automobiliu-raktu-gamyba

Hyundai raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba, remontas, Hyundai rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas, korpuso keitimas, avarinis atrakinimas ir dar daugiau. SOS atrakinimas dirbtuvėse kiekvienas automobilio savininkas ras kokybiškas ir patikimas paslaugas.

Galime padėti Jums šiais klausimais:

 • Hyundai raktų gamyba – dalis šios markės automobilių raktų yra išskirtiniai tuo, kad jų čipai gali būti itin greitai ir lengvai nukopijuoti pasitelkus specialią įrangą, kurią turime dirbtuvėse. Tai vienas greičiausių naujo čipinio rakto gamybos būdų, kuris leis džiaugtis nauju raktu vos per keliolika minučių. Ar šis metodas tinka ir Jūsų turimam Hyundai raktui, pasitikrinti galėsite atvykę pas mus!
 • Atsarginių raktų gamyba – pagrindinis naudojamas raktas gali sugesti arba būti pamestas, todėl visada verta užbėgti problemoms už akių ir laiku užsakyti papildomą Hyundai raktą.
 • Hyundai rakto pririšimas prie imobilaizerio – naudojame itin pažangią techniką ir greitai, už žemą kainą programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą/čipą.
 • Hyundai raktų remontas – galime suremontuoti net stipriai pažeistą Hyundai raktą. Pakeisime elektroninius jo komponentus ir pasirūpinsime, kad raktas tarnautų Jums kaip naujas!
 • Rakto korpuso keitimas – pastebėjote, kad raktų korpusas susidėvėjo ar buvo pažeistas? Pats metas jį atnaujinti. Tai suteiks raktui estetiškesnę išvaizdą ir geresnę apsaugą nuo pažeidimų iš išorės.
 • Automobilio avarinis atrakinimas – jeigu negalite patekti į automobilį, susisiekite su mumis. Patyrę specialistai atvyks pas jus ir saugiai atrakins automobilį, nepažeidžiant jo spynos. Esant poreikiui, pagaminsime naują raktą.

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti meistrai: dalis jų turi net 30 metų patirtį. Dalyvaujame tarptautinėse parodose, esame pripažinti Lietuvoje ir užsienyje, naudojame itin pažangią techniką. Todėl galite būti užtikrinti, kad Jūsų laukia pasaulinio lygio aptarnavimas ir paslaugos.

 

Hyundai rakto pririšimas prie imobilaizerio

Hyundai rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (ši paslauga dar žinoma kaip rakto programavimas) – būtina daugumai vairuotojų. Taip yra dėl to, nes imobilaizerio sistema yra integruota į praktiškai visus naujesnius Hyundai automobilius.

Jeigu Jūsų raktas nėra pririštas prie imobilaizerio, juo pilnai naudotis negalėsite: nepririštu raktu nepavyks užvesti automobilio. Užtikriname, kad Hyundai raktas mūsų dirbtuvėse bus pririštas greitai ir nebrangiai!

 

Apie Hyundai naudojamas technologijas

Hyundai yra sparčiai visame pasaulyje prekybos apimtis auginantis gamintojas. Jo automobiliai siūlo puikų kainos ir kokybės santykį daugumoje segmentų, o inovacijų juose taip pat netrūksta. Europiniai ir Šiaurės Amerikos bei Japonijos/P. Korėjos rinkoms pritaikyti Hyundai modeliai skiriasi. Tačiau bendrame kontekste Hyundai naudoja tą pačią sistemą, jog priklausomai nuo komplektacijos ir rinkos, Hyundai modelio raktai gali būti skirtingi. Tinkamas raktelis dažnai parenkamas pagal VIN (kėbulo) numerį.

Kaip vyksta Hyundai raktų gamyba?

Hyundai raktų gamyba visada prasideda modelio nustatymo. Norint pagaminti raktą, SOS-atrakinimas.lt komandai reikia specialaus PIN kodo, kuris išgaunamas su specializuota įranga, prijungus ją prie kėbulo valdymo bloko. Na, o jeigu reikalinga tik pamestos geležtės gamyba, tada, daugumai modelių gali pakakti ir VIN numerio. Dėl to raktų gamyba sklandžiai vyksta net ir pametus Hyundai raktus.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Manome, kad yra bent 4 priežastys, kodėl šį darbą verta patikėti mums:

 • Turime ilgametę patirtį gaminant bei pririšant Hyundai ir kitų gamintojų automobilių raktelius ir pultelius;
 • Daugumą darbų atliekame tą pačią dieną, greičiau nei per valandą;
 • Atpažįstame technologijas ir pagaminame tiek rakto geležtę, tiek Keyless-Go ar Keyless-Entry raktelius;
 • Visada atsakome už kokybę ir rezultatą bei net galime atvykti iki jūsų vietos avarinio atrakinimo ir rakto gamybos paslaugoms.

Su kokiais Hyundai modeliais dirbame?

Dirbame su pačiais įvairiausiais Hyundai modeliais:

 • Kompaktiškais i20, i30;
 • Miestui skirtais krosoveriais Bayon ir Kona;
 • Didesniais visureigiais Tucson ir Santa Fe;
 • Hibridiniais modeliais;
 • Sportiniais N modeliais;
 • Elektrifikuotais IONIQ;
 • Daugeliu kitų.

Gaminame, pririšame bei programuojame net ir retesnių modelių raktelius bei iš JAV ar Azijos rinkų pargabentiems automobiliams.

Hyundai raktai iš profesionalų rankų

Aukšto lygio paslaugos, profesionali pagalba, žema Hyundai rakto gamybos kaina – SOS atrakinimas dirbtuvėse rasite visus šiuos privalumus ir dar daugiau. Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite kokybišką aptarnavimą Jums palankiomis sąlygomis!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).