automobiliu-spynu-remontas

Automobilių spynų remontas, keitimas Vilniuje

SOS Atrakinimas dirbtuvėse arba atvykstant į vietą atliekame visų tipų automobilių durų ir užvedimo spynų remontą bei užvedimo spynų ir durų spynų cilindrų keitimą.

 

Naudojame patikimą techniką, todėl darbus atliekame greitai bei kokybiškai. Esant poreikiui, atliekame spynos remontą tiesiai pas Jus!

Galime išspręsti daugumą su spynomis iškilusių problemų:

 • Raktas neįsikiša arba nepilnai įlenda į automobilio durelių arba užvedimo spyną;
 • Stringa arba užsikirto vairo užraktas;
 • Raktas užstrigo spynoje;
 • Dėl sugedusios spynos nepavyksta užvesti automobilio;
 • Spyna ar/ir raktas yra išsidėvėjusi;
 • Yra kitų spynos veikimo defektų.

Neveikianti arba stringanti automobilio spyną gali sukelti begalę nepatogumų – nuo negalėjimo patekti į savo transporto priemonę iki sunkumų mėginant praeiti techninę apžiūrą, kai ima strigti užvedimo spyna. Todėl nedelskite ir pasirūpinkite efektyviu remontu!

Atliekame spynų remontą visų tipų automobiliams, o jeigu spyna negrįžtamai pažeista – pasirūpiname naujos montavimu. Neabejojame, kad rasime sprendimą ir Jums!

Kodėl automobilio spyna dėvisi?

Svarbu nepamiršti, kad bėgant laikui dėvisi net ir kokybiškiausios automobilių spynos. Visgi dažniausiai spynos gedimai gali pasireikšti dėl mechaninio spynos išsidėvėjimo arba netinkamo naudojimo, taip pat dėl kitų priežasčių, kurios ypač būdingos mūsų klimatui:

 • Pasitaiko, kad vidiniai spynos komponentai yra išsidėvėję nuo dažno ar ilgalaikio naudojimo, deformuoti arba paveikti korozijos ir purvo.
 • Nekokybiškai išpjautas arba susidėvėjęs automobilio raktas gali deformuoti spyną iš vidaus.
 • Spyna yra užkimšta nešvarumais, purvu.
 • Pasitaiko, kad į spyną netyčia įpurškiama per daug arba netinkamo sutepimui skysčio.
 • Taip pat problemų kyla, jeigu automobilio spyna yra sukama nepilnai įkišus į ją raktą

Jeigu reikalingas automobilių spynų remontas arba naujos spynos montavimas, kreipkitės į šios srities ekspertus. SOS atrakinimas dirbtuvėse Jūsų laukia ilgametę praktinę patirtį turintys meistrai, naujausia remonto ir montavimo įranga, draugiškos paslaugų kainos ir nepriekaištinga darbų kokybė.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).