automobiliu-raktu-gamyba

Audi raktų gamyba Vilniuje

Audi raktų programavimas, gamyba, remontas, korpusų keitimas, avarinis atrakinimas, pririšimas prie imobilaizerio ir kt. paslaugos visiems Audi automiliams.

 

Ieškantiems kokybės už gerą kainą, padės SOS atrakinimas meistrai. Turime net 30 metų patirtį, todėl visas reikiamas paslaugas suteiksime greitai ir veiksmingai.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Audi raktų gamyba – naudodami itin kokybiškas detales ir pažangias technologijas, gaminame raktus ir jų dublikatus (pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį arba kodą).
  • Atsarginių raktų gamyba – patirtis rodo, kad papildomas raktas išties svarbus. Apsisaugokite nuo nepatogių situacijų, kai turimas raktas sugenda arba dingsta ir laiku pasirūpinkite atsarginiu Audi raktu.
  • Audi raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba (Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio).
  • Audi raktų remontas – net smulkiausi sutrikimai ir pažeidimai neturi būti ignoruojami. Pastebėjus gedimą laiku, atliktas profesionalus remontas suteikia galimybę toliau naudotis Audi raktais be nesklandumų.
  • Audi raktų korpusų keitimas – susidėvėjęs raktų korpusas pakeičiamas puikios išvaizdos nauju. Tai ne tik pagerina estetiką, bet ir prailgina raktų naudojimo laiką!
  • Automobilio avarinis atrakinimas – sugedęs ar pamestas Audi raktas, neturint atsarginės kopijos, gali sukelti nemažai galvos skausmo. Jei su šia bėda susidūrėte ir Jūs, galime padėti. Mūsų meistrai atvažiuos į reikiamą vietą ir sklandžiai atrakins automobilį, nepažeidžiant jo spynos. Taip pat nedelsiant pagaminsime naujus Audi raktus, identiškus seniesiems.

Esame profesionalai, visada pasiruošę išspręsti kylančias problemas. Jeigu paslaugų reikia skubiai, esame pasiekiami visą parą, visomis savaitės dienomis!

Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

Rakto susiejimas su imobilaizeriu (dar kartais įvardijamas kaip „Audi raktų programavimas“) yra nepamainoma paslauga daugeliui automobilių savininkų.

Šiandien imobilaizerio sistema yra integruota į praktiškai visus naujesnius Audi automobilius. Nepriprogramavus pultelio ir nepririšus rakto, juo pilnai naudotis negalėsite: nepririštu raktu nepavyks užvesti automobilio.

Pririšame raktą/čipą prie imobilaizerio: tai darome greitai, profesionaliai, pasitelkus naujausias technologijas.

Audi raktai iš profesionalų rankų

Esame ilgamečiai raktų gamybos ir remonto ekspertai. Puikiai išmanome visas Audi raktų gamybos, programavimo, pririšimo, remonto subtilybes, darbuose naudojame ypač pažangią įrangą, todėl esame verti savo klientų pasitikėjimo. Mūsų dirbtuvėse klientų laukia visada patraukli Audi raktų gamybos kaina, ilgametė kokybės garantija ir atsakymai į visus kylančius klausimus.

Prireikus naujo rakto gamybos ar remonto, padės SOS atrakinimas komanda. Aukščiausio lygio paslaugos už gerą kainą!

 

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).