FIAT raktų korpusai

FIAT raktų korpusai - visų FIAT markių automobiliams! FIAT raktų korpusai, geležėlės, raktų korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos raktų dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” automobilių ir namų raktų dirbtuvėse.

Susisiekite: +370 638 08888
Greita užklausa

FIAT raktų korpusai - greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

FIAT raktų korpusai - naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką įrangą, pas mus atliekamas FIAT automobilių raktų korpusų keitimas, programavimas, pririšimas ir remontas! Su kompiuterizuota įranga gaminame FIAT automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais. Mes gaminame ir atkuriame FIAT automobilių ir kito transporto raktus pagal spyną ar mechaninį/programinį kodą. Atliekame FIAT raktų programavimą ir pririšimą prie signalizacijos ar centrinio. Jei FIAT automobilio raktas pamestas, atliekame spynų ir raktų kodų keitimą. Jeigu Jūsų FIAT automobiliui reikalingas atsarginis raktas, pas mus galite užsakyti rakto dublikato gamybą. Prekiaujame naujais, visų FIAT automobilių markių raktais ir jų ruošiniais. Gaminame FIAT atsarginius raktus, kuriuos pririšame prie centrinio.

FIAT raktų korpusai - visų FIAT markių automobiliams! Jeigu Jūsų FIAT automobiliui reikalingas rakto korpusas, skambinkite mums, turime visų tipų raktų korpusus:

 • Dviejų mygtukų FIAT raktų korpusai;
 • Trijų mygtukų FIAT raktų korpusai;
 • Trijų mygtukų FIAT raktų korpusai;
 • Keturių mygtukų FIAT raktų korpusai;
 • Penkių mygtukų FIAT raktų korpusai;
 • Transponderinis (čipinis) FIAT raktų korpusai;
 • "Smart" FIAT raktų korpusai;
 • FIAT raktų korpusų mygtukai;
 • FIAT raktų korpusai be geležtėle;
 • FIAT raktų korpusai su geležtėle;
 • FIAT raktų korpusai su metaliniu automobilio avariniu raktu;
 • FIAT raktų korpusai su plastmasiniu automobilio avariniu raktu;
 • FIAT raktų korpusai su nuotolinio valdymo mechanizmu.

FIAT raktų korpusai: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!

FIAT raktų korpusai - visiems gyvenimo atvėjams. Nesvarbu kurių gamybos metų esamas jūsų FIAT automobilio rakto korpusas, nesvarbu kokio tipo FIAT automobilio rakto korpusas jums reikalingas šiuo metu, pas mus rasite to, ko jums reikia! „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotos raktų gamybos dirbtuvės tiekia raktų korpusus viskam, kas turi spynas ar užraktus:

 

 • FIAT raktų korpusų keitimas;
 • FIAT raktų korpusų remontas;
 • FIAT raktų gamyba;
 • FIAT raktų atkūrimas;
 • FIAT raktų programavimas
 • FIAT raktų pririšimas.

 

FIAT raktų korpusai – Jūsų FIAT automobiliui itin gera kaina!

Jeigu Jūsų FIAT automobilio raktų korpusas yra susidėvėjęs ar sugedes, mes galime pakeisti visą rakto korpusą, raktų korpuso mygtukus bei maitinimo elementus. Keičiant FIAT raktų korpusą, dažnu atveju rakto pririšimas prie automobilio yra nebūtinas, nes pultelio vidinė mikroschema yra įdedama į naują rakto korpusą. FIAT rakto korpuso kaina priklauso nuo Jūsų automobilio modelio, pagaminimo metų bei rakto tipo. Mes turime itin platų raktų korpusų asortimentą, kurių įsigijimui Jums pasiūlysime itin gerą kainą.

 
FIAT raktų korpusai, geležėlės, raktų korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos FIAT raktų dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” raktų dirbtuvėse. Skambinkite mums: konsultuojame visais FIAT raktų gamybos, programavimo ir remonto klausimais mob.: 8 (638) 08 888

FIAT raktų korpusai: atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas, pardavimas!

FIAT raktų korpusų atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas -  mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia dirbti su visų tipų FIAT automobilių raktais ir jų korpusais itin greitai ir kokybiškai. Kad užtikrintume aukščiausią darbų kokybę, naudojame FIAT raktų korpusų gamintojų rekomenduojamą programinę įranga bei itin aukšto tikslumo elektronines ir mechanines stakles. 

FIAT raktų korpusai - sprendimai nuo A iki Z:

 • FIAT raktų korpusai ir jų atkūrimas;
 • FIAT raktų korpusai ir jų programavimas;
 • FIAT raktų korpusai ir jų pririšimas;
 • FIAT raktų korpusai ir jų remontas;
 • FIAT raktų korpusai ir jų keitimas;
 • FIAT raktų korpusai ir jų pardavimas.

 

Turime visų tipų rakto korpusus!

 • FIAT raktų korpusai retiems automobilių raktams;
 • FIAT raktų korpusai senoviniams automobilių raktams;
 • FIAT raktų korpusai standartiniams automobilių raktams;
 • FIAT raktų korpusai padidinto saugumo automobilių raktams.

 
FIAT automobilių raktų gamyba - ilgametė patirtis, šiuolaikiška įranga, kokybiški raktų ruošiniai leidžia greitai pagaminti standartinius ir aukšto saugumo lygio FIAT automobilių raktus. FIAT automobilių raktų gamybą atliekame visų tipų standartinėms ir nestandartinėms spynoms. Jeigu jums reikalinga FIAT automobilio raktų gamyba ar automobilių raktų korpusai, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais FIAT automobilių raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.

 

 

SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai. SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai.

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).