Avarinis elektroninių seifų atrakinimas, avarinis mechaninių seifų spynų atrakinimas - sprendimai nuo A iki Z. Avarinis seifų atrakinimas: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos. Avarinis seifų atrakinimas visą parą - SOS ATRAKINIMAS.

Avarinis seifų atrakinimas

Avarinis seifų atrakinimas visą parą: 24/7. Avarinis visų tipų seifų atrakinimas atliekamas itin patyrusių meistrų. Esame specializuota avarinio atrakinimo tarnyba, kuri veikia jau 29 metus. Avarinis seifų atrakinimas ten, kur esate jūs - į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga. Susisiekite jau dabar: 100% kokybės garantija - sertifikuoti meistrai, atvykstame per 10-20 min.,‎ naudojame mobilią naujos kartos įrangą.

Pagalba 24/7: +370 638 08888
Greita užklausa
Žiūrėti video

Avarinis seifų atrakinimas - avarinis visų tipų seifų atrakinimas!

Nesvarbu kokio tipo jūsų seifas mūsų specializuotoje avarinio atrakinimo tarnyboje dirba sertifikuoti meistrai, kurie atrakina visus seifus, seifų spynas bei seifų užraktus. Mūsų paslaugų kokybe nesuabejosite, profesionalus ir greitas avarinis seifų atrakinimas be jokios žalos Jūsų turtui - garantuojamas!


„SOS ATRAKINIMAS“ specializuotos avarinio atrakinimo tarnybos teikiamos paslaugos:

 • Avarinis seifų atrakinimas, kai raktas užstigo seifo spynoje;
 • Avarinis seifų atrakinimas, kai seifo spyna neveikia;
 • Avarinis seifų atrakinimas, kai seifo raktas nulūžo;
 • Avarinis seifų atrakinimas, kai seifo spyna prasukta;
 • Avarinis seifų atrakinimas, kai seifo raktai pamesti ar prarasti;
 • Avarinis seifų atrakinimas, kai susiduriate su kitomis problemomis ir negalite atrakinti savo seifo spynos;
 • Esant poreikiui galime išmontuoti ir sutvarkyti seifų spyną ir pagaminti naujus Jūsų seifo raktus.

Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime atrakinti Jūsų seifo spyną!

 

Avarinis seifų atrakinimas: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!
Nesvarbu kurių gamybos metų jūsų seifo spyna, kokio gamintojo ir kokios būklės, su sudėtingais, nestandartiniais ar su padidinto saugumo užraktais. Per 29 metus esame atrakinę šimtus pačių įvairiausių seifų, todėl klientams galime užtikrintai garantuoti, kad atrakinsime bet kokio tipo seifų duris ir seifų spynas.

 • Avarinis seifų atrakinimas su sudėtingais užraktais;
 • Avarinis seifų atrakinimas su nestandartiniais užraktais;
 • Avarinis seifų atrakinimas su padidinto saugumo užraktais;
 • Avarinis standartinių seifų spynų atrakinimas;
 • Avarinis nestandartinių seifų spynų atrakinimas;
 • Avarinis pakabinamų seifų spynų atrakinimas.

AVARINIS SEIFŲ ATRAKINIMAS VISĄ PARĄ!

Avarinis seifų atrakinimas visą parą: 24/7. „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo tarnyba dirba visomis dienomis, savaitgaliais ir šventinėmis dienomis, 24 valandas per parą, naktį ir dieną. Pas mus avarinis seifų atrakinimas atliekamas itin patyrusių meistrų, esame specializuota avarinio atrakinimo tarnyba, kuri veikia jau 29 metus, tad gerai išmanome visus seifų atrakinimo niuansus ir galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę. Avarinis seifų atrakinimas pas mus paverčiamas visiškai nesudėtingu procesu, nes pas mus galite gauti atrakinimo sprendimus nuo A iki Z.

Avarinis seifų atrakinimas kiekvieno poreikiams - 8 priežastys, kodėl verta rinktis „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotą avarinio atrakinimo tarnybą:

AVARINIS SEIFŲ ATRAKINIMAS TADA KADA REIKIA IR TEN KUR REIKIA!

Avarinis seifų atrakinimas ten kur esate jūs - į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas avarinio seifų atrakinimo paslaugas. Avarinis seifų atrakinimas vienu skambučiu: paskambinkite mums ir mes viskuo  pasirūpinsime.


Avarinis seifų atrakinimas mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia atrakinti visų tipų seifų spynas ir visų tipų seifų duris itin greitai bei saugiai. Mūsų specializuota tarnyba greitai išspręs visus jūsų seifų atrakinimo klausimus. Kviečiame kreiptis į mūsų specializuotą avarinio atrakinimo tarnybą: avarinis seifų atrakinimas visą parą mob.: 8 (638) 08 888


Avarinis seifų atrakinimas - elektroninių ir mechaninių seifų atrakinimas:

 • Avarinis seifų atrakinimas su sudėtingais užraktais;
 • Avarinis seifų atrakinimas su nestandartiniais užraktais;
 • Avarinis elektroninių seifų atrakinimas;
 • Avarinis mechaninių seifų atrakinimas;
 • Spec. paskirties avarinis seifų atrakinimas.

