automobiliu-raktu-gamyba

Citroen raktų gamyba Vilniuje

SOS atrakinimas meistrai pasirūpins Citroen raktų gamyba visiems Citroen modeliams. Teikiame įvairias su automobilių raktais susijusias paslaugas: tai Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas, korpuso keitimas, remontas, avarinis atrakinimas ir kt.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Citroen raktų gamyba – kiekvienas Citroen raktas gaminamas atsakingai, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą. Dėka šiuolaikiškos, Baltijos šalyse pažangiausios technikos, raktus pagaminsime praktiškai visiems rinkoje esantiems Citroen automobilių modeliams (net ir Citroen DS modeliams).
  • Atsarginių raktų gamyba – savo klientams rekomenduojame laiku pasirūpinti atsarginio rakto gamyba: jis pravers, jeigu Jūsų naudojamas Citroen raktas dings arba dėl gedimo nustos veikti.
  • Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio – programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą/čipą.
  • Citroen raktų remontas – atliekame visų tipų Citroen automobilių raktų remontą. Mūsų meistrai pakeičia elektroninius komponentus, išsprendžia smulkias bei sudėtingas problemas ir net visai neveikiantį raktą prikelia naujam gyvenimui!
  • Rakto korpuso keitimas – jeigu Jūsų rakto korpusas susidėvėjo arba buvo pažeistas, tikrai verta pasirūpinti jo keitimu. Tai ne tik suteiks daugiau estetikos, bet ir geriau apsaugos Jūsų raktą nuo neigiamo poveikio iš išorės.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – jeigu dėl rakto gedimo, spynos užsikirtimo ar kitų priežasčių nepavyksta atrakinti automobilio, galime Jums padėti. Atvažiuosime pas Jus bet kuriuo paros metu ir sklandžiai atrakinsime automobilį nepažeidžiant jautraus spynos mechanizmo. Jūsų patogumui, taip pat galime pagaminti ir naujus raktus.

Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio

Rakto ir pultelio programavimas, dar vadinamas pririšimu prie imobilaizerio, yra viena svarbiausių paslaugų. Praktiškai visi naujesni Citroen automobiliai turi imobilaizerio sistemą, todėl nepririšus rakto, juo pilnai naudotis nepavyks: šiuo raktu negalėsite užvesti automobilio.

Citroen pultelį programuojame ir raktą pririšame greitai, sklandžiai ir nebrangiai – kviečiame tuo įsitikinti patiems!

 

Citroen raktai iš profesionalų rankų

SOS atrakinimas dirbtuvėse klientus aptarnauja ir paslaugas teikia savo srities profesionalai. Raktų gamybą ir kitus darbus atliekame naudodami ypač pažangias technologijas, raktų ruošinius, čipus ir kitus aukšto lygio komponentus, todėl visada pasiekiame puikių rezultatų.

Klientams pasiekiami esame visą parą, 7 dienas per savaitę. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, rasime išeitį, kuria liksite patenkinti!

Citroen rakto gamybos kaina mūsų dirbtuvėse yra ypač palanki, o kokybė visada nepriekaištinga! 30 metų patirtis, naujausia technika ir noras tobulėti yra geriausias kokybės recepto įrodymas, kviečiame susisiekti dabar!

 

Kiti populiariausi raktai:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).