Spynos širdelės keitimas Vilniuje ir aplink

Mūsų specialistai gali padėti Jums nuo A iki Z su spynos širdelės keitimu. Jums nebūtina rūpintis tinkamo cilindro paieškomis, mes visada mielai prakonsultuosime, pasiūlysime galimus variantus pagal kiekvieno poreikius ir su garantija pakeisime cilindrą į naują.

Kada galima nekeisti visos spynos?

Ne visais atvejais būtina keisti visą spyną jeigu ji sugedo, norisi saugesnio varianto, buvo pamesti ar pavogti raktai. Neretais atvejais galima pakeisti pačią spynos širdelę (cilindrą). Cilindrines spynas galima pamatyti įvairiausiuose duryse: medinėse, plastikinėse, metalinėse, šarvuotos, garažo ir kitur. Tačiau, reikia turėti omeny, kad cilindrai būna įvairių standartų ir išmatavimų, tad būtina žinoti kokių tiksliai parametrų modelis yra reikalingas. Taip pat svarbu žinoti kaip konkrečiame spynos modelyje keičiasi širdelė, kadangi ši procedūra varijuoja priklausomai nuo gamintojo.

Ką daryti jeigu raktas yra pamestas?

Jeigu raktas nuo spynos širdelės yra pamestas, dažnais atvejais jos ištraukti nepavyks, kadangi širdelė turi būti tam tikroje padėtyje, o tam yra būtinas raktas. Tačiau, turint specialią įrangą ir žinias ši užduotis gali būti operatyviai įvykdyta.

Šarvuotų durų spynos širdelės keitimas

Jeigu durys yra šarvuotos, tuomet svarbu turėti omeny, kad širdelės pakeitimas gali būti labiau komplikuotas nei įprastai. Tam tikri šarvuotų durų spynų gamintojai yra numatę saugumo elementus, kurie gali suveikti bandant ištraukti esamą širdelę arba ardant spyną. Jie yra sukurti tam, kad spyną būtų kuo sunkiau atrakinti bei, kad pašaliniai asmenys nekompromituotų durų saugumo.

 

Mūsų rinkoje galime aptikti nemažą kiekį šarvuotų durų spynų su širdelėmis. Lyginant modelius tarpusavyje, jų konstrukcija yra skirtinga, dėl ko širdelės keitimas labai dažnai skiriasi ir reikalauja skirtingų įrankių. Pvz., mūsų rinkoje dažnai aptinkamų gamintojų kaip Mottura, ISEO, CISA, Securemme, Atra, Dierre širdelės/kasetės keitimo procedūra yra skirtinga. Netinkamai pakeista širdelė gali neveikti arba net gi užstrigti.

Kreipkitės Jums patogiu metu telefonu +370 638 08888, el. paštu info@sos-atrakinimas.lt arba užpildę užklausos formą.

Profesionalus sprendimas

„SOS atrakinimas“ spynų meistrai atlieka visų šarvuotų durų spynos širdelių keitimą itin operatyviai ir kokybiškai. Savo darbams ir parūpintoms spynoms bei širdelėms suteikiame garantiją, o klientui visada galime pasiūlyti platų spynų, širdelių, kasečių ir susijusių komponentų asortimentą. Visada pasiūlysime alternatyvas ir įvairių kainų, bei kokybių variantus.

 

Kreipkitės Jums patogiu metu telefonu +370 638 08888, el. paštu info@sos-atrakinimas.lt arba užpildę užklausos formą.

Spynos širdelės remontas

Jeigu esamai spynai yra pagaminta daug raktų, o širdelė yra išsinešiojusi, mes ją galime suremontuoti arba pritaikyti esamus raktus naujai širdelei bei pagaminti papildomus raktus.

 

Mes taip pat galime perrinkti esamą širdelę ir ją sutepti jeigu yra poreikis prailginti jos veikimą ir ilgaamžiškumą.

Spynos širdelės perkodavimas

Jeigu yra poreikis, kad vienas raktas rakintų daug skirtingų spynų, tą galima atlikti suvienodinus širdeles. Mūsų specialistai, gali padaryti, kad bet koks kiekis spynų cilindrų (širdelių) būtų rakinamas vienu raktu, o taip pat galima sukurti ir labiau įmantrias sistemas, kur vienas raktas rakina visas ar tam tikras spynas, o kiekviena spyna turi ir tik ją rakinantį raktą. Tokia „master key“ arba „karališkoji“ sistema yra nesudėtingi užduotis mūsų specialistams.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).