motociklu-spyna

Motociklų raktų gamyba Vilniuje

SOS Atrakinimas raktų dirbtuvės pasirūpins kokybiška ir operatyvia motociklų raktų gamyba už prieinamą kainą. Naudodami raktų ruošinius tik iš kokybiškų metalo lydinių ir juos apdirbdami profesionaliomis staklėmis, pagaminsime naujus raktus daugumai mūsų rinkoje esančių motociklų. Jeigu motociklas naudos imobilaizerio sistemą – pasirūpinsime naujo rakto pririšimu prie imobilaizerio, kad turėtumėte pilnai veikiantį raktą.

Pas mus gaminami daugelio gamintojų motociklų raktai

Honda, Yamaha, Harley Davidson, Suzuki, Kawasaki, BMW, KTM, Piaggio, Ducati, Aprilia, JAWA, Triumph, Peugeot ir kitų gamintojų raktų gamyba ir pririšimas prie imobilaizerio.

Motociklų raktų remontas

Dažnai pasitaiko, kad motociklo raktas susilenkia ar lūžta. Tokiu atveju, išpjauname naują raktą iš tinkamo kokybiško ruošinio net pagal sulūžusį raktą. Jeigu atsitiko taip, kad rakto dalis įstrigo spynoje – padėsime ją iš ten ištraukti naudojant specialius įrankius.

Ką daryti kai visi motociklo raktai pamesti?

Galime padėti jeigu pamestas paskutinis motociklo raktas. Tokiu atveju, pagal motociklo spyną ar spynas pagaminsime naują raktą. Jeigu motocikle yra imobilaizeris, mes paruošime ir pririšime naują čipą, kurį įdėsime į naują raktą, kad turėtumėte naują, pilnai veikiantį raktą.

Motociklo spynų remontas

Jeigu motociklo spyna blogai veikia, stringa ar visiškai sugedo siūlome jų remontą. Esant galimybei, tvarkingai išardome ir suremontuojame bet kokio motociklo spyną. Restauruojame esamus elementus arba jeigu įmanoma ir yra poreikis pakeičiame juos naujais. Esant poreikiui, galime pritaikyti spyną pagal raktą arba atvirkščiai – atliekame spynų perkodavimą.

Triračių, keturračių ir mopedų raktų gamyba

Mūsų dirbtuvėse atliekama ne tik motociklų raktų gamybą. Gaminame naujus raktus visoms AM, A1, A2, A kategorijų transporto priemonėms. Remontuojame esamus raktus, restauruojame ir tvarkome užvedimo ir kitas spyneles.

Kaip atliekama motociklo rakto gamyba?

Motociklo raktą galima pagaminti keliais būdais. Įprasčiausias ir greičiausias būdas yra jį pagaminti pagal Jūsų rakto pavyzdį. Naudodami kokybišką ruošinį ir Jūsų rakto mechaninį kodą (išmatavimus) išpjaudami ar išfrezuodami atkartosime originalaus rakto kodą. Jeigu rakto nuo spynos nėra, tuomet naują raktą galime pagaminti pagal spyną, kad jis būtų identiško kodo kaip pamestas originalas, o jeigu yra poreikis, galime mechaninį kodą pakeisti, kad senas raktas nebetiktų, o veiktų tik naujai pagamintas raktas. Tam tikrais atvejais, rakto gamyba dar galima pagal spynos kodą. Šis spynos kodas įprastai suteikiamas skaičių ir/ar raidžių formoje gamintojo, atstovo arba matomas ant spynos.

 

Jeigu motociklo raktas naudoja čipą (yra imobilaizeris), tuomet yra keli naujo čipo gamybos būdai. Jeigu įmanoma, naujas čipas gaminamas klonuojant originalaus rakto čipą specialią įrangą arba išskaitant specialiu prietaisu informaciją iš motociklo imobilaizerio sistemos. Jeigu visi raktai pamesti, o motocikle yra imobilaizeris, tuomet pagal atitinkamą motociklo modulį pagaminsime naują čipą išskaitant informaciją iš modulio.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).