automobiliu-raktu-gamyba

Renault raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba, remontas, Renault rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas ir kt. Atvykstame per 20 - 30 min. Dirbame 24/7.

 

Esame savo srities ekspertai, sukaupę net 30 metų praktinę patirtį. Mūsų dirbtuvėse klientų laukia profesionalus aptarnavimas, vertingi patarimai, naujausia technika ir nepriekaištingos kokybės paslaugos.

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Renault raktų gamyba – raktus gaminame pagal jų pavyzdį, spyną ar kodą. Mūsų dirbtuvėse naudojamos vienos pažangiausių technologijų Baltijos šalyse, todėl užtikrinamas greitis ir puiki raktų kokybė. Verta pastebėti, kad Renault markė išsiskiria savo skirtingų dizainų raktais, įskaitant raktus–korteles. Savo dirbtuvėse palaikome didelį skirtingų Renault raktų asortimentą, tad visada galime pasiūlyti sprendimą bet kokiam automobilio modeliui.
  • Atsarginių raktų gamyba – rekomenduojame užbėgti nemalonumams už akių ir pasirūpinti atsarginiu raktu. Jis pravers, jeigu Jūsų naudojamas Renault raktas suges ar dings.
  • Renault rakto pririšimas prie imobilaizerio – ši paslauga dar žinoma kaip automobilių raktų programavimas. Naudodami pažangią techniką, programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą/čipą.
  • Renault raktų remontas – patyrę SOS atrakinimas meistrai išsprendžia net labai sudėtingas rakto problemas, pakeičia elektroninius komponentus ir net nebeveikiantį raktą paruošia naudojimui: jis gali tarnauti ilgus metus!
  • Rakto korpuso keitimas – jeigu raktų korpusas susidėvėjo ar buvo pažeistas, rekomenduojame nedelsti pakeisti jį nauju. Korpuso keitimas suteikia raktui estetikos, tačiau taip pat ir efektyviau apsaugo raktą nuo pažeidimų iš išorės.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – gana dažna situacija: dėl sugedusių raktų ar užsikirtusio spynos mechanizmo, nepavyksta patekti į automobilį. Kreipkitės ir Jums padėsime! Nedelsiant atvyksime į nurodytą vietą ir atrakinsime Renault automobilį. Taip pat galime pagaminti naujus raktus.

 

Renault rakto pririšimas prie imobilaizerio

Rakto ir pultelio programavimas, dar vadinamas pririšimu prie imobilaizerio, yra paslauga, svarbi kiekvienam vairuotojui. Praktiškai visi naujesni Renault automobiliai turi imobilaizerio sistemą, todėl nepririšus rakto ir neatlikus pultelio programavimo, juo pilnai naudotis nepavyks: šiuo raktu negalėsite užvesti automobilio. Renault raktą pririšime greitai ir už išties žemą kainą!

 

Apie Renault naudojamas technologijas

Renault naudoja įvairiais technologijas savo raktuose ir užvedimo, užrakinimo/atrakinimo sprendimuose. Senesni modeliai turi raktus su geležtėmis bei pulteliniais imobilaizeriais. Naujesni modeliai vis daugiau ir dažniau išnaudoja berakčių technologijų privalumus – Keyless Entry, Keyless Go. Taip pat, priklausomai nuo modelio skirtis gali ir patys pulteliai bei rakteliai.

Kaip vyksta Renault raktų gamyba?

Norint pagaminti veikiantį raktelį bei pultelį, reikia atsižvelgti į tai, ar automobilis naudoja paprastą raktelinę užvedimo technologiją, ar berakčio užvedimo sprendimą. Turime raktelius bei pultelius savo dirbtuvėse. Įvertiname kliento poreikius, nustatome modelio savybes ir specifikacijų ypatumus, tad daugumą užsakymų įgyvendiname greičiau nei per valandą. Svarbu paminėti ir tai, kad galime atvykti į jūsų lokaciją bei pagaminti raktelį net tada, kai visi raktai pamesti arba nepavyksta jo atrakinti.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Į profesionalus kreiptis dėl raktų gamybos verta dėl kelių priežasčių:

  • Greitis – didžiąją dalį užsakymų įgyvendinsime greičiau nei per valandą;
  • Žinios bei patirtis – SOS-atrakinimas.lt komanda raktus bei pultelius gamina jau daugiau nei kelis dešimtmečius, tad turime technologiją bei žinias, kaip spręsti net didžiausius iššūkius;
  • Mažesnė rizika – profesionalai gali atsakyti už Renault rakto kokybę, tad nebus pažeistas valdymo blokas ar kita svarbi elektronika.

Su kokiais Renault modeliais dirbame?

SOS-atrakinimas.lt dirbtuvėse Vilniuje galime pagaminti bei programuoti: Captur, Clio, Zoe, Espace, VelSatis, Megane, Laguna, Kangoo, Koleos, Kadjar, Scenic, Fluence komerciniam Master bei Trafic ir ne tik. Net, jeigu šiame sąraše nėra jūsų modelio, galite drąsiai kreiptis. Ko gero turime raktelį dirbtuvėse bei žinias, kaip pririšti bene bet kokį pultelį.

Renault raktai iš profesionalų rankų

Jeigu ieškote draugiško aptarnavimo, patikimos raktų gamybos, raktų programavimo ir kitų automobilių savininkams aktualių paslaugų, mielai Jums padėsime.

Mūsų tikslas – kokybė, prieinama kiekvienam, todėl Renault rakto gamybos kaina SOS atrakinimas dirbtuvėse yra išties nedidelė. Kreipkitės ir padėsime Jums bet kuriuo paros metu, visomis savaitės dienomis!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).