad naujas raktas galėtų ne tik veikti spynelėje, bet ir užkurti transporto priemonę.

 

Rakto gamyba pagal kodą

 

Nemažai raktų, įskaitant ir automobilinius raktus, galima pagaminti pagal kodą, kuris gali būti ant dokumento suteikto su spyna ar transporto priemone, arba nurodytas ant spynos.

Pvz., žinomas spynų gamintojas Mul-T-Lock su dauguma savo spynų suteikia saugumo kortelę, kurioje yra nurodytas naudojamo rakto kodas. Savo dirbtuvėse turime galimybe pagaminti naujus Mul-T-Lock raktus naudojant tik kodą nurodytą ant kortelės.

Tuo tarpu, kai kurių automobilių raktų kodus galima išgauti net gi naudojant automobilio VIN kodą. Pvz., nemažą dalį KIA, Hyundai, Citroen, Peugeot automobilių raktų kodų galima gauti išskaičiuojant VIN kodo informaciją. Tas leidžia lengviau pagaminti mechaninius raktus jeigu jie visi pamesti arba automobilis yra atokioje vietovėje.

Sisteminio rakto (master key) gamyba

Galima pagaminti įvairiausių gamintojų ir spynų modelių sisteminių raktų kopijas.

Taip pat, sukuriame sisteminius raktus, esant poreikiui parenkame ir perkoduojame spynas, kad galėtų būti skirtingų lygių sisteminiai raktai, t.y. vienas raktas rakinantis visas spynas, raktai rakinantys tik tam tikras spynų grupes ar pavienes spynas.

DUK

Ar galite pagaminti raktus ir padidinto saugumo durims?

 

Tikrai taip, SOS atrakinimas raktų dirbtuvėse atliekama visų tipų raktų gamyba: tai raktai namų ir administracinės paskirties patalpų durims, seifų spynoms, padidinto saugumo durims, elektroniniams, mechaniniams užraktams, automobilių ir kitų transporto priemonių durims.

 

Su kokiais gamintojais dirbate?

 

Turime labai platų raktų ruošinių pasirinkimą, todėl galime pagaminti raktus praktiškai visų šiuo metu rinkoje esančių gamintojų spynoms. Dirbame su pažangiausias raktų ruošinių ir staklių gamintojais pasaulyje kaip Silca, Keyline, Orion, Errebi, JMA, XHORSE ir kitais, bendradarbiaujame su didžiausias spynų ir raktų gamintojais mūsų rinkoje kaip ASSA ABLOY, ABUS, CISA, DORMAKABA, ELBOR, EURO LOCK, FAB, ISEO, KALE, LOB, MOTTURA, MUL-T-LOCK, SECUREMME, TESSA ASSA ABLOY, WILKA, o taip pat su mažiau aptinkamais gamintojais kaip AEP, ATRA (Dierre), BALING, BKS, BODA, CAM, CORBIN, FAVOR, FIAM, GERA, GERDA, HOBES, INOVO, KURZEMES, KWIKSET, LOCKSYS, LOB, MAEUR, MEDOS, METTEM, MOTTURA, MP, MUL-T-LOCK, OMEGA, PFAFFENHAIN, Q (GreenteQ), RW, SAM, SCHLAGE, SECUREMME, SILCA, TESA, TITAN, TRIOVING, VACHETTE, VALNES, VBH, WILKA, WINKHAUS, YALE ir daugeliu kitų! Galime pagaminti visų šių gamintojų, įskaitant ir spynoms skirtoms kitų šalių rinkoms.

 

Kaip greitai pagaminsite raktus?

 

Daugelį raktų pagaminame per 1 – 5 minutes, tačiau jeigu raktas yra naujos kartus, turi padidinto saugumo elementų, jo gamyba gali užtrukti ir kiek ilgiau, dažniausiai 5-25 min.

 

Kiek kainuoja pagaminti raktą?

 

Raktų gamybos kainą nustatome individualiai, atsižvelgę į tai, koks rakto tipas,  kokius saugumo elementus jis turi, kokios technikos reikės atliekant rakto gamybą. Bet kokiu atveju darome viską, kad mūsų paslaugos būtų plačiai prieinamos: savo klientams suteikiame geros kainos garantiją, kurią sunku rasti kur nors kitur, o kainą visada nurodysime mums pateikus duomenis apie raktą!

 

Kodėl susilenkus ar nulūžus raktui nerekomenduojama juo naudotis?

 

Jeigu raktas yra susilenkęs, jo dalys yra nulūžusios, aptrupėjusios arba jis pilnai yra lūžęs, naudojantis juo spyna gali užstrigti. Tokiu atveju, ją reikėtų atrakinėti avariniu būdu arba specialiais įrankiais ištraukti išstrigusi raktą iš spynos.

 

Tačiau, tai nebūtinai reiškia, kad situacija yra beviltiška. Savo dirbtuvėse turime įrangą ir kvalifikaciją leidžiančią pagaminti naują raktą iš susidėvėjusio, kreivo arba lūžusio, o jeigu rakto dalis yra pamesta ar naujo rakto pagaminti neįmanoma, SOS atrakinimas komanda gali pasirūpinti spynos atrakinimu, keitimu, remontu, ar naujo rakto gamyba pagal spyną.

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).