automobiliu-raktu-gamyba

Mazda raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba, remontas, programavimas, korpuso keitimas, rakto pririšimas – tai paslaugos, kurias galime suteikti visiems Mazda automobilių savininkams.

 

Jeigu ieškote kokybės, Jums padės SOS atrakinimas komanda. Turime net 30 metų patirtį, tarptautinį pripažinimą, sertifikatus ir aukštą kvalifikaciją. Ne tik pagaminsime naujus raktus, bet ir išspręsime smulkias ar sudėtingas Mazda raktų problemas už itin gerą kainą!

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Mazda raktų gamyba – visų Mazda raktų gamyba reikalauja kokybiškų detalių, žinių ir įgūdžių, tačiau ypač išsiskiria naujesni Mazda raktai: įdomu tai, kad tų pačių metų modeliui gamykloje gali būti parenkamas vienas iš kelių skirtingų raktų variantų. Nors šie raktai savo išvaizda gali būti identiški, detalės kodas visada skiriasi. Net ir tokiu atveju raktų gamyba mūsų dirbtuvėse vyks sklandžiai. Patyrę meistrai parinks Jūsų atveju tinkantį raktą ir tiksliai jį priprogramuos. Nepaisant atvejo sudėtingumo ir techninių reikalavimų, Mazda rakto gamybos kaina visada nedidelė!
  • Atsarginių raktų gamyba – jeigu neturite papildomo rakto, rekomenduojame užsisakyti atsarginių raktų gamybą. Jie nepakeičiami tokiais atvejais, kai pagrindinis naudojamas Mazda raktas sugenda ar yra pametamas.
  • Mazda rakto pririšimas prie imobilaizerio – greitai, nebrangiai ir kokybiškai programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą prie imobilaizerio.
  • Mazda raktų remontas – jeigu raktas sugedo arba apskritai nustojo veikti, galime Jums padėti. Remontuojame elektrinę dalį ir kitus rakto bei pultelio komponentus, kad šie ir toliau Jums tarnautų patikimai.
  • Rakto korpuso keitimas – atnaujinkite susidėvėjusį Mazda rakto korpusą: šis ne tik atrodys estetiškiau, bet ir bus papildomai apsaugotas nuo smūgių ir kito išorės poveikio.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – jeigu nepavyksta patekti į automobilį, kreipkitės. Atvyksime bet kuriuo paros metu ir atrakinsime automobilį nepažeidžiant jo spynos. Taip pat galime pagaminti naują Mazda raktą!

 

Mazda rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilaizerio sistema yra praktiškai visuose naujesniuose Mazda modeliuose. Tai reiškia, kad rakto pririšimas ir pultelio programavimas yra būtinos paslaugos, jeigu savo raktu norite naudotis pilnai ir norite sklandžiai užvesti savo automobilį.

 

Mazda raktai iš profesionalų rankų

Raktų gamybai, remontui ir kitiems darbams skiriame išskirtinį dėmesį. Užtikriname, kad SOS atrakinimas dirbtuvėse Jūsų laukia profesionalų teikiamos paslaugos. Pasirūpinsime, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas darbų kokybe ir rezultatais.

Susidūrę su problema, nedelskite ir kreipkitės į mus: išklausysime, išsamiai pakonsultuosime ir padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).