Avarinis atrakinimas - kokia atliekamo avarinio atrakinimo kaina?

Avarinis atrakinimas kiekvienu atveju yra skirtingas, kuo durų spyna ir apsaugos sistema sudėtingesnė, tuo avarinio atrakinimo kaina aukštesnė. Jei vienų durų atrakinimui reikia vienų specializuotų įrankių ir programų, kitų durų atrakinimui gali reikėti kardinaliai kitų įrankių ir programų. Tad avarinis atrakinimas yra labai individualus ir paslaugų kainą galime apskaičiuoti tik susipažinę su jūsų situacija, svarbu žinoti, kokio tipo durys, kokio gamintojo ir modelio spyna, ar yra padidinto saugumo mechanizmų? Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos avarinis atrakinimas, kviečiame susisiekti su mūsų avarinio atrakinimo tarnyba telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

Mūsų specializacija: namų, butų, seifų, automobilių ir kito transporto spynų bei durų avarinis atrakinimas ir atidarymas, raktų gamyba ir programavimas, spynų remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas.

 

Pas mus avarinis atrakinimas atliekamas visų tipų: spynoms, automobiliams, seifams, standartinėms ir padidinto saugumo durims bei elektroniniams ir mechaniniams užraktams. Atrakiname viską kas turi spynas ar užraktus.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).