automobiliu-raktu-gamyba

Toyota raktų gamyba Vilniuje

Toyota raktų programavimas, gamyba, remontas, korpusų keitimas, rakto pririšimas prie imobilaizerio, avarinis atrakinimas ir kt. Atliekame paslaugas visiems Toyota modeliams.  Dirbame visą parą. Atvykstame per 20 - 30 min.

 

SOS atrakinimas komanda yra ilgamečiai raktų gamybos ekspertai. Per daugiau nei 30 darbo metų sukaupėme daug praktinės patirties, platų raktų ir jų komponentų asortimentą todėl savo klientams galime pasiūlyti aukšto lygio raktų gamybos paslaugas.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Toyota raktų gamyba – siekiant išvengti nesklandumų, naujų raktų gamyba verta pasidomėti, jau tada, kai pastebimi net smulkiausi rakto valdymo sutrikimai, ant jo paviršiaus atsiranda mechaninių pažeidimų, ryškių nusidėvėjimo žymių. Naudodami kokybiškas, sertifikuotas detales, pagaminame raktus ir jų dublikatus pagal spyną, pavyzdį arba kodą.
  • Toyota raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba.
  • Toyota raktų remontas – pasitelkę modernias technologijas remontuojame pažeistus, susidėvėjusius Toyota raktus ir paruošiame juos sklandžiam naudojimui.
  • Toyota raktų korpusų keitimas – laiku atliktas rakto korpuso keitimas ne tik pagerina raktų estetiką, bet ir prailgina jų naudojimo laiką, todėl šia paslauga verta pasirūpinti kiekvienam automobilio savininkui.
  • Atsarginių raktų gamyba – didelis galvos skausmas kyla, jeigu vienintelis turimas automobilio raktas pametamas ar sugenda, o reikia kažkur važiuoti. Nuo šios nepavydėtinos situacijos apsaugos laiku pagamintas atsarginis raktas.
  • Automobilių atrakinimas avariniu būdu – jeigu raktai prarandami arba nepataisomai sugenda, mūsų specialistai atvyksta į nurodytą vietą ir, nepažeidžiant jautrių automobilio mechanizmų, jį atrakina ir pagamina naujus raktus.

Toyota rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

Tai dar viena svarbi paslauga, verta atskiro paminėjimo. Modernūs automobilių raktai turi daugiau funkcijų nei vien tik atrakinimas. Jie taip pat gali užtikrinti Jūsų transporto priemonės saugumą: šią funkciją jiems suteikia imobilaizeris.

Toyota rakto pririšimas prie imobilaizerio yra svarbi automobilio saugos sistemos dalis: imobilaizeris buvo sukurtas norint apsisaugoti nuo transporto priemonės vagystės.

Imobilaizerį sudaro identifikatorius (raktas su specifiniais elektroniniais kodais) ir pačiame automobilyje integruota sistema. Imobilaizeris neleidžia automobilio užvesti be tinkamo čipo. Integravus imobilaizerį, net pagaminus tokį patį mechaninį automobilio raktą, šis automobilio neužkurs, jeigu neturės čipo su reikalinga informacija.

Apie Toyota naudojamas technologijas

Toyota naudoja kiek specifines bei unikalias technologijas, kad pultelis bei imobilaizeris pririšami atskirai. Imobilaizerio pririšimo reikia kompiuteriui, kad automobilio blokas jį atpažintų, o pultelio programavimas leidžia veikti užrakinimo/atrakinimo sistemai.

Priklausomai nuo automobilio amžiaus bei modelio specifikacijos, jame gali būti raktinė arba beraktė užvedimo sistema, kai pakanka tik pultelio salone ir būtų galima mygtuku užvesti automobilį. Jeigu automobilyje yra tokia sistema, turi būti programuojamas jai skirtas, papildomas modifikacijas turintis raktas.

Kaip vyksta Toyota raktų gamyba?

Kadangi dirbtuvėse turime specializuotą įrangą tiek geležčių gamybai, tiek pultelių programavimui. Taip pat saugome dideles atsargas įvairių pultelių bei raktelių savo dirbtuvėse, kad jums nereikėtų jų įsigyti papildomai.

Iš pradžių įvertiname automobilio modelį bei techninį sprendimą, kokio raktelio reikia. Skiriasi radijo bangų dažniai, kuriuos naudoja Šiaurės Amerikos bei Europos rinkai skirti pulteliai.

Taip pat nustatome kokia rakto geležtė yra naudojama - pvz. TOY40, TOY41, TOY43, TOY47, VA2 ar kita. Dirbame itin greit, tad berakčio užvedimo bei atrakinimo sistemą turintiems automobiliams naujus raktus galėsime pagaminti per vos ~15 minučių.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Kadangi Toyota gamoje yra labai daug automobilių ir kone kiekvienas modelis gali turėti savitą rakto pririšimo specifiką, reikia specialistų, kurie:

  • Išmano gamintojo naudojamas technologijas;
  • Turi techninę bei programinę įrangą, kuri leidžia greitai pagaminti raktą;
  • Moka išskaityti raktelio gamybai reikalingą informaciją;
  • Susidūrę su kliūtimis žino kaip iš jų rasti išeitis.

SOS-atrakinimas.lt komanda būtent tai turi ir sėkmingai raktelius Toyota automobiliams gamina jau tris dešimtmečius.

Su kokiais Toyota modeliais dirbame?

Raktelius gaminame visiems populiariausiems europiniams Toyota modeliams bei net ir iš JAV ar Japonijos atgabentiems automobiliams. Raktelius pagaminsime: Corolla, Auris, Prius bei Prius +, Yaris, Aygo, Avensis, visų modelių Verso variacijoms, Land Cruiser, Camry, RAV-4, Sienna, Highlander, C-HR, Hilux, Supra bei ne tik.

Jeigu jūsų modelio nėra šiame sąraše, tai dar nereiškia, kad neturime sprendimo. Kreipkitės ir tikriausiai galėsime pagaminti raktelį ir jūsų automobiliui!

Toyota raktai, gaminami SOS atrakinimas profesionalų

Esame savo srities profesionalai, perpratę net smulkiausius Toyota raktų gamybos, programavimo, pririšimo, remonto ypatumus. Turime vieną pažangiausių įrangų Baltijos šalyse, galime pasiūlyti itin platų paslaugų ir detalių asortimentą. Toyota raktų gamyba atliekama pasitelkus aukščiausios klasės kompiuterines itališkas stakles. Naudojame aukštos kokybės raktų ruošinius, čipus/imobilaizerius ir galime pasiūlyti skirtingų kainų sprendimus priklausomai nuo Jūsų poreikių ir biudžeto.

Norėdami remontuoti esamą ar pasigaminti naują raktą, nedelskite ir kreipkitės į mūsų ekspertus. Pasiūlysime itin palankią Toyota raktų gamybos kainą ir operatyviai suteiksime aukščiausios kokybės paslaugas!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).