AVARINIS SEIFŲ ATRAKINIMAS - PER KIEK LAIKO ATLIEKAMAS AVARINIS ATRAKINIMAS?

Avarinis seifų atrakinimas daugumai yra nauja patirtis, todėl suprantame, kad natūraliai kyla klausimas, ogi per kiek laiko atliekamas avarinis seifų atrakinimas? Viskas priklauso nuo jūsų seifų markės ir modelio. Standartinių seifų avarinis atrakinimas gali užtrukti 10 - 30 minučių, o naujos kartos seifų, su sudėtingomis apsaugos sistemomis ir su sudėtingais mechaniniais užraktais, avarinis atrakinimas gali užtrukti iki 1 val., o kartais ir ilgiau. Standartinių seifų avarinis atrakinimas, kai seifo spynoje nėra mechanizmų pažeidimų, užtrunka 10 - 30 minučių. Padidinto saugumo seifų su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas užtrunka ženkliai ilgiau. Avarinis seifų atrakinimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis, skiriasi seifų modeliai, jų mechanizmai ir jų saugumo lygiai. Dėl šių priežasčių avarinio seifų atrakinimo laiką ir kainą galime apskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti jūsų seifo avarinio atrakinimo laiką ir kainą, kviečiame susisiekite su mumis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą ir atlikimo laiką.

 • Standartinių seifų avarinis atrakinimas atliekamas per 10 - 30 min.
 • Padidinto saugumo seifų avarinis atrakinimas atliekamas per 30 - 60 min.
 • Seifų su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas atliekamas per 40 - 90 min.

 

Pas mus avarinis atrakinimas atliekamas visų tipų: spynoms, automobiliams, seifams, standartinėms ir padidinto saugumo durims bei elektroniniams ir mechaniniams užraktams. Atrakiname viską kas turi spynas ar užraktus.
 

AVARINIS SEIFŲ ATRAKINIMAS SU „SOS ATRAKINIMAS“ SPECIALIZUOTA AVARINIO ATRAKINIMO TARNYBA TIESUS ŽINGSNIS Į KOKYBĘ IR GREITĮ!

Klasikinėje situacijoje turime rinktis kas mums svarbiau paslaugų greitis ar kokybė? Pas mus rinktis nebereikia, suteikiame galimybę turėti ir viena, ir kita. 

 

GREITAS avarinis seifų atrakinimas: gavus iškvietimą „SOS ATRAKINIMAS“ meistrai atvyks per 10–20 minučių, priklausomai nuo jūsų buvimo vietos, paros laiko, eismo sąlygų ir mūsų meistrų užimtumo. Gavę iškvietimą dėl avarinio seifų atrakinimo į jį reaguojame skubos tvarka ir pas Jus atvyksime kaip galima greičiau. Kviečiant mūsų avarinio atrakinimo tarnybą, svarbiausia yra tiksliai nusakyti vietą, kur reikia atvykti.

 • Avarinis seifų atrakinimas miesto ribose: atvykstame per 10–20 min;
 • Avarinis seifų atrakinimas atokesnėse vietovėse: atvykstame per 20–30 min.

 

KOKYBIŠKAS avarinis seifų atrakinimas: mūsų avarinio atrakinimo tarnyboje dirba sertifikuoti meistrai, kurie turi ilgametę patirtį, šios srities profesionalumą patvirtinančius sertifikatus, darbų atlikimui reikalingų specialiųjų žinių bei specializuotą įrangą, todėl visiems mūsų darbams suteikiama kokybės garantija. Jeigu reikalingas skubus avarinis seifų atrakinimas, kviečiame skambinti mūsų avarinio atrakinimo tarnybai jau dabar, tel.: 8 (638) 08 888.

 • Avarinis seifų atrakinimas atliekamas sertifikuotų meistrų;
 • Avarinis seifų atrakinimas su kokybės garantija;
 • Avarinis seifų atrakinimas su specializuota atrakinimo tarnybą, kuri turi 29 m. patirtį.

AVARINIS SEIFŲ ATRAKINIMAS - KOKIA ATLIEKAMO AVARINIO ATRAKINIMO KAINA?

Avarinis seifų atrakinimas kiekvienu atveju yra skirtingas, kuo seifo spyna ir apsaugos sistema sudėtingesnė, tuo avarinio atrakinimo kaina aukštesnė. Jei vienų seifų atrakinimui reikia vienų specializuotų įrankių ir programų, kitų seifų atrakinimui gali reikėti kardinaliai kitų įrankių ir programų. Tad avarinis seifų atrakinimas yra labai individualus ir paslaugų kainą galime apskaičiuoti tik susipažinę su jūsų situacija, svarbu žinoti, kokio tipo seifo durys, kokio gamintojo ir modelio seifo spyna, ar yra padidinto saugumo mechanizmų? Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos avarinis seifų atrakinimas, kviečiame susisiekti su mūsų avarinio atrakinimo tarnyba telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

 

 

Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - SOS ATRAKINIMAS. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - SOS ATRAKINIMAS.

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).