automobiliu-raktu-gamyba

Fiat raktų gamyba Vilniuje

Pasitelkus naujos kartos techniką, greitai ir preciziškai atliekama Fiat raktų gamyba, remontas, korpuso keitimas, rakto pririšimas prie imobilaizerio, avarinis atrakinimas ir kitos svarbios paslaugos.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Atliekame paslaugas:

  • Fiat raktų gamyba – gaminame raktus visiems Fiat automobiliams ir jų komercinėms transporto priemonėms. Fiat rakto gamybos kaina pas mus išties draugiška piniginei!
  • Paslaugos Fiat komerciniam transportui – dėl pastovaus naudojimo, kaip ir kitų markių komercinis transportas, tokio modelio kaip Fiat Ducato raktai bei spynos nusidėvi kur kas greičiau. Mes galime sutvarkyti visas šias bėdas nuo A iki Ž – suremontuojame esamą raktą (sutvarkome jo mikroschemą ar/ir pakeičiame korpusą nauju). Taip pat suremontuojame arba pakeičiame užvedimo, durų ar bagažinės spynas, kad viskas veiktų maksimaliai sklandžiai.
  • Fiat rakto programavimas – atliekame rakto pririšimą prie imobilaizerio, programuojame automobilio pultelį.
  • Fiat raktų remontas – jeigu pasireiškė smulkūs gedimai, sutriko rakto/pultelio valdymas ar šis apskritai nebeveikia, kreipkitės į mus. Pakeisime elektroninius jo komponentus ir pasirūpinsime, kad Fiat raktas tarnautų nepriekaištingai.
  • Rakto korpuso keitimas – jeigu Fiat raktų korpusas susidėvėjo ar buvo pažeistas, rekomenduojame jį atnaujinti. Tai suteiks raktui solidesnę išvaizdą ir geriau apsaugos nuo pažeidimų iš išorės.
  • Atsarginių raktų gamyba – gana dažnai pasitaiko, kad pagrindinis naudojamas raktas netikėtai sugenda arba yra pametamas. Išvenkite nepatogumų ir pasirūpinkite atsarginio rakto gamyba.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – sugedus raktams, užsikirtus automobilio spynai ar dėl kitų priežasčių negalint atrakinti automobilio, nerekomenduojame problemos spręsti savo jėgomis. Verčiau kreiptis į šios srities profesionalus: mūsų meistrai greitai atvyks į Jūsų nurodytą vietą ir sklandžiai atrakins automobilį.

SOS atrakinimas dirbtuvėse dirba kompetentingi meistrai, sukaupę net 30 metų praktinę patirtį. Užtikriname, kad pas mus gausite išties kokybiškas paslaugas už patrauklią kainą.

Fiat rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

Ši paslauga, dar žinoma kaip Fiat rakto programavimas, yra svarbi daugumai vairuotojų. Šiandien imobilaizerio sistema yra integruota į praktiškai visus naujesnius Fiat automobilius. Nepriprogramavus pultelio ir nepririšus rakto, juo pilnai naudotis negalėsite: toks raktas nepadės užvesti Jūsų Fiat automobilio.

Apie Fiat naudojamas technologijas

Fiat – vienas iš didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Jų niša – stilingai atrodantys, praktiški, ekonomiški automobiliai. Saugumo srityje Fiat naudoja imobilaizerinius čipus bei unikalias rakto konstrukcijas ir elektroniką, kad apsaugotų transporto priemones. Mūsų komanda žino visas šio gamintojo naudojamas technologijas bei gali pagaminti bene bet kokį Fiat raktą Vilniuje.

Kaip atliekama Fiat raktų gamyba?

Fiat raktų gamybos procesas pritaikomas prie jūsų poreikių bei individualios situacijos. Kai kada, net gi dažnais atvejais, prieš pačio rakto pririšimą Fiat automobiliams turi būti paruošiamas pats imobilaizerio čipas. Be to, kadangi kiekvienas Fiat modelis turi skirtingą pultelio mikroschemą, specialistas turi pasikliauti žiniomis bei informacija, kad viską tinkamai parinktų bei suderintų. Mes turime dideles Fiat raktelių atsargas savo dirbtuvėse, todėl daugumą darbų atliksime greičiau nei per valandą.

Su kokiais Fiat modeliais dirbame?

Dirbame su pačiais įvairiausiais italų gamintojo modeliais, pradedant 500 ir 500 L, baigiant klasikiniais: Bravo, Brava, Stilo, Punto bei Panda, o taip pat ir Ducato, Doblo, Tipo. Net, jeigu jūsų modelis nėra šiame sąraše, turime techniką, patirtį bei programinę įrangą, kuri padės pagaminti fizinį raktelį ar atlikti pririšimo, programavimo darbus.

Kodėl raktus turėtų gaminti profesionalai?

Fiat rakto programavimo procedūra gali skirtis, priklausomai nuo modelio bei situacijos. Pavyzdžiui, specialistui gali reikėti imtis kitokių veiksmų, jeigu reikia pagaminti tik papildomą raktą arba, jeigu pamesti visi raktai ir reikia pririšti naują. Vienintelis elementas, kuris yra toks pats arba panašus tarp skirtingų FIAT modelių yra geležtės tipas.

SOS-atrakinimas.lt komanda Vilniuje su Fiat bei kitų automobilių gamintojų raktais dirba jau kelis dešimtmečius. Patikėję darbus mums gausite gerą rezultatą per trumpą laiką.

Profesionali Fiat raktų gamyba

Kokybiškos paslaugos, nedidelės kainos ir išliekantys rezultatai – SOS atrakinimas dirbtuvėse rasite tai ir dar daugiau. Mūsų komanda aktyviai tobulina savo žinias, dalyvauja tarptautinėse parodose. Didžiuojamės puikiais įvertinimais ir pripažinimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Galite būti užtikrinti, kad Jūsų laukia pasaulinio lygio aptarnavimas ir profesionali pagalba!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).