automobiliu-raktu-gamyba

Volkswagen raktų gamyba Vilniuje

Domina Volkswagen raktų gamyba, rakto pririšimas remontas, o gal VW raktų programavimas? Šias ir kitas paslaugas Jūsų automobiliui suteiks SOS atrakinimas komanda.

 

Jus pasieksime per 20 - 30 min., bet kuriuo paros metu - 24/7. Savo paslaugas teikiame visiems Volkswagen modeliams.

 

Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausią paslaugų kokybę, vienas pažangiausių technologijų Baltijos šalyse ir sprendimus kiekvieno biudžetui.

 

 

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Volkswagen raktų gamyba – naudojame modernią techniką ir aukštos kokybės detales, todėl greitai ir tiksliai pagaminame raktus bei jų dublikatus. Tai darome pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį ar kodą.
  • Atsarginių VW raktų gamyba – pametus ar sugadinus vienintelį turimą Volkswagen raktą, laukia aibė nepatogumų. Pats metas apsisaugoti nuo tokios situacijos ir pasirūpinti atsarginio rakto gamyba.
  • VW raktų pririšimas – raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba (dar žinoma kaip VW raktų programavimas).
  • VW raktų remontas – jeigu raktas susidėvi arba yra mechaniškai pažeidžiamas, dar nereiškia, kad būtina leisti pinigus naujo rakto gamybai. Jeigu situacija leidžia, atliekame profesionalų remontą. Mūsų meistrai padarys viską, kad Jūsų VW raktas ir toliau tarnautų patikimai!
  • VW raktų korpusų keitimas – naujas, kokybiškas korpusas pagerins rakto išvaizdą, o taip pat leis be nesklandumų juo naudotis ilgiau.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – pametus VW raktus, nepasimeskite. Kreipkitės į SOS atrakinimas specialistus: greitai atvyksime, atrakinsime automobilį nepažeidžiant spynos ir pagaminsime naujus VW raktus Jūsų patogumui!

VW rakto pririšimas prie imobilaizerio

Gana paprasta, ekonomiška, tačiau labai efektyvi paslauga, būtina kiekvienam automobilio savininkui.

Imobilaizeris yra saugumo sistema, į kurios komplektaciją įeina identifikatorius (specialus raktas (čipas) su priskirtais unikaliais elektroniniais kodais. Taip pat – automobilyje jau esanti sistema.

Imobilaizerius turi praktiškai visi automobiliai (naujesni nei 1994 m.).  Be čipinio rakto automobilis iš esmės negali būti naudojamas, todėl VW rakto pririšimas prie imobilaizerio yra aktualus kiekvienam.

Apie Volkswagen naudojamas technologijas

VAG grupė (Volkswagen – Audi Group) yra vienas didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Jų atstovaujami gamintojai yra: Audi, Bentley, Cupra, Škoda, Seat, o taip pat ir Lamborghini arba Porsche. Dėl to daug kur naudojamos tos pačios arba panašios technologijos. Tačiau pastaruoju metu, naujausi VW automobiliai gali turėti unikalių savybių savo rakteliuose bei pulteliuose.

Dėl to svarbu turėti platų pultelių ir raktelių pasirinkimą, kad būtų įmanoma atlikti reikiamus darbus.

Kaip vyksta Volkswagen raktų gamyba?

Visų pirma – reikia nustatyti rakto bei pultelio specifiką. Europiniai modeliai dažniausiai naudoja 433,92 MHz arba 868 MHz dažnį, o iš JAV parvykstantys modeliai – 315 MHz. Galime net gi atvykti prie automobilio, jeigu reikalingas avarinis atrakinimas ir/ar buvo prarasti visi rakteliai. Turime specializuotą kompiuterinę įrangą bei profesionalias raktų stakles, kuriose įprastai per greičiau nei 20 minučių pagaminame nemažą dalį VAG grupės automobilių raktelių.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

VW raktų gamyboje bei pririšime yra daug specifikos ir išskirtinių iššūkių. Juos įveikti gali tik patyrę specialistai. Mūsų komanda turi visą techniką bei žinias, su kurių pagalba greitai pagamina kokybiškus raktelius, pririša juos prie VW valdymo blokų. Jeigu pasitikite profesionalais, gausite geriausią rezultatą bei turėsite idealiai veikiantį raktelį.

