Avarinis elektroninių seifų atrakinimas

Avarinis seifų atrakinimas Vilniuje

Avarinis visų tipų seifų atrakinimas visą parą: 24/7. Kad ir kokio tipo yra Jūsų seifas ir spynos mechanizmas, galime Jums padėti: SOS atrakinimas komandoje dirba tik kompetentingi, sertifikuoti meistrai, kurie be vargo atidarys bet kokį seifą, spyną ir užraktą. Naudojame mobilią naujos kartos įranga. Atvykstame per 20 – 30 min.

 

Esame specializuota avarinio atrakinimo tarnyba, kuri veikia jau 30 metų. 100% kokybės garantija.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Kada reikalingas avarinis seifo atrakinimas?

SOS atrakinimas meistrai atvyks į Jūsų nurodytą vietą ir suteiks operatyvią pagalbą šiose situacijose:

  • Raktui užstrigus seifo spynoje;
  • Esant seifo spynos gedimui/jai neveikiant;
  • Kai seifo spyna prasukta;
  • Kai raktas spynoje nulūžta;
  • Pametus raktus nuo seifo;
  • Taip pat padėsime, jeigu susidūrėte su kitomis problemomis ir negalite atidaryti seifo.

Atrakinę seifą, galime pakeisti bei atstatyti jo kodą bei esant poreikiui sutvarkome spyną. Siūlome ir kitas paslaugas: esant poreikiui galime išmontuoti bei sutvarkyti seifo spyną ir pagaminti naujus raktus Jūsų seifui. Mūsų klientai gali būti ramūs, nes užtikriname seifų raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.

Turime modernią techniką ir ilgą patirtį, todėl atliekame avarinį atrakinimą ir remontą praktiškai visų seifų gamintojų spynoms: tai SARGENT & GREENLEAF (S&G), FAS, SECU, TECHMASTER, KASO, LOWE AND FLETCHER, STUV, MAUER, M-LOCKS, TANTUM, KABA, DORMAKABA, VILDETA ir daugybė kitų.

Kiekvienam prieinama kokybė

Kritiniu momentu klientai ieško profesionalios pagalbos greitai ir už protingą kainą. Puikiai išmanome net jautriausius ir sudėtingiausius spynų mechanizmus, naudojame naujos kartos techniką, todėl suteikiame avarinį seifo atidarymą kaip įmanoma atsargiai ir operatyviai.

Pas SOS atrakinimas rasite ne tik aukščiausią kokybę, bet ir geros kainos garantiją: tikime, kad pagalba turėtų būti prieinama kiekvienam!

Seifų atidarymas, kurį atlieka profesionalai

Avarinio seifų atidarymo, spynų keitimo ir remonto paslaugas teikiame jau 30 metų. Stengiamės su kaupu išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti pagalbą operatyviai. Kad ir kokia sudėtinga būtų problema, SOS atrakinimas meistrai padės ją įveikti greitai: paskambinkite, o viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Jeigu atvejis skubus, esame pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - SOS ATRAKINIMAS. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - SOS ATRAKINIMAS.

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).