automobiliu-raktu-gamyba

Mitsubishi raktų gamyba Vilniuje

Jeigu ieškote patikimos Mitsubishi raktų gamybos už gerą kainą, SOS atrakinimas meistrai – Jūsų paslaugoms. Jau 30 metų specializuojamės šioje srityje, esame pastebimi Lietuvoje ir užsienyje. Neabejojame, kad rasime Jums tinkamiausią sprendimą, draugišką piniginei. Mūsų klientai žino, kad Mitsubishi rakto gamybos kaina čia – viena geriausių rinkoje!

 

Taip pat teikiame tokias paslaugas, kaip Mitsubishi raktų programavimas, pultelio programavimas, remontas, rakto pririšimas prie imobilaizerio, raktų korpuso keitimas, avarinis atrakinimas ir dar daugiau.

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Mitsubishi raktų gamyba – kiekvienas Mitsubishi raktas gaminamas preciziškai tiksliai, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą.
  • Atsarginių raktų gamyba – kreipkitės ir pagaminsime atsarginius raktus, kurie pravers, jeigu pagrindinis naudojamas raktas suges ar bus pamestas.
  • Mitsubishi rakto pririšimas prie imobilaizerio – greitai, kokybiškai programuojame automobilio pultelį, pririšame raktą. Ši paslauga, dar žinoma kaip Mitsubishi raktų programavimas, yra svarbi kiekvienam: nepririšus rakto prie imobilaizerio, juo negalėsite užvesti savo Mitsubishi automobilio.
  • Mitsubishi raktų remontas – jeigu Jūsų turimas Mitsubishi raktas sugedo, neskubėkite įsigyti naujo. Patyrę meistrai gali Jums padėti! Atliekame elektroninių komponentų ir kitų rakto dalių remontą, galime išspręsti net labai sudėtingas problemas greitai ir už prieinamą kainą.
  • Rakto korpuso keitimas – galime atnaujinti susidėvėjusį rakto korpusą ir suteikti Jūsų Mitsubishi raktui daugiau solidumo bei dar tvirtesnę apsaugą nuo smūgių ir kito išorės poveikio.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – Ne vienas automobilio savininkas bent kartą gyvenime yra susidūręs su problema, kai dėl raktų gedimo ar spynos užsikirtimo nepavyksta patekti į automobilį. Šią bėdą išspręsime itin greitai: atvyksime pas Jus ir sklandžiai atrakinsime automobilį. Taip pat galime pagaminti naują raktą!

 

Mitsubishi rakto pririšimas prie imobilaizerio

Verta pastebėti, kad Mitsubishi rakto pririšimas prie imobilaizerio yra išskirtinis procesas, lyginant su daugeliu kitų automobilių modelių.  Gaminant raktus šiai markei, mūsų specialistai turi pasitelkti skirtingų įrenginių kombinacijas. Tai reiškia, kad Mitsubishi raktų gamyba ir pririšimas reikalauja išskirtinių technologijų. Džiaugiamės, kad visas jas turime savo dirbtuvėse ir ne vienerius metus sėkmingai teikiame visas Mitsubishi automobilių savininkams aktualias paslaugas.

 

Apie Mitsubishi naudojamas technologijas

Mitsubishi automobiliai naudoja įvairias pažangias technologijas savo užvedimo bei spynų sistemose. Daugumoje raktelių yra transponderio – čipo mikroschema, kuri turi unikalų kodą.

Naujesniuose modeliuose rasime ir Keyless – berakčio užvedimo funkciją. Čia jau yra belaidis ryšys tarp pultelio ir centrinio užrakto sistemos. Panaši sistema veikia ir Proximity entry funkcijoje, kai automobilis atsirakina, netoliese užfiksavęs unikalų savo pultelį. Naudojant šią technologiją automobilio raktelis belaidžiu ryšiu bendrauja su automobilio sistemomis tol, kol yra pakankamai arti.

Kaip vyksta Mitsubishi raktų gamyba?

Labai svarbus etapas ir proceso dalis - enkriptavimas (kodavimas). Mitsubishi automobilių raktai naudoja sudėtingas saugumo šifravimo priemones, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos ir automobilio vagystės. Ryšys tarp rakto ir automobilio elektroninės sistemos yra užšifruotas. Tik su specialia technika įmanoma naują raktą suprogramuoti taip pat.

Senesniems modeliams panaudojame raktų gamybos stakles, kad sukurtume unikalią geležtę. Na, o naujesniems dirbame su programine įranga, kad pririštume raktelį prie automobilio ir atvirkščiai. Dauguma darbų padaroma per mažiau nei valandą.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti profesionalai?

Mitsubishi automobilių raktų programavimą ir gamybą reikėtų patikėti profesionalams, nes jie turi šiam darbui būtinų žinių. SOS-atrakinimas.lt meistrai išmano pažangias raktų kodavimo ir šifravimo sistemas, todėl užtikrina tikslų ir saugų galutinį rezultatą. Dirbtuvėse turime pažangiausius įrankius ir programas, kad raktų pririšimas ilgai netruktų. Neprofesionalus ar neatsakingas programavimas bei raktų gamyba automobiliui gali net pakenkti – pvz. gali būti sugadinti kompiuteriniai moduliai arba iš sistemos negrįžtamai pašalinti visi raktai, dėl ko automobilio net nepavyks užkurti

Su kokiais Mitsubishi modeliais dirbame?

Galime atlikti programavimą: Lancer, Galant, Outlander, Colt bei kitiems Mitsubishi modeliams. Kreipkitės jeigu ši paslauga reikalinga, o mes pateiksime patraukliausius pasiūlymus!

Mitsubishi raktai iš profesionalų rankų

SOS atrakinimas dirbtuvėse dirba profesionalai, naudojamos tik modernios technologijos, yra daugybė raktų ruošinių, todėl neabejojame: pavyks įgyvendinti net sudėtingus užsakymus ir pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius.

Kreipkitės į mus visą parą: patyrę specialistai tikrai ras Jums geriausią sprendimą. Pakonsultuosime, įsigilinsime į Jūsų pageidavimus, užtikrinsime profesionalų aptarnavimą ir geros kainos garantiją!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).