automobiliu-raktu-gamyba

BMW raktų gamyba Vilniuje

Domina BMW raktų programavimas, gamyba ar remontas? Jums pagelbės SOS atrakinimas komanda – puikiai išmanome raktų gamybos subtilybes ir savo klientams galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Padėsime Jums šiais klausimais:

  • BMW raktų gamyba – raktus ir jų dublikatus gaminame pagal spyną, pavyzdį arba kodą. mūsų asortimente yra tik patikimos, ES sertifikuotos detalės, todėl užtikrinama nepriekaištinga raktų kokybė.
  • BMW raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba (BMW rakto pririšimas).
  • BMW raktų remontas – susidūrę su raktelio valdymo sutrikimais, nedelskite. Atliksime nepriekaištingą remontą ir atnaujinsime pažeistus, susidėvėjusius BMW raktus, kad juos vėl galėtumėte naudoti be jokių nesklandumų.
  • BMW raktų elementų bei akumuliatorių keitimas – dalis BMW raktų naudoja ne tik paprastus elementus, bet mažus akumuliatorius, kurie pasikrauna nuo mašinos. Šių akumuliatorių nereikia keisti taip dažnai kaip elementų, tačiau jų keitimas yra sudėtingesnis procesas, kurį turi atlikti profesionalai, turintys šiuolaikišką techniką.
  • BMW raktų korpusų keitimas – ši paslauga pagerina rakto išvaizdą ir gali gerokai prailginti jo tarnavimo trukmę.
  • Atsarginių raktų gamyba – atsarginis raktas būtinas kiekvienam automobilio savininkui. Išvenkite nemalonios situacijos, kuomet vienintelis BMW raktas pametamas, o Jūsų laukia kelionė į darbą ar kitais svarbiais reikalais!
  • Automobilio avarinis atrakinimas - pastebėjote, kad jūsų BMW raktas pamestas ir neturite atsarginės jo kopijos? Ne bėda. Kreipkitės į mūsų specialistus: atvyksime ir saugiai atrakinsime Jūsų automobilį bei pagaminsime naujus BMW raktus.

BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip BMW raktų programavimas) yra integrali modernių transporto priemonių saugos sistemos dalis. Tai sistema, kurią rasite beveik visuose automobiliuose.

Imobilaizerio sistemą sudaro identifikatorius (raktas su specifiniais elektroniniais kodais) ir pačiame automobilyje jau sumontuota sistema. Imobilaizerio veikimo principas – jis neleidžia automobilio užvesti be tinkamo čipo. Joks raktas automobilio neužkurs, jeigu neturės čipo su reikalinga informacija.

BMW raktų programavimo kaina mūsų dirbtuvėse išties draugiška kišenei. Raktą pririšime greitai ir profesionaliai!

BMW raktai, kuriuos gamina profesionalai

Esame ilgamečiai raktų gamybos ir remonto ekspertai. Puikiai išmanome visus BMW raktų gamybos, programavimo, pririšimo, remonto ypatumus. Turime vieną pažangiausių įrangų Baltijos šalyse, galime pasiūlyti itin platų paslaugų ir detalių asortimentą.

Prireikus naujo rakto gamybos ar remonto, padės SOS atrakinimas komanda. Pakonsultuosime, atsakysime į rūpimus klausimus, pasirūpinsime BMW raktų gamyba ir operatyviai išspręsime visas kitas kilusias problemas už patrauklią kainą.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).