automobiliu-raktu-gamyba

Škoda raktų gamyba Vilniuje

Sugedo Škoda raktai, o gal domina Škoda rakto pririšimas prie imobilaizerio? Šias ir kitas paslaugas suteiks SOS atrakinimas specialistai. Mūsų dirbtuvėse atliekama profesionali Škoda raktų gamyba, pultelio programavimas, rakto remontas ir daugybė kitų automobilių savininkams aktualių paslaugų.

 

Atliekame paslaugas visiems Škoda automobiliams. Atvažiuojame per 20 - 30 min. Dirbame 24/7.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Škoda raktų gamyba – šiam procesui naudojama speciali diagnostinė įranga skirta VAG automobilių grupei: į ją įeina ir Škoda. Gaminant naujus raktus kai kuriems Škoda modeliams, tai reikia daryti ypač atsargiai, naudojant specifinę įrangą. Priešingu atveju yra rizika per klaidą iš automobilio sistemos pašalinti visus veikiančius raktus bei kitą jautrią informaciją, saugomą Škoda automobilio kompiuteriuose. Škoda rakto gamybos kaina pas mus – viena žemiausių rinkoje!
  • Atsarginių raktų gamyba – papildomi raktai svarbūs kiekvienam atsakingam vairuotojui. Jie bus ypač parankūs, jeigu pagrindinis Škoda raktas netikėtai suges arba jį pamesite.
  • Škoda rakto pririšimas prie imobilaizerio – programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą/čipą.
  • Škoda raktų remontas – nepriklausomai nuo gedimų sudėtingumo, galime pritaikyti efektyvų remontą Jūsų Škoda raktams.
  • Rakto korpuso keitimas – jei pastebėjote, kad rakto korpusas susidėvėjo arba buvo pažeistas, rekomenduojame jį atnaujinti. Tai pagerins raktų estetiką ir suteiks daugiau apsaugos nuo kenksmingų išorės veiksnių.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – jeigu sugedo raktas ar automobilio spyna, nemėginkite atidaryti automobilio savo jėgomis. Šią užduotį patikėkite mūsų specialistams: atvyksime bet kuriuo paros metu ir greitai atidarysime automobilį, nepažeidžiant jo spynos.

Škoda rakto pririšimas prie imobilaizerio

Praktiškai visuose naujesniuose Škoda automobiliuose yra integruota imobilaizerio sistema, todėl raktų pririšimas prie imobilaizerio  yra būtinas. Neatlikus šio žingsnio, raktų pilnai naudotis nepavyks: juo negalėsite užvesti savo automobilio.

Škoda pultelį programuojame ir raktą pririšame kokybiškai ir už patrauklią kainą – kviečiame tuo įsitikinti patiems!

 

Apie Škoda naudojamas technologijas

Škoda yra VAG grupės dalis, tad tiek pulteliai, tiek raktų geležtės, tiek naudojamos technologijos yra lygiai tokios pat arba labai panašios, kaip, pvz., VW, Audi, Seat ar Cupra automobiliuose.

Dauguma pultelių bei raktelių Škoda naudoja RF (radijo dažnių) bei rolling tipo kodavimo technologiją. Norint programuoti raktą, reikia pasinaudoti diagnostiniu įrankiu bei specialia kompiuterine programa, kad pavyktų nustatyti specialius kodus bei dažnius ir būtų galima pririšti pultelį prie automobilio bei atvirkščiai.

Kaip vyksta Škoda raktų gamyba?

Esame iki smulkmenų ištobulinę raktų gamybos procesą, todėl daugumai klientų sprendimą pasiūlysime greičiau nei per valandą. Viskas prasideda nuo atvejo analizės. Susipažįstame su automobiliu bei nustatome, kokių programinių bei techninių sprendimų reikia. Užduoties specifika gali skirtis, priklausomai nuo modelio bei jo pagaminimo metų. Pasinaudojame staklėmis, jeigu reikia pagaminti geležtę bei dirbame su programine įranga, jeigu reikia pririšti pultelį programiniu (elektroniniu būdu).

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Jeigu norite geriausio rezultato, reikia kreiptis į profesionalus. Neatsakingai atliktas darbas ne tik neduoda rezultato, tačiau gali pakenkti ir įvairiems elektroniniams komponentams automobilyje. Raktelį pagaminsime greitai, žinome specifinius technologinius niuansus, kuriuos taiko gamintojas bei stebime inovacijas. Jeigu yra poreikis, atvyksime iki pat automobilio bei avariniu būdu atrakinsime ar pagaminsime raktelį jūsų Škoda automobiliui. 

Su kokiais Škoda modeliais dirbame?

Mūsų komanda turi patirties dirbant su pačiais įvairiausiais VAG grupės automobiliais, įskaitant ir Škoda modelius. Tarp dažniausiai gaminamų raktų patenka: Octavia, Fabia, Rapid, Karoq, Kamiq, Superb, Enyaq, Yeti, Roomster bei daugybė kitų. Taip pat gaminame raktelius bei programuojame pultelius net ir modeliams, kurie galbūt nenurodyti šiame sąraše. Kreipkitės ir sužinokite, kuo galime padėti.

Škoda raktai iš profesionalų rankų

SOS atrakinimas komanda – net 30 metų patirtį sukaupę profesionalai, kurie randa atsakymą net į sudėtingiausias problemas. Raktų gamybą ir kiti darbai mūsų dirbtuvėse atliekami pasitelkus modernias technologijas, kurioms lygių nerasite ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Klientų laukia platus raktų ruošinių pasirinkimas, aukščiausius kokybės standartus atitinkantys čipai ir kiti aukšto lygio komponentai, kurie padeda užtikrinti puikius rezultatus.

Jeigu norite pasirūpinti kokybiška rakto gamyba ar išspręsti kilusias problemas, galime padėti. Jūsų laukia draugiškas aptarnavimas ir modernūs atsakymai į visas su automobilių raktais ir spynomis susijusias problemas!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).