automobiliu-raktu-gamyba

Opel raktų gamyba Vilniuje

Opel raktų programavimas, gamyba, remontas, pririšimas – net 30 metų patirtį sukaupusi SOS atrakinimas komanda teikia visas šias paslaugas ir dar daugiau. Kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį, visus užsakymus atliekame tiksliai ir operatyviai.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Atliekiame šias paslaugas:

  • Opel raktų gamyba – raktus gaminame pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį arba kodą. Mūsų dirbtuvėse Opel rakto gamybos kaina ypač draugiška kišenei.
  • Opel raktų programavimas.
  • Opel raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba (Opel rakto pririšimas).
  • Opel raktų remontas – tai paslauga, kuri padeda, jeigu raktas pažeistas arba susidėvėjęs. Ne visada reikia gaminti naują raktą. Kartais užtenka profesionalaus meistro prisilietimo ir modernių technologijų, kad Jūsų turimas raktas ir toliau tarnautų patikimai.
  • Opel raktų korpusų keitimas – svarbus dėl kelių priežasčių. Atnaujinus susidėvėjusį korpusą, Opel raktai atrodys reprezentatyviai ir stilingai. Dar vienas korpuso keitimo privalumas – tai leidžia prailginti Jūsų raktų naudojimo laiką, todėl ši paslauga aktuali jeigu vertinate patvarumą ir ilgaamžiškumą.
  • Atsarginių raktų gamyba – turint tik vieną automobilio raktą, jam sugedus arba jį pametus rizikuojate atsidurti išties keblioje padėtyje. Užbėkite problemai už akių ir kreipkitės į mūsų meistrus, kurie pagamins atsarginį raktą.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – pametėte raktus, o gal užsikirto automobilio spynos mechanizmas? Tai gali sukelti daug nepatogumų, tačiau panikuoti neverta – galime Jums padėti greitai ir nekomplikuotai. SOS atrakinimas specialistai atvyks į Jūsų nurodytą vietą, atrakins automobilį nepažeidžiant spynos ir pagamins naujus Opel raktus.

Opel rakto pririšimas prie imobilaizerio

Dirbtuvėse greitai ir profesionaliai rišame automobilio raktą  – čipą ir pultelį.

Automobilio rakto susiejimas su imobilaizeriu (dar naudojamas terminas „Opel raktų programavimas“) yra svarbus daugumai automobilių savininkų. Imobilaizeris – tai saugumo mechanizmas, kuris buvo sukurtas siekiant dar efektyviau apsaugoti automobilį.

Jį sudaro du pagrindiniai komponentai:

  • Identifikatorius, dar vadinamas čipu – specialus raktas su integruotais elektroniniais kodais. Jie unikalūs kiekvienam automobiliui.
  • Saugumo sistema, kuri yra praktiškai visuose naujesniuose Opel automobiliuose. Ji susiejama su identifikatoriumi/čipu.

Imobilaizerio sistema yra beveik visuose šiuolaikiniuose automobiliuose: tai reiškia, kad be čipinio rakto automobilis praktiškai nenaudojamas ir Opel rakto pririšimas prie imobilaizerio yra būtinas. Užtikriname operatyvumą ir nepriekaištingą paslaugų kokybę!

Kokias technologijas naudoja Opel?

Opel yra GM koncerno dalis, tad jų automobiliai pasiekia visą pasaulį. JAV jie yra Buick ženklo (dalys ir sistemos – dažnai panašios ar tokios kaip Opel Europoje), o Jungtinėje Karalystėje – Vauxhall. Kaip ir dauguma gamintojų, Opel integruoja ir berakčio užvedimo Keyless Go sistemą bei Proximity Entry – berakčio atrakinimo priėjus prie automobilio, funkciją. Mes pažįstame visų šių sprendimų ypatumus bei galime pasiūlyti gamybos bei remonto paslaugas pagal jūsų modelį.

Kaip vyksta Opel raktų gamyba?

Galime didžiuotis, jog esame itin ištobulinę Opel raktų gamybos procesą, tad nemažai užduočių atliekame greičiau nei per 30 minučių. Per tiek laiko pagaminsime atsarginį raktą arba net atrakinsime automobilį, jeigu visi raktai pamesti bei, pagal spynelę, pagaminsime naują raktą su pulteliu. Mūsų komandos specialistai įvertina jūsų modelį bei parenka tinkamą raktelį ir programinę įrangą, kad greičiau pasiektų norimą rezultatą.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Neprofesionaliai atliktas raktelio programavimas užtruks ilgai bei, tikriausiai, neatneš norimo rezultato. Retos nesėkmės atveju galima net pakenkti valdymo blokui, dėl ko reikės brangaus remonto. SOS-atrakinimas.lt komanda nuolat kelia savo kvalifikaciją bei gali sparčiai rasti sprendimus. Pakonsultuojame, atsakome į klausimus, parenkame raktą arba net pririšame jūsų atneštus raktelius bei pultelius.

Opel raktai iš SOS atrakinimas profesionalų

Esame savo srities profesionalai: per 30 darbo metų spėjome užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Darbus atliekame naudodami inovatyvias technologijas – vienas moderniausių Baltijos šalyse. Nuolat tobuliname savo įgūdžius ir kiekvienam klientui suteikiame maksimaliai kokybiškas paslaugas už palankią kainą. Jeigu ieškote rezultatų, kurie niekada nenuvilia, laukiame Jūsų!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).