CITROEN raktų korpusai

CITROEN raktų korpusai - visų CITROEN markių automobiliams! CITROEN raktų korpusai, geležėlės, raktų korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos raktų dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” automobilių ir namų raktų dirbtuvėse.

Susisiekite: +370 638 08888
Greita užklausa

CITROEN raktų korpusai - greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

CITROEN raktų korpusai - naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką įrangą, pas mus atliekamas CITROEN automobilių raktų korpusų keitimas, programavimas, pririšimas ir remontas! Su kompiuterizuota įranga gaminame CITROEN automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais. Mes gaminame ir atkuriame CITROEN automobilių ir kito transporto raktus pagal spyną ar mechaninį/programinį kodą. Atliekame CITROEN raktų programavimą ir pririšimą prie signalizacijos ar centrinio. Jei CITROEN automobilio raktas pamestas, atliekame spynų ir raktų kodų keitimą. Jeigu Jūsų CITROEN automobiliui reikalingas atsarginis raktas, pas mus galite užsakyti rakto dublikato gamybą. Prekiaujame naujais, visų CITROEN automobilių markių raktais ir jų ruošiniais. Gaminame CITROEN atsarginius raktus, kuriuos pririšame prie centrinio.

CITROEN raktų korpusai - visų CITROEN markių automobiliams! Jeigu Jūsų CITROEN automobiliui reikalingas rakto korpusas, skambinkite mums, turime visų tipų raktų korpusus:

 • Dviejų mygtukų CITROEN raktų korpusai;
 • Trijų mygtukų CITROEN raktų korpusai;
 • Trijų mygtukų CITROEN raktų korpusai;
 • Keturių mygtukų CITROEN raktų korpusai;
 • Penkių mygtukų CITROEN raktų korpusai;
 • Transponderinis (čipinis) CITROEN raktų korpusai;
 • "Smart" CITROEN raktų korpusai;
 • CITROEN raktų korpusų mygtukai;
 • CITROEN raktų korpusai be geležtėle;
 • CITROEN raktų korpusai su geležtėle;
 • CITROEN raktų korpusai su metaliniu automobilio avariniu raktu;
 • CITROEN raktų korpusai su plastmasiniu automobilio avariniu raktu;
 • CITROEN raktų korpusai su nuotolinio valdymo mechanizmu.

CITROEN raktų korpusai: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!

CITROEN raktų korpusai - visiems gyvenimo atvėjams. Nesvarbu kurių gamybos metų esamas jūsų CITROEN automobilio rakto korpusas, nesvarbu kokio tipo CITROEN automobilio rakto korpusas jums reikalingas šiuo metu, pas mus rasite to, ko jums reikia! „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotos raktų gamybos dirbtuvės tiekia raktų korpusus viskam, kas turi spynas ar užraktus:

 

 • CITROEN raktų korpusų keitimas;
 • CITROEN raktų korpusų remontas;
 • CITROEN raktų gamyba;
 • CITROEN raktų atkūrimas;
 • CITROEN raktų programavimas
 • CITROEN raktų pririšimas.

 

CITROEN raktų korpusai – Jūsų CITROEN automobiliui itin gera kaina!

Jeigu Jūsų CITROEN automobilio raktų korpusas yra susidėvėjęs ar sugedes, mes galime pakeisti visą rakto korpusą, raktų korpuso mygtukus bei maitinimo elementus. Keičiant CITROEN raktų korpusą, dažnu atveju rakto pririšimas prie automobilio yra nebūtinas, nes pultelio vidinė mikroschema yra įdedama į naują rakto korpusą. CITROEN rakto korpuso kaina priklauso nuo Jūsų automobilio modelio, pagaminimo metų bei rakto tipo. Mes turime itin platų raktų korpusų asortimentą, kurių įsigijimui Jums pasiūlysime itin gerą kainą.

 
CITROEN raktų korpusai, geležėlės, raktų korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos CITROEN raktų dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” raktų dirbtuvėse. Skambinkite mums: konsultuojame visais CITROEN raktų gamybos, programavimo ir remonto klausimais mob.: 8 (638) 08 888

CITROEN raktų korpusai: atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas, pardavimas!

CITROEN raktų korpusų atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas -  mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia dirbti su visų tipų CITROEN automobilių raktais ir jų korpusais itin greitai ir kokybiškai. Kad užtikrintume aukščiausią darbų kokybę, naudojame CITROEN raktų korpusų gamintojų rekomenduojamą programinę įranga bei itin aukšto tikslumo elektronines ir mechanines stakles. 

CITROEN raktų korpusai - sprendimai nuo A iki Z:

 • CITROEN raktų korpusai ir jų atkūrimas;
 • CITROEN raktų korpusai ir jų programavimas;
 • CITROEN raktų korpusai ir jų pririšimas;
 • CITROEN raktų korpusai ir jų remontas;
 • CITROEN raktų korpusai ir jų keitimas;
 • CITROEN raktų korpusai ir jų pardavimas.

 

Turime visų tipų rakto korpusus!

 • CITROEN raktų korpusai retiems automobilių raktams;
 • CITROEN raktų korpusai senoviniams automobilių raktams;
 • CITROEN raktų korpusai standartiniams automobilių raktams;
 • CITROEN raktų korpusai padidinto saugumo automobilių raktams.

 
CITROEN automobilių raktų gamyba - ilgametė patirtis, šiuolaikiška įranga, kokybiški raktų ruošiniai leidžia greitai pagaminti standartinius ir aukšto saugumo lygio CITROEN automobilių raktus. CITROEN automobilių raktų gamybą atliekame visų tipų standartinėms ir nestandartinėms spynoms. Jeigu jums reikalinga CITROEN automobilio raktų gamyba ar automobilių raktų korpusai, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais CITROEN automobilių raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.

 

 

SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai. SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai.

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).