automobiliu-raktu-gamyba

Mercedes raktų gamyba Vilniuje

Mercedes raktų gamyba, pultelio programavimas, rakto pririšimas prie imobilaizerio ir daugybę kitų aktualių paslaugų profesionaliai ir už gerą kainą teikia SOS atrakinimas specialistai. Kreipkitės ir suteiksime Jums aukščiausios kokybės paslaugas visą parą, visomis savaitės dienomis.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Mercedes raktų gamyba – šie automobilių raktai neretai pareikalauja ypatingo meistriškumo ir aukščiausio lygio įrangos. Džiaugiamės, kad savo klientams galime tai suteikti. Gaminame raktus įvairių modelių Mercedes automobiliams. Taip pat galime pasiūlyti ir senesnių modelių infraraudonuosius spindulius naudojančius raktus pultelius!
  • Atsarginių raktų gamyba – atsarginis Mercedes raktas svarbus kiekvienam šios markės automobilio savininkui. Tai apsaugos nuo nemalonumų, jeigu pagrindinis turimas raktas dings arba netikėtai suges.
  • Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio – atliekame rakto pririšimą ir pultelio programavimą, kad galėtumėte naudotis visomis rakto funkcijomis ir savo automobilį visada užvestumėte sklandžiai.
  • Mercedes raktų remontas – sugedęs ar susidėvėjęs Mercedes raktas mūsų specialistams – tikrai įveikiamas iššūkis. Patyrę meistrai, pasitelkę Baltijos šalyse pažangiausią įrangą, be vargo atliks raktų ir pultelio remontą net sudėtingais atvejais, kai raktas apskritai nebeveikia.
  • Raktų korpuso keitimas – laikui bėgant, raktų korpusas dėvisi, atrodo neestetiškai. Pakeisime jį, kad raktai atrodytų solidžiai ir būtų geriau apsaugoti nuo žalingo išorės poveikio.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – jeigu dėl raktų ar spynos gedimo negalite patekti į automobilį, susisiekite su mūsų komanda. Meistrai nedelsiant atvyks pas Jus ir atrakins automobilį. Esant poreikiui, pagaminsime ir naujus raktus!

 

Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio

Rakto pririšimas ir pultelio programavimas yra nebrangi, greita, tačiau būtina paslauga. Kaip minėjome, nepririšus rakto prie imobilaizerio, raktu pilnai naudotis nepavyks: juo negalėsite užvesti automobilio.

Šios paslaugos kaina SOS atrakinimas dirbtuvėse išties draugiška piniginei, todėl nedelskite ir rinkitės mūsų servisą jau šiandien!

 

Mercedes raktai iš profesionalų rankų

Raktų gamyba mums – amatas, kuriam skiriame ypatingą dėmesį. Mūsų dirbtuvėse dirba ilgamečiai meistrai: dalis jų sukaupę net 30 metų patirtį. Nuolat tobuliname savo žinias, mūsų stendai matomi tarptautinėse parodose. Didžiuojamės savo naryste ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei Amerikos raktininkų asociacijose. Keičiamės patirtimi su visame pasaulyje žinomais raktų gamybos profesionalais.

Užtikriname, kad SOS atrakinimas dirbtuvėse Jūsų laukia žema Mercedes rakto gamybos kaina ir patikimi specialistai. Kreipkitės ir suteiksime draugišką aptarnavimą bei visą reikiamą pagalbą. Konsultuojame 24 valandas per parą!

Kiti populiariausi raktai

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).