automobiliu-raktu-gamyba

Kia raktų gamyba Vilniuje

KIA rakto pririšimas, raktų gamyba, programavimas, remontas, korpuso keitimas – šias ir daugelį kitų aktualių paslaugų kokybiškai ir nebrangiai suteiks SOS atrakinimas komanda.

 

Atliekame paslaugas visiems KIA automobiliams. Dirbame 24/7. Atvykstame per 20 - 30 min.

Padėsime šias klausimais:

  • KIA raktų gamyba – naudojame modernią techniką ir aukštos kokybės detales, todėl greitai ir tiksliai pagaminame raktus bei jų dublikatus. Tai darome pagal automobilio spyną, rakto pavyzdį ar kodą.
  • KIA raktų pririšimas – susiejame automobilių raktus su čipais/imobilaizeriais. Ši paslauga dar žinoma kaip KIA raktų programavimas.
  • KIA raktų remontas – pastebėjote, kad automobilio raktas buvo pažeistas, o gal tiesiog susidėvėjo? Neskubėkite užsakyti naujo rakto gamybos paslaugos. Jeigu situacija leidžia, atliksime profesionalų KIA rakto remontą, kad jis dar ilgai tarnautų kaip naujas!
  • KIA raktų korpusų keitimas – naujas, kokybiškas korpusas ne tik suteiks daugiau estetikos Jūsų raktui. Ši paslauga taip pat pagerina rakto atsparumą mechaniniams pažeidimams ir prailgina jo naudojimo trukmę.
  • Atsarginių raktų gamyba – apsidrauskite nuo nemalonumų, kurių neišvengsite pametus ar sugadinus vienintelį turimą KIA raktą! Kreipkitės į mus: atliksime atsarginio rakto gamyba ir apsaugosime Jus nuo papildomo galvos skausmo.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – pametus KIA raktus, Jums padės SOS atrakinimas specialistai. Mūsų meistrai nedelsiant atvyks tiesiai pas Jus ir saugiai atrakins automobilį. Spyna išliks nepažeista, taip pat pagaminsime naujus KIA raktus!

Kia rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilaizeris – tai saugumo sistema, kuri yra beveik visuose šiuolaikiniuse automobiliuose. Dėl šios priežasties KIA rakto pririšimas prie imobilaizerio yra gana paprasta, ekonomiška paslauga, būtina kiekvienam automobilio savininkui. Imobilaizeris – tai saugumo sistema, kuri yra beveik visuose šiuolaikiniuse automobiliuose. Dėl šios priežasties KIA rakto pririšimas prie imobilaizerio yra gana paprasta, ekonomiška paslauga, būtina kiekvienam automobilio savininkui.

Į imobilaizerio komplektaciją įeina du svarbūs elementai. Tai identifikatorius – specialus raktas (čipas) su priskirtais unikaliais elektroniniais kodais ir automobilyje jau esanti sistema. Be čipinio rakto automobilis iš esmės negali būti naudojamas.

Apie Kia naudojamas technologijas

Kia yra Hyundai Motor Company sudėtyje, tad nemažai technologijų šios bendrovės automobiliai dalinasi. Viena iš jų – susijusi su spynomis, apsauga bei rakte esančių technologijų pritaikymu. Kaip ir su Hyundai automobiliais, čia reikia specialaus PIN ir mechaninio rakto kodo. Nors nemažai automobilių galime aptarnauti ir pagal VIN (kėbulo) kodą, tačiau esant poreikiui išgauname pririšimui būtiną PIN kodą bei mechaninio rakto kodą. 

Kaip vyksta Kia raktų gamyba?

Kia raktų gamyba SOS-atrakinimas.lt dirbtuvėse atliekama profesionaliai bei atsakingai. Viskas prasideda nuo automobilio apžiūros bei situacijos įvertinimo. Tiesa, galime net atvykti į jūsų vietą bei pasiūlyti avarinio atrakinimo paslaugą.

Specialistai nustato transponderį, kuris yra rakto mechanizme bei identifikuoja mikroschemos naudojamą radijo bangų dažnį. Pagal tai parenkamas naujas raktas. Galime dirbti ir su jūsų raktais.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Neprofesionalai pririšinėti raktų ypatingai neturėtų naujausiems automobiliams, kadangi netinkamai atliktas darbas gali sugadinti raktelį, pakenkti valdymo blokui arba tiesiog neduoti rezultatų. SOS-atrakinimas.lt komandą daugumą raktų gamybos užduočių Kia automobiliams padaro per mažiau nei valandą. Be to, daug technikos turime vietoje, tad sprendimus randame efektyviai. Turėdami kelių dešimtmečių patirtį raktų gamybos srityje galime garantuoti kokybiškus rezultatus. 

Su kokiais Kia modeliais dirbame?

Mes galime pagaminti geležtes, programuoti bei pririšti raktus: Sportage, Niro, Stinger, Carinval, Rio, Sorento, Soul, EV modeliams, iš JAV parvykusiems Optima, europiniams Ceed, XCeed, Picanto, Pro Ceed bei kone visiems kitiems. Net, jeigu jūsų modelio nėra šiame sąraše, ko gero galėsime suteikti reikiamą paslaugą. Tiesiog kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kia raktai iš SOS atrakinimas profesionalų

Mūsų dirbtuvėse KIA raktų gamybai teikiamas išskirtinis dėmesys. Šiems ir kitiems aktualiems darbams naudojame aukščiausios klasės kompiuterines itališkas stakles ir kitą modernią įrangą bei komponentus, kaip raktų ruošiniai, čipai/imobilaizeriai ir dar daugiau.

Kreipkitės į SOS atrakinimas komandą. Išklausysime, įvertinsime situaciją ir pasiūlysime sprendimą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Čia KIA rakto gamybos kaina ypač draugiška kišenei!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).