automobiliu-raktu-gamyba

Ford raktų gamyba Vilniuje

Domina Ford raktų programavimas, raktų gamyba, o gal pultelio ir raktų programavimas? Tikrai galime Jums padėti: visas automobilių savininkams aktualias paslaugas suteiks SOS atrakinimas komanda.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Ford raktų gamyba – mūsų dirbtuvėse naudojama pažangi technika ir kruopščiai atrinktos detalės, todėl greitai ir tiksliai pagaminame Ford raktus bei jų dublikatus.
  • Atsarginių raktų gamyba – apsidrauskite nuo nemalonumų pametus ar sugadinus vienintelį Ford raktą. Už protingą kainą pagaminsime atsarginius raktus, kad visada jaustumėtės saugiai.
  • Ford rakto pririšimas prie imobilaizerio – rišame automobilio raktą – čipą ir pultelį. Ši paslauga dar žinoma kaip Ford raktų programavimas, yra svarbi kiekvienam vairuotojui.
  • Ford raktų remontas – greitai išsprendžiame paprastas ir sudėtingas rakto problemas. Atliekame elektroninių komponentų ir kitų rakto dalių remontą. Pasirūpiname, kad jis vėl tarnautų Jums kaip naujas.
  • Rakto korpuso keitimas – atnaujinti seną, susidėvėjusį raktų korpusą išties verta. Tai ne tik pagerina estetiką, bet ir padidina rakto apsaugą nuo išorės poveikio.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – sugedę ar dingę Ford raktai, užsikirtusi spyna ir kitos kliūtys, dėl kurių nepavyksta patekti į automobilį mūsų specialistų bus pašalintos greitai ir sklandžiai. Atliksime profesionalų avarinį atrakinimą ir pagaminsime naujus raktus!

Ford rakto pririšimas prie imobilaizerio

Tik pririšus raktą/čipą ir pultelį, pavyks sklandžiai naudotis visomis rakto ir pultelio funkcijomis. Jeigu raktas nepririštas prie imobilaizerio, juo užkurti automobilio negalėsite.

Taigi, Ford rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas – kiekvienam vairuotojui būtina paslauga. SOS atrakinimas specialistai ją atlieka efektyviai ir už patrauklią kainą!

Mūsų prioritetas – nepriekaištinga darbų kokybė ir patenkinti klientai. Jūsų rūpesčius išspręs net 30 metų patirtį sukaupę meistrai.

Visus užsakymus atliekame naudodami vieną pažangiausių įrangų Baltijos šalyse. Turime sprendimų kiekvieno kliento biudžetui.

Apie Ford naudojamas technologijas

Ford – iš JAV kilusi kompanija, kuri automobilius gamina vietinei – Š. Amerikos bei Europos rinkoms. Modeliai kiek skiriasi, nors nemažai technologijų ir gali būti panašios. Raktai – viena iš technologijų, kur vyrauja skirtumai. Įprastai Europos rinkos Ford rakteliai naudoja 433.92 MHz dažnį, o Šiaurės Amerikos rinkos – 315 MHz ar 902 MHz. Pažvelgus į raktelius taip pat galima pamatyti ir skirtingų mygtukų. Visa tai pažįstame bei galime priprogramuoti, pagaminti.

Kaip vyksta Ford raktų gamyba?

Viskas prasideda nuo skambučio arba atvykimo. Mūsų dirbtuvėse specialistai apžiūri automobilį, surenka visą informaciją apie modelį ir pasiruošia darbui reikalingą techniką. Kai kada pakanka tik staklių, o dažniausiai reikia ir kompiuterinės įrangos, su kurios pagalba raktas pririšamas prie automobilio ir atvirkščiai. Daugumą darbų atliekame greičiau nei per valandą.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Kadangi Ford gamoje yra labai daug automobilių ir kone kiekvienas modelis gali turėti savitą rakto pririšimo specifiką, reikia specialistų, kurie:

  • Išmano gamintojo naudojamas technologijas;
  • Turi techninę bei programinę įrangą, kuri leidžia greitai pagaminti raktą;
  • Moka išskaityti raktelio gamybai reikalingą informaciją;
  • Susidūrę su kliūtimis žino kaip iš jų rasti išeitis.

SOS-atrakinimas.lt komanda būtent tai turi ir sėkmingai raktelius automobiliams gamina jau tris dešimtmečius.

Su kokiais Ford modeliais dirbame?

Dirbame su europiniais bei iš JAV, Kanados parvykstančiais Ford automobiliais. Pagal jūsų poreikį atliekame raktelių gamybą bei pririšimą su: Fiesta, Focus, Mondeo/Fusion, Transit, Tourneo, C-Max, S-Max, Edge, F-150, Ranger, Explorer bei daugeliui kitų. Svarbu paminėti, kad kartu su raktų gamyba pagal pavyzdį, pagal spyną ar programavimą bei pririšimą atliekame ir Mustang automobiliams. Nors jie yra giminingi Ford, tačiau procesuose būna ir specifinių užduočių, kurias įvykdome.

Ford raktai iš profesionalų rankų

Mūsų dirbtuvėse galime patenkinti kiekvieno kliento poreikius: Ford raktų gamybą atliekama tiek vietinėje rinkoje išleistoms transporto priemonėms, tiek ir automobiliams, atgabentiems iš už Atlanto, kurie turi kitokį pultelio dažnį. Taip pat atliekame ir aukštesnės klasės Lenovo bei Mustang raktų gamyba. Visus darbus įgyvendiname pasitelkę aukščiausios klasės kompiuterines itališkas stakles ir kitą modernią įrangą bei komponentus, kaip raktų ruošiniai, čipai/imobilaizeriai ir dar daugiau.

Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, SOS atrakinimas specialistai ras sprendimą. Kreipkitės jau šiandien: pasiūlysime draugišką, profesionalų aptarnavimą ir gerą kainą!

Kiti populiariausi raktai:

 

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).