automobiliu-raktu-gamyba

Mazda raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba, remontas, programavimas, korpuso keitimas, rakto pririšimas – tai paslaugos, kurias galime suteikti visiems Mazda automobilių savininkams.

 

Jeigu ieškote kokybės, Jums padės SOS atrakinimas komanda. Turime net 30 metų patirtį, tarptautinį pripažinimą, sertifikatus ir aukštą kvalifikaciją. Ne tik pagaminsime naujus raktus, bet ir išspręsime smulkias ar sudėtingas Mazda raktų problemas už itin gerą kainą!

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Mazda raktų gamyba – visų Mazda raktų gamyba reikalauja kokybiškų detalių, žinių ir įgūdžių, tačiau ypač išsiskiria naujesni Mazda raktai: įdomu tai, kad tų pačių metų modeliui gamykloje gali būti parenkamas vienas iš kelių skirtingų raktų variantų. Nors šie raktai savo išvaizda gali būti identiški, detalės kodas visada skiriasi. Net ir tokiu atveju raktų gamyba mūsų dirbtuvėse vyks sklandžiai. Patyrę meistrai parinks Jūsų atveju tinkantį raktą ir tiksliai jį priprogramuos. Nepaisant atvejo sudėtingumo ir techninių reikalavimų, Mazda rakto gamybos kaina visada nedidelė!
  • Atsarginių raktų gamyba – jeigu neturite papildomo rakto, rekomenduojame užsisakyti atsarginių raktų gamybą. Jie nepakeičiami tokiais atvejais, kai pagrindinis naudojamas Mazda raktas sugenda ar yra pametamas.
  • Mazda rakto pririšimas prie imobilaizerio – greitai, nebrangiai ir kokybiškai programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą prie imobilaizerio.
  • Mazda raktų remontas – jeigu raktas sugedo arba apskritai nustojo veikti, galime Jums padėti. Remontuojame elektrinę dalį ir kitus rakto bei pultelio komponentus, kad šie ir toliau Jums tarnautų patikimai.
  • Rakto korpuso keitimas – atnaujinkite susidėvėjusį Mazda rakto korpusą: šis ne tik atrodys estetiškiau, bet ir bus papildomai apsaugotas nuo smūgių ir kito išorės poveikio.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – jeigu nepavyksta patekti į automobilį, kreipkitės. Atvyksime bet kuriuo paros metu ir atrakinsime automobilį nepažeidžiant jo spynos. Taip pat galime pagaminti naują Mazda raktą!

 

Mazda rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilaizerio sistema yra praktiškai visuose naujesniuose Mazda modeliuose. Tai reiškia, kad rakto pririšimas ir pultelio programavimas yra būtinos paslaugos, jeigu savo raktu norite naudotis pilnai ir norite sklandžiai užvesti savo automobilį.

 

Apie Mazda naudojamas technologijas

Mazda automobiliai turi įvairias imobilaizerio sistemas ir užvedimo tipus. Tas pats modelis gali turėti porą skirtingų rakto sistemų bei pasitaiko įvairių dizainų ir funkcijų turintys raktai.  Kai kurie raktai yra panašūs į kitų gamintojų, o yra ir visiškai unikalių Mazda kurtų dizainų. Rakteliai gali būti su iššokančia geležte, išlindusia geležte arba, o naujesniuose automobiliuose pasitaiko ir išmaniųjų raktų, veikiančių su Keyless – berakčio užvedimo sistema. Mes turime stakles geležčių gamybai bei programinę įrangą raktų transponderių bei pultelių pririšimui prie automobilio valdymo bloko.

Kaip vyksta Mazda raktų gamyba?

Daugumos Mazda automobilių raktelius pagaminsime greičiau nei per 1 valandą. Svarbu tik parinkti tinkamą raktą, kuris skirtas jūsų modeliui. Dirbame su jūsų atneštais arba savo turimais raktais. Apžiūrėję automobilį specialistai nuskaito reikiamus duomenis ir su staklių ir/ar kompiuterio pagalba pagamina reikalingą raktą bet kurių metų Mazdai. Programavimas bei avarinis atrakinimas įmanomas net tada, jei pamesti visi raktai.

Kodėl raktus turėtų gaminti profesionalai?

Profesionalus automobilio raktų programavimas ir gamyba suteikia jums didžiausią naudą. Profesionalai iš SOS-atrakinimas.lt turi žinių apie sudėtingas raktų kodavimo bei imobilaizerių sistemas, todėl rezultatas – saugus bei puikiai veikiantis raktelis ir pultelis. Dirbame ir su staklėmis, ir su programine įranga, tad galime įveikti tokius iššūkius kaip suderinamumo problemos ir programavimo klaidos.

Su kokiais Mazda modeliais dirbame?

Galime atlikti programavimą beveik bet kurių metų ir komplektacijos Mazda automobiliui. Dažniausiai dirbame su: Mazda 2, Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-60, CX-30, CX-5, RX modeliais, MX-5 (Miata) ir keletu kitų.

Savo modelio sąraše nematote? Ne problema. Tikriausiai galėsime pasiūlyti sprendimą ir jums. Susisiekite bei sužinokite!

Mazda raktai iš profesionalų rankų

Raktų gamybai, remontui ir kitiems darbams skiriame išskirtinį dėmesį. Užtikriname, kad SOS atrakinimas dirbtuvėse Jūsų laukia profesionalų teikiamos paslaugos. Pasirūpinsime, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas darbų kokybe ir rezultatais.

Susidūrę su problema, nedelskite ir kreipkitės į mus: išklausysime, išsamiai pakonsultuosime ir padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).