automobiliu-raktu-gamyba

Nissan raktų gamyba Vilniuje

Nissan raktų programavimas, gamyba, remontas, rakto pririšimas prie imobilaizerio, korpuso keitimas, avarinis atrakinimas ir kitos paslaugos.

 

SOS atrakinimas komanda – tai net 30 metų dirbantys, kvalifikuoti raktų gamybos ir remonto ekspertai. Turime vieną pažangiausių įrangų Baltijos šalyse, platų raktų ir jų komponentų pasirinkimą, todėl užtikriname aukščiausios kokybės paslaugas.

Atliekame šias paslaugas:

 • Nissan raktų gamyba – pasitelkę pažangią techniką ir Europos Sąjungoje sertifikuotas detales, gaminame raktus ir jų dublikatus pagal spyną, pavyzdį arba kodą. – raktus ir jų dublikatus gaminame pagal spyną, pavyzdį arba kodą. mūsų asortimente yra tik patikimos, ES sertifikuotos detalės, todėl užtikrinama nepriekaištinga raktų kokybė.
 • Nissan raktų su čipais/imobilaizeriais gamyba (Nissan rakto pririšimas).
 • Nissan raktų remontas – pastebėjus, kad raktas stipriai susidėvėjo arba buvo pažeistas, nebūtinai reikia gaminti naują. Į meistrus kreipusis laiku, galime suteikti profesionalų remontą: Jūsų Nissan raktas bus paruoštas sklandžiam naudojimui.
 • Nissan raktų korpusų keitimas – ši paslauga aktuali ne tik dėl estetinių priežasčių: pakeitus rakto korpusą, gali būti ženkliai prailginama raktų naudojimo trukmė.
 • Atsarginių raktų gamyba – jeigu turite vienintelį automobilio raktą, nelaukite, kol šis suges arba bus pamestas. Verčiau užbėkite nemalonumams už akių ir iš anksto pasirūpinkite atsarginiu raktu.
 • Automobilių atrakinimas avariniu būdu – raktų pametimas ar gedimas yra situacija, kuri sukelia nemažai keblumų. Čia į pagalbą ateina SOS atrakinimas. Mūsų meistrai greitai atvyks į nurodytą vietą ir, nepažeidžiant automobilio spynos, jį atrakins. Taip pat, pagal spynos pavyzdį pagaminsime naujus raktus ir juos priprogramuos prie automobilio.

Nissan rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

Šiuolaikiniai automobilių raktai turi daugiau funkcijų nei vien tik atrakinimas. Imobilaizeris raktams suteikia dar vieną funkciją – padidina automobilio saugumą ir užkerta kelią galimai vagystei.

Imobilaizerio sistema nėra naujovė: ji integruota beveik visuose automobiliuose, pagamintuose vėliau nei 1994 m.

Norint naudotis Jūsų automobiliu, yra būtinas Nissan raktų programavimas. Tai gana greitas ir nekomplikuotas procesas: raktas pririšamas prie čipo ir susiejamas su originaliu elektroniniu kodu.

Užbaigus rakto pririšimą prie imobilaizerio, automobilio užkurti be konkretaus rakto su čipu nepavyks. Mūsų dirbtuvėse Nissan raktų programavimo kaina išties ekonomiška, o paslaugos kokybė pranoksta lūkesčius.

Apie Nissan naudojamas technologijas

Nissan raktai labai skiriasi, priklausomai nuo automobilio amžiaus, rinkos (kilmės šalies) bei net komplektacijos. Yra raktų su geležte ir imobilaizerių, yra ir Keyless (beraktė sistema) užvedimo pultelių ir ne tik. Gaminant svarbu pažinti automobilio modelį ir raktelį, kadangi jis gali naudoti 434 arba 315 MHz dažnį. Mūsų specialistai tai sugeba bei greitai pagamina atitinkamą raktą, kuris veiktų idealiai.

Kaip vyksta Nissan raktų gamyba?

SOS-atrakinimas.lt komanda gali pagaminti raktą pagal spyną, atvykę į vietą, kaip mobilus servisas bei net pagal turimą raktelį pagaminti kopiją. Turime prieigą prie duomenų bazių, o mūsų specialistai yra apmokyti dirbti su staklėmis bei pažangiausia kompiuterine įranga. Tai lemia, kad raktų gamyba Nissan automobiliams vyksta gana greit (didžiąją dalį užduočių įvykdome greičiau nei per 1 valandą).

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Dėl per didelės neprofesionalo klaidos rizikos.

Yra ne vienas pavojus, kuris kyla programuojant Nissan raktelius. Paslaugas atlikti būtina tik su profesionalia, kokybiška įranga, nes nemažai daliai modelių, neatsakingi veiksmai net gali pakenkti. Prieš pririšant raktą yra būtina patikrinti automobilio elektroninį modulį ir suderinamumą net su pažangiausia diagnostine įranga. Jeigu procedūra bus atlikta neteisingai yra rizika nepagrįžtamai sugadinti kėbulo valdymo bloką ir kitus elektroninius komponentus, dėl kurių automobilis nebeužsives ir turės būti brangiai remontuojamas.

Su kokiais Nissan modeliais dirbame?

Dirbame su pačiais įvairiausiais Nissan modeliais:

 • Kompaktiškaisiais Micra ir Leaf;
 • Visureigiais: Qashqai, Murano, X-Trail, Patrol, Rogue;
 • Miesto automobiliais: Note, Altima, Maxima, Juke;
 • Retesniais: ARIYA, Pathfinder, Navara, Terrano.
 • Egzotiškais JDM modeliais (Skyline, Silvia) bei sportiniais Z ir GTR.

Svarbu paminėti ir tai, kad visas paslaugas suteikiame ir Nissan koncernui priklausančio Infiniti automobiliams. Pastarieji naudoja tokias pačias imobilaizerio sistemas.

Nissan raktai, kuriuos gamina profesionalai

Jaučiame savo klientų pasitikėjimą. Ir tikrai ne veltui – esame ilgamečiai profesionalai, puikiai išmanome visus Nissan raktų gamybos, programavimo, pririšimo, remonto klausimus. Naudojame kokybišką įrangą bei detales, todėl užtikriname greitai ir nepriekaištingai atliekamas paslaugas. Turime aukštos kokybės raktų ruošinius, čipus/imobilaizerius ir galime pasiūlyti skirtingų kainų sprendimus pagal kiekvieno poreikį ir biudžetą.

Prireikus atlikti rakto remontą ar naujo rakto gamybą, kreipkitės į SOS atrakinimas komandą. Čia Jūsų laukia draugiškos kainos, patikima Nissan raktų gamyba ir visos kitos aktualios paslaugos!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).