automobiliu-raktu-gamyba

Peugeot raktų gamyba Vilniuje

Peugeot raktų programavimas, gamyba, remonto darbai – šias ir daugelį kitų automobilių savininkams aktualių paslaugų atliks SOS atrakinimas komanda.

Greita užklausa
Žiūrėti video

Galime padėti Jums šiais klausimais:

  • Peugeot raktų gamyba – naudojame modernią techniką ir aukštos kokybės detales, todėl greitai ir tiksliai pagaminame automobilio raktus bei jų dublikatus, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą.
  • Atsarginių raktų gamyba – pasirūpinti atsarginiu raktu išties apsimoka. Tai leis apsisaugoti nuo nepatogumų, jeigu Jūsų turimas pagrindinis Peugeot raktas suges arba jį pamesite.
  • Peugeot raktų pririšimas prie imobilaizerio – greitai ir už nedidelę kainą rišame automobilio raktą – čipą, atliekame pultelio programavimo darbus.
  • Raktų remontas – sėkmingai remontuojame pažeistus raktus, esant smulkiems ar sudėtingiems gedimams. Kreipkitės ir padėsime Jums, net jeigu Peugeot raktas apskritai nebeveikia!
  • Rakto korpuso keitimas – naujas korpusas suteikia raktui daugiau estetikos ir solidumo, tačiau ši paslauga aktuali ir dėl patvarumo. Pakeitus seną, susidėvėjusį korpusą, raktams suteikiama geresnė apsauga nuo pažeidimų iš išorės.
  • Automobilio avarinis atrakinimas – negalite patekti į automobilį, nes užsikirto spyna, o gal pametėte raktus? Tai SOS atrakinimas specialistams ne problema! Galime atvykti pas Jus visą parą: automobilį atrakinsime ir nepažeisime spynos. Taip pat pagaminsime naujus Peugeot raktus!

Peugeot rakto pririšimas prie imobilaizerio

Ši paslauga yra gana paprasta, tačiau itin svarbi. Imobilaizeris – tai sistema, kurią rasite visuose naujuose Peugeot automobiliuose. Nepririšus automobilio rakto prie imobilaizerio, transporto priemonės užkurti šiuo raktu nepavyks.

Dirbtuvėse raktus pririšame ir pultelį programuojame kokybiška, greitai ir išties nebrangiai. Ši procedūra yra būtina praktiškai kiekvienam automobilio savininkui!

Peugeot raktai iš profesionalų rankų

Esame profesionalai, turime itin didelį raktų rinkinių pasirinkimą, todėl Peugeot raktus dažnai galime pagaminti ypač greitai. Pas mus galite rinktis naujo dizaino raktus su visais reikalingais programavimo ir rakto išpjovimo darbais! Visas aktualias paslaugas atliekame pasitelkę modernias kompiuterines itališkas stakles ir kitą pažangią įrangą bei komponentus, kaip čipai/imobilaizeriai ir dar daugiau.

Automobilių raktus pagamins ir visas su raktais susijusias problemas išspręs SOS atrakinimas ekspertai. Susisiekti su mumis galite kasdien, visą parą. Įvertinsime situaciją ir pateiksime geriausią sprendimą. Peugeot rakto gamybos kaina pas mus – viena geriausių rinkoje!

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).