automobiliu-raktu-gamyba

Honda raktų gamyba Vilniuje

Honda raktų gamyba, remontas, avarinis atrakinimas, raktų pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas kt. paslaugos.

 

Dirbame 24/7. Atvykstame per 20 - 30 min.

Atliekame paslaugas:

  • Honda raktų gamyba – greitai ir tiksliai pagaminame automobilio raktus bei jų dublikatus, skirtus ne tik įvairiems Honda automobiliams, bet ir motociklams ir kitai technikai. Dar vienas privalumas – mūsų dirbtuvėse Honda raktų gamybos kaina išties prieinama!
  • Atsarginių raktų gamyba – atsarginis raktas yra ne privalumas, o būtinybė. Jo gamybą atliekame greitai ir nebrangiai
  • Honda raktų pririšimas prie imobilaizerio – pririšame automobilio raktą, programuojame pultelį. Ši paslauga dar žinoma kaip Honda raktų programavimas
  • Honda raktų remontas – pastebėjote, kad Honda raktas sugedo, o gal tiesiog susidėvėjo? Tokiu atveju nebūtinai reikalinga naujo rakto gamyba. Mūsų specialistai naudoja pažangią techniką ir sėkmingai atlieka Honda raktų remontą. Padedame net tokiais atvejais, kai gedimai yra itin rimti ir raktai nebeveikia.
  • Rakto korpuso keitimas – pakeičiame susidėvėjusį korpusą, kad raktai atrodytų estetiškiau ir būtų geriau apsaugoti nuo išorės poveikio.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – patyrę specialistai greitai atrakins automobilį, nepažeidžiant spynos. Jeigu Jūsų raktas pažeistas ar dingęs, pagaminsime naują!

Esame net 30 metų patirtį sukaupę profesionalai, puikiai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dalyvaujame tarptautinėse parodose, esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų naria. Užtikriname, kad savo klientams siūlome ilgamete patirtimi ir tarptautinėmis žiniomis pagrįstą darbų kokybę.

Honda rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

Rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas yra gana paprasta, ekonomiška paslauga. Ji svarbi daugeliui automobilių, motociklų ir kitų Honda transporto priemonių savininkų. Nepasirūpinus pririšimu prie imobilaizerio, negalėsite pilnai naudotis pulteliu ir raktu, nepavyks juo užkurti automobilio.

Pultelio bei čipo pririšimo prie imobilaizerio (dar kitaip – Honda raktų programavimo) kaina pas mus išties nedidelė, todėl kviečiame šią paslaugą atlikti SOS atrakinimas dirbtuvėse!

Kokias technologijas naudoja Honda?

Honda – vienas garsiausių Japonijos automobilių gamintojų, kurio automobiliai važinėja Europos, Šiaurės Amerikos, Azijos bei beveik viso likusio pasaulio keliuose. Kalbant apie naudojamas raktų ir spynų technologijas, Honda bei jiems artimi Acura automobiliai naudoja tokias pat imobilaizerio sistemas. Gali skirtis radijo bangų dažniai, priklausomai nuo to, ar automobilis iš Šiaurės Amerikos, iš Japonijos, ar iš Europos. Dar gali skirtis ir mygtukų išdėstymas ant pultelio.

Kaip vyksta Honda raktų gamyba?

Turime profesionalią gamybos bei diagnostinę įrangą. Pagal tai greitai nustatome reikalingų darbų poreikį bei juos atliekame. Viskas prasideda nuo apžiūros ir atvejo įvertinimo. Tada, priklausomai nuo modelio, pagaminame raktą staklėse ir/ar atliekame kompiuterinius programavimo darbus. Didžiąją dalį darbų galime atlikti net greičiau nei per 1 valandą.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Naujus Honda raktelius SOS-atrakinimas.lt komandos specialistai gali parinkti greitai ir pagal modelį. Kiekvieno automobilio rakteliai gali skirtis pagal variacijas, mygtukų išdėstymą. Tai priklauso nuo komplektacijos ir specifikacijų. Norint, kad visi mygtukai veiktų taip, kaip numatyta, reikalinga profesionalo ekspertizė bei išmanymas. Kiekvieno automobilio programavimo darbai gali pasižymėti savita specifika, kurią išmanys tik profesionalai.

Su kokiais Honda modeliais dirbame?

Dirbame su europiniais Honda bei iš JAV ar Šiaurės Amerikos rinkos atvykstančiais Honda bei Acura automobiliais. Galime pagaminti raktą pagal spyną, pririšti bei programuoti raktelius: Civic, Accord, CR-V, HR-V, Insight, Prelude, Jazz ir kitiems modeliams. Savo dirbtuvėse turime daugumai modelių tinkamus pultelius bei raktelius, tačiau taip pat galime paslaugą suteikti ir jūsų rakteliams bei pulteliams.

Profesionali Honda raktų gamyba

Sėkmingai įgyvendinti projektai ir patenkinti klientai – mūsų didžiausias prioritetas, todėl raktų gamybai ir kitiems darbams teikiame ypatingą dėmesį ir kiekvieną situaciją vertiname individualiai.

Jeigu domina pažangi Honda raktų gamyba, remontas, korpuso keitimas, Honda raktų programavimas, Jums padės SOS atrakinimas specialistai. Visada pasiūlysime išeitį, kuri atitiks Jūsų poreikius ir biudžetą. Garantuojame geras kainas, draugišką aptarnavimą ir kokybę, kuri nepaliks abejingų!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).