Su kokiais Volkswagen modeliais dirbame?

Vilniuje, savo dirbtuvėse galime pagaminti raktus bei pririšti pultelius: Golf, Passat, Caddy, Polo, iD serijos elektromobiliams, up!, Transporter, Caravelle, Bora, Jetta, Vento, Arteon, T-Roc, T-Cross, Taigo, taip pat ir Tiguan, Touareg ar Crafter. Taip pat ir retesniems iš Šiaurės Amerikos parvykstantiems VW automobiliams pagaminame raktelius. Net, jeigu jūsų modelio nėra šiame sąraše – kreipkitės.

Vw raktai, gaminami profesionalų

Užtikriname, kad mūsų dirbtuvėse VW raktų gamyba atliekama ypač atsakingai. Darbams naudojame aukščiausios klasės kompiuterines itališkas stakles ir kitą modernią įrangą bei komponentus, kaip raktų ruošiniai, čipai/imobilaizeriai ir dar daugiau. Didžiuojamės savo klientams galėdami pasiūlyti skirtingų kainų sprendimus priklausomai nuo kiekvieno poreikių ir biudžeto.

SOS atrakinimas meistrai greitai ir profesionaliai atliks raktų gamybą, remontą, korpuso keitimą ir kitus aktualius darbus. Čia VW rakto gamybos kaina ypač draugiška kišenei!

DUK

Daugumai vokiečių gamintojo modelių raktelius galime pagaminti valandėlės bėgyje. Tačiau, tam tikriems modeliams raktų gamyba gali užtrukti ilgiau dėl sudėtingesnės elektronikos sistemos.

Raktelio gamybos laiką galime nurodyti jums patikslinus modelį, metus ir rakto tipą – užvedimas mygtuku ar pasukus raktą spynoje.

Taip, tai nėra mums reta procedūra. Mūsų specialistas gali atvykti į vietą, atrakinti automobilį, net jeigu šis uždarytas ir pasirūpinti naujų VW raktų gamyba. Šis procesas yra savaime ilgesnis ir brangesnis nei atsarginio rakto gamyba, dėl ko visada rekomenduojame turėti bent vieną atsarginį raktą.

Tiksli VW rakto programavimo kaina gali būti įvardyta jums nurodžius šią info:

  • Automobilio modelį
  • Pagaminimo metus
  • Pirminę rinką, t.y. ar automobilis iš Europos ar buvo atvežtas iš Amerikos
  • Ar atsirakina ir užsiveda raktui esant kišenėje ar raktelį būtina įstatyti į spyną

Suteikus šią info telefonu ar užklausa iškart nurodysime kiek kainuos pagaminti raktą jūsų Volkswagen.

Jeigu esamas raktas sulūžo ar nustojo veikti, neretai, jį galima suremontuoti. Galime ne tik pakeisti esamo rakto korpusą bet ir sutvarkyti kai kurias rakto elektronikos problemas, pakeisti mygtukus ant mikroschemos ir pan.

Tam tikri raktai, kaip naujų VW „keyless-Go“ tipo raktai turi mums žinoma gamybos defektą – su laiku raktai pradeda veikti vis silpniau, o vėliau visai nustoja veikti. Šis gedimas yra susijęs su vienu iš pagrindinių rakto komponentų ir nėra remontuojamas. Tokiais atvejais, siūlome nedelsiant gamintis atsarginį raktą.

Senesniems VW automobiliams, į kuriuos nenorima itin daug investuoti, gali kilti noras atjungti imobilaizerį. Išties, tai yra opcija, kuri dažnai yra kiek pigesnė jeigu esamame rakte esantis imobilaizerio čipas buvo sudaužytas ar pamestas. Ši opcija yra taip pat palankesnė jeigu dėl automobilyje esančių elektronikos bėdų rakto programavimas yra neįmanomas. Tačiau, ši procedūra turi ir savų niuansų.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).