ASSA spynos ir širdelės keitimas Vilniuje ir aplink

SOS-atrakinimas.lt profesionaliai atlieka ASSA ir kitų ASSA-Abloy koncerno spynų servisą ir raktų gamybą. Naudodami profesionalią įrangą galime pakeisti visą spyną arba jos širdelę tokia pat, kitu ASSA modeliu arba dar kito gamintojo produkcija.

ASSA spynos keitimas

Šio kokybe ir inovacijomis pasižymėjusio Švedijos gamintojo spynas galime pakeisti profesionaliai ir itin operatyviai. Keičiame visų tipų įleidžiamas ASSA spynas – šarvuotų ir išorinių durų, vidinių durų, evakuacinių durų ir kitas. Šias spynas keičiame tik naujomis, originaliomis spynomis. Kadangi su ASSA bendradarbiaujame jau virš 30 metų, turime itin konkurencingą šių spynų kainą ir platų šio gamintojo asortimentą.

ASSA spynos širdelės keitimas

ASSA yra sukūrusi nemažą kiekį įvairių standartų ir rūšių širdeles. ASSA spynos širdelės keitimas priklauso nuo to kokio standarto širdelė (cilindras) yra sumontuota šiuo metu, kadangi tvirtinimas tarp skirtingų tipų yra ne vienodas. Švedų gamintojas nuolatos tobulina esamus modelius, dėl ko kai kurie standartai, kurie buvo sumontuoti jau keliasdešimt metų gali būti pakeisti naujomis širdelėmis su papildomomis saugumo funkcijomis.

 

Mūsų komanda gali pakeisti bet kokią ASSA širdelę itin greitai, taip pat kaip ir buvo numatęs gamintojas, kad ji veiktų sklandžiai ir tarnautų kuo įmanoma ilgiau. Daugumą ASSA širdelių galima pakeisti ne tik šio gamintojo širdelėmis, bet ir kitų gamintojų variantais, kas leidžia naują širdelė pasirinkti iš gerokai didesnio asortimento. Į vietą pas klientą visada atvykstame su nemažu kiekiu variantų, kad galėtume pasiūlyti naują širdelę pagal kiekvieno poreikius.

Kreipkitės Jums patogiu metu telefonu +370 638 08888, el. paštu info@sos-atrakinimas.lt arba užpildę užklausos formą.

ASSA spynos remontas

Esant poreikiui, mūsų specialistai gali atlikti ASSA spynos, furnitūros arba širdelės remontą, perkodavimą (mechaninio kodo pakeitimą) arba surinkti spyną pagal tam tikrą raktą ir atvirkščiai.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).