HONDA raktų korpusai

HONDA raktų korpusai - visų HONDA markių automobiliams! HONDA raktų korpusai, geležėlės, raktų korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos raktų dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” automobilių ir namų raktų dirbtuvėse.

Susisiekite: +370 638 08888
Greita užklausa

HONDA raktų korpusai - greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

HONDA raktų korpusai - naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką įrangą, pas mus atliekamas HONDA automobilių raktų korpusų keitimas, programavimas, pririšimas ir remontas! Su kompiuterizuota įranga gaminame HONDA automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais. Mes gaminame ir atkuriame HONDA automobilių ir kito transporto raktus pagal spyną ar mechaninį/programinį kodą. Atliekame HONDA raktų programavimą ir pririšimą prie signalizacijos ar centrinio. Jei HONDA automobilio raktas pamestas, atliekame spynų ir raktų kodų keitimą. Jeigu Jūsų HONDA automobiliui reikalingas atsarginis raktas, pas mus galite užsakyti rakto dublikato gamybą. Prekiaujame naujais, visų HONDA automobilių markių raktais ir jų ruošiniais. Gaminame HONDA atsarginius raktus, kuriuos pririšame prie centrinio.

HONDA raktų korpusai - visų HONDA markių automobiliams! Jeigu Jūsų HONDA automobiliui reikalingas rakto korpusas, skambinkite mums, turime visų tipų raktų korpusus:

 • Dviejų mygtukų HONDA raktų korpusai;
 • Trijų mygtukų HONDA raktų korpusai;
 • Trijų mygtukų HONDA raktų korpusai;
 • Keturių mygtukų HONDA raktų korpusai;
 • Penkių mygtukų HONDA raktų korpusai;
 • Transponderinis (čipinis) HONDA raktų korpusai;
 • "Smart" HONDA raktų korpusai;
 • HONDA raktų korpusų mygtukai;
 • HONDA raktų korpusai be geležtėle;
 • HONDA raktų korpusai su geležtėle;
 • HONDA raktų korpusai su metaliniu automobilio avariniu raktu;
 • HONDA raktų korpusai su plastmasiniu automobilio avariniu raktu;
 • HONDA raktų korpusai su nuotolinio valdymo mechanizmu.

HONDA raktų korpusai: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!

HONDA raktų korpusai - visiems gyvenimo atvėjams. Nesvarbu kurių gamybos metų esamas jūsų HONDA automobilio rakto korpusas, nesvarbu kokio tipo HONDA automobilio rakto korpusas jums reikalingas šiuo metu, pas mus rasite to, ko jums reikia! „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotos raktų gamybos dirbtuvės tiekia raktų korpusus viskam, kas turi spynas ar užraktus:

 

 • HONDA raktų korpusų keitimas;
 • HONDA raktų korpusų remontas;
 • HONDA raktų gamyba;
 • HONDA raktų atkūrimas;
 • HONDA raktų programavimas
 • HONDA raktų pririšimas.

 

HONDA raktų korpusai – Jūsų HONDA automobiliui itin gera kaina!

Jeigu Jūsų HONDA automobilio raktų korpusas yra susidėvėjęs ar sugedes, mes galime pakeisti visą rakto korpusą, raktų korpuso mygtukus bei maitinimo elementus. Keičiant HONDA raktų korpusą, dažnu atveju rakto pririšimas prie automobilio yra nebūtinas, nes pultelio vidinė mikroschema yra įdedama į naują rakto korpusą. HONDA rakto korpuso kaina priklauso nuo Jūsų automobilio modelio, pagaminimo metų bei rakto tipo. Mes turime itin platų raktų korpusų asortimentą, kurių įsigijimui Jums pasiūlysime itin gerą kainą.

 
HONDA raktų korpusai, geležėlės, raktų korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos HONDA raktų dalys – viskas vienoje vietoje “SOS ATRAKINIMAS” raktų dirbtuvėse. Skambinkite mums: konsultuojame visais HONDA raktų gamybos, programavimo ir remonto klausimais mob.: 8 (638) 08 888

HONDA raktų korpusai: atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas, pardavimas!

HONDA raktų korpusų atkūrimas, programavimas, pririšimas, remontas, keitimas -  mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia dirbti su visų tipų HONDA automobilių raktais ir jų korpusais itin greitai ir kokybiškai. Kad užtikrintume aukščiausią darbų kokybę, naudojame HONDA raktų korpusų gamintojų rekomenduojamą programinę įranga bei itin aukšto tikslumo elektronines ir mechanines stakles. 

HONDA raktų korpusai - sprendimai nuo A iki Z:

 • HONDA raktų korpusai ir jų atkūrimas;
 • HONDA raktų korpusai ir jų programavimas;
 • HONDA raktų korpusai ir jų pririšimas;
 • HONDA raktų korpusai ir jų remontas;
 • HONDA raktų korpusai ir jų keitimas;
 • HONDA raktų korpusai ir jų pardavimas.

 

Turime visų tipų rakto korpusus!

 • HONDA raktų korpusai retiems automobilių raktams;
 • HONDA raktų korpusai senoviniams automobilių raktams;
 • HONDA raktų korpusai standartiniams automobilių raktams;
 • HONDA raktų korpusai padidinto saugumo automobilių raktams.

 
HONDA automobilių raktų gamyba - ilgametė patirtis, šiuolaikiška įranga, kokybiški raktų ruošiniai leidžia greitai pagaminti standartinius ir aukšto saugumo lygio HONDA automobilių raktus. HONDA automobilių raktų gamybą atliekame visų tipų standartinėms ir nestandartinėms spynoms. Jeigu jums reikalinga HONDA automobilio raktų gamyba ar automobilių raktų korpusai, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais HONDA automobilių raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.

 

 

SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai. SOS ATRAKINIMAS – automobilio rakto korpusas visų markių automobiliams. Automobilio rakto korpusas, geležėlės, rakto korpuso mygtukai, čipai bei mikroschemos ir kitos rakto dalys. Dviejų, trijų, keturių, penkių mygtukų rakto pultelio korpusas. Transponderinis (čipinis) rakto pultelio korpusas. Automobilio rakto korpuso mygtukai.

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).