automobiliu-raktu-gamyba

Lexus raktų gamyba Vilniuje

Lexus raktų gamyba, remontas, rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas, rakto korpuso keitimas, avarinis atrakinimas ir visos susijusios paslaugos gera kaina ir nepriekaištingai teikiamos SOS atrakinimas specialistų.

 

Kreipkitės į mus ir suteiktome paslaugas bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu.

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Lexus Raktų gamyba – šiai „premium“ klasės markei galime pasiūlyti raktų gamybą greitai ir kokybiškai, naudojant tik originalius raktus arba esant poreikiui aukštos kokybės analogus už ypač prieinamą kainą. Raktų gamyba atliekama visoms Lexus automobilių klasėms: CT, ES, GS, GS, IS, LC, LS, LX, NX, RC, RX, SC, UX, nesvarbu ar automobilis buvo pirktas Europoje ar atplukdytas iš Šiaurės Amerikos be raktų.
  • Lexus rakto korpuso keitimas – naujesni Lexus raktai pasižymi patvarumu, tačiau senesni modelių raktai dažnai lūžtą. Šiems ir naujesniems raktams galime pakeisti korpusus, išfrezuoti naują mechaninį raktą bei perkelti visus vidinius komponentus.
  • Lexus raktų pririšimas prie imobilaizerio – pas mus profesionalia Lexus skirta įranga atliekamas rakto pririšimas prie imobilaizerio, o taip pat pultelio programavimas prie automoiblio, kad raktas atliktų visas reikiamas funkcijas.
  • Atsarginių Lexus raktų gamyba – atsarginis raktas padeda išvengti streso ir apsidrausti pametus vienintelį raktą. Pas mus atsarginis raktas pagaminamas ypač greitai ir už prieinama kainą visiems Lexus modeliams.
  • Lexus raktų remontas – jeigu Lexus raktas veikia blogai, per greitai išsikrauna elementas, raktas sulūžo – galime padėti. Naudodami tik kokybiškas detales ir aukščiausios klasės įrangą Jūsų raktą suremontuosime.
  • Lexus avarinis atrakinimas – galime operatyviai padėti jeigu negalite pakliūti į savo automobilį. Atvykstame pas Jus ir nieko negadindami atrakiname visus Lexus modelius, pagaminame naujus raktus jeigu visi buvo pamesti, suremontuojame spynas jeigu jos sugedo.

Lexus rakto pririšimas prie imobilaizerio (čipo)

Lexus rakto pririšimas prie imobilaizerio reikalauja profesionalios įrangos ir žinių. Jeigu raktas yra neužprogramuotas, jis negalės atlikti savo funkcijų. Mes galime pasiūlyti šią paslaugą nebrangiai ir greitai.

Jeigu Jums reikia šios paslaugos, kreipkitės ir SOS atrakinimas raktininkai suteiks visas paslaugas operatyviai ir už prieinama kainą!

Šios paslaugos kaina SOS atrakinimas dirbtuvėse išties draugiška piniginei, todėl nedelskite ir rinkitės mūsų servisą jau šiandien!

Kokias technologijas naudoja Lexus?

Lexus yra tarsi Toyotos korporacijos prabangių automobilių padalinys. Jau nemažai metų Lexus automobiliai turi Keyless – berakčio atrakinimo ir užvedimo sistemas. Pasitaiko ir vis daugiau modelių su atrakinimo kortelėmis, kurios veikia NFC principu. Taip pat svarbu paminėti, kad JAV, Kanados ir Europos rinkoms skirti Lexus rakteliai skiriasi dėl to, kad naudoja unikalius radijo bangų dažnius. Norint pagaminti bei užprogramuoti raktą šios markės transporto priemonėms reikia turėti būtent specifiniam automobiliui tinkamą raktą bei gerą programinę įrangą.

Kaip atliekama Lexus raktų gamyba?

Lexus raktai gaminami ir programuojami pagal mūsų ištobulintą ir kruopštų procesą. Jeigu reikia, staklėmis suformuojame rakto geležtę, tačiau dažniausiu atveju, dėl paplitusios Keyless užvedimo bei atrakinimo sistemos, darbus darome su programine įranga. Raktelyje (pultelyje) esančios mikroschemos užprogramuojamos taip, kad bendrautų su automobilio valdymo bloku bei imobilaizerio sistema. Užprogramuotas raktas išbandomas bei galutinai sinchronizuojamas su automobiliu bei atiduodamas klientui. Didžioji dalis darbų padaroma per mažiau nei valandą.

Kodėl šį darbą patikėkite profesionalais?

Lexus raktų programavimas ir gamyba reikalauja profesionalių žinių. Jas turi SOS-atrakinimas.lt specialistai. Mūsų komanda išmano sudėtingas šiuolaikiniuose raktuose naudojamas kodavimo ir šifravimo sistemas. Dėl to darbų rezultatas greitas bei aukščiausios kokybės.

Savo dirbtuvėse turime reikiamus įrankius ir įrangą, kad pavyktų tiksliai atlikti sudėtingas raktų gamybos staklėse ir programavimo užduotis. Be to, specialistai greitai nustato optimaliausią darbo eigą, tad išvengiama kliūčių ir trikdžių.

Su kokiais Lexus modeliais dirbame?

Galime pasiūlyti raktų gamybos, programavimo ir pririšimo bei net avarinio atrakinimo paslaugas: IS, GS, LS, RX, NX, UX, LX, CT, ES, retesniems RC bei LC, GX, ar net vienatūriams LM ar RZ. Net, jeigu jūsų modelis čia nenurodytas, ko gero, kad galėsime pasiūlyti paslaugas bei atlikti raktų gamybos darbus. Kreipkitės!

Kokybiški Lexus raktai iš ekspertų

Raktų gamyba užsiimame jau 30 metų, tad per šį laiką sukaupėme platų raktų ir pultelių asortimentą, visą reikalingą įrangą ir žinias reikalingas profesionaliai atlikti visus darbus. Nuolat keliame kvalifikaciją pasaulinio lygio parodose ir seminaruose, kur ne tik dalyvaujame kaip lankytojai, bet ir dėstome. Galime garantuoti, kad SOS atrakinimas raktų dirbtuvės yra vieta kur rasite profesionalų aptarnavimą ir Lexus raktų gamybą už gerą kainą.

Dirbame be išeiginių, konsultuojame visą parą!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).