automobiliu-raktu-gamyba

Volkswagen raktų gamyba Vilniuje

Domina Volkswagen raktų gamyba, rakto pririšimas, o gal VW raktų programavimas? Šias ir kitas paslaugas Jūsų automobiliui suteiks SOS atrakinimas komanda.

 

Jus pasieksime per 20 - 30 min., bet kuriuo paros metu - 24/7. Savo paslaugas teikiame visiems Volkswagen modeliams.

 

Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausią paslaugų kokybę, vienas pažangiausių technologijų Baltijos šalyse ir sprendimus kiekvieno biudžetui.

 

 

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Volkswagen raktų gamyba – naudojame modernią techniką ir aukštos kokybės detales, todėl greitai ir tiksliai pagaminame raktus bei jų dublikatus. Tai darome pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį ar kodą.
  • Atsarginių VW raktų gamyba – pametus ar sugadinus vienintelį turimą Volkswagen raktą, laukia aibė nepatogumų. Pats metas apsisaugoti nuo tokios situacijos ir pasirūpinti atsarginio rakto gamyba.
  • VW raktų pririšimas – raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba (dar žinoma kaip VW raktų programavimas).
  • VW raktų remontas – jeigu raktas susidėvi arba yra mechaniškai pažeidžiamas, dar nereiškia, kad būtina leisti pinigus naujo rakto gamybai. Jeigu situacija leidžia, atliekame profesionalų remontą. Mūsų meistrai padarys viską, kad Jūsų VW raktas ir toliau tarnautų patikimai!
  • VW raktų korpusų keitimas – naujas, kokybiškas korpusas pagerins rakto išvaizdą, o taip pat leis be nesklandumų juo naudotis ilgiau.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – pametus VW raktus, nepasimeskite. Kreipkitės į SOS atrakinimas specialistus: greitai atvyksime, atrakinsime automobilį nepažeidžiant spynos ir pagaminsime naujus VW raktus Jūsų patogumui!

VW rakto pririšimas prie imobilaizerio

Gana paprasta, ekonomiška, tačiau labai efektyvi paslauga, būtina kiekvienam automobilio savininkui.

Imobilaizeris yra saugumo sistema, į kurios komplektaciją įeina identifikatorius (specialus raktas (čipas) su priskirtais unikaliais elektroniniais kodais. Taip pat – automobilyje jau esanti sistema.

Imobilaizerius turi praktiškai visi automobiliai (naujesni nei 1994 m.).  Be čipinio rakto automobilis iš esmės negali būti naudojamas, todėl VW rakto pririšimas prie imobilaizerio yra aktualus kiekvienam.

Vw raktai, gaminami profesionalų

Užtikriname, kad mūsų dirbtuvėse VW raktų gamyba atliekama ypač atsakingai. Darbams naudojame aukščiausios klasės kompiuterines itališkas stakles ir kitą modernią įrangą bei komponentus, kaip raktų ruošiniai, čipai/imobilaizeriai ir dar daugiau. Didžiuojamės savo klientams galėdami pasiūlyti skirtingų kainų sprendimus priklausomai nuo kiekvieno poreikių ir biudžeto.

SOS atrakinimas meistrai greitai ir profesionaliai atliks raktų gamybą, remontą, korpuso keitimą ir kitus aktualius darbus. Čia VW rakto gamybos kaina ypač draugiška kišenei!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).