automobiliu-raktu-gamyba

Volvo raktų gamyba Vilniuje

Volvo raktų gamyba, remontas, programavimas, korpuso keitimas, taip pat Volvo rakto pririšimas visiems Volvo automobilių savininkams. Čia į pagalbą ateina kvalifikuota, net 30 metų patirtį sukaupusi SOS atrakinimas komanda.

 

Atvyksime pas Jus per 20 - 30 min. Dirbame visą parą.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Atliekiame šias paslaugas:

  • Volvo raktų gamyba – gaminame raktus ir jų dublikatus (pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį arba pateiktą kodą). Užtikrinama ypač palanki Volvo raktų gamybos kaina!
  • Volva raktų programavimas.
  • Volvo raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba.
  • Volvo raktų remontas – norint apsisaugoti nuo nemalonių situacijų, į specialistus patariame kreiptis pastebėjus bet kokias rakto valdymo problemas, nusidėvėjimą, pažeidimus. Patyrę specialistai gali padėti išvengti didesnių išlaidų: atliekame profesionalų remontą, kad Jūsų Volvo raktas tarnautų kaip naujas.
  • Volvo raktų korpusų keitimas – pakeitus susidėvėjusį korpusą nauju, raktai atrodys reprezentatyviai ir stilingai. Taip pat ši paslauga prailgina raktų naudojimo trukmę, todėl ji išties naudinga ieškantiems kokybės ir ilgaamžiškumo.
  • Atsarginių raktų gamyba – nelaukite, kol vienintelis turimas Volvo raktas suges arba bus pamestas. Verčiau pasirūpinkite atsarginiu raktu – jį pagaminsime operatyviai ir kokybiškai.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – turimus raktus pametėte arba jie sugedo? Negalint patekti į automobilį ir jo užvesti, kyla daugybė nepatogumų, tačiau mūsų specialistai turi sprendimą. Atvyksime pas Jus, saugiai atrakinsime automobilį ir pagal jo spyną ir kompiuterius pagaminsime naujus Volvo raktus.

Volvo rakto pririšimas prie imobilaizerio

Volvo raktų programavimas ir pririšimas yra būtini iš esmės visiems moderniems Volvo automobiliams. Gana ekonomiška ir efektyvi imobilaizerio technologija buvo sukurta norint išvengti potencialios automobilio vagystės.

Imobilaizerį sudaro du labai svarbūs komponentai:

  • Identifikatorius, dar vadinamas čipu – tai specialus raktas su konkrečiam automobiliui skirtais elektroniniais kodais.
  • Automobilyje jau esanti saugumo sistema, kuri turi būti susiejama su identifikatoriumi/čipu.

Imobilaizerio veikimo principas paprastas: neturint čipo, susieto su automobilio saugumo sistema, transporto priemonės užkurti nepavyks (net naudojant pagamintą rakto dublikatą be čipo). Imobilaizerio sistema yra beveik visose naujose transporto priemonės, todėl rakto pririšimas prie čipo yra būtinas.

Volvo raktai, gaminami profesionalų

Esame ilgamečiai savo srities profesionalai. Užtikriname, kad raktų gamyba, programavimas, pririšimas ir kiti darbai atliekami pasitelkus vieną pažangiausių technologijų Baltijos šalyse. Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas, platų raktų ir jų komponentų asortimentą ir itin ypač draugiškas kainas. Jeigu ieškote rezultatų, kurie niekada nenuvilia, kviečiame susisiekti!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).