Automobilių raktų programavimas

Automobilių raktų programavimas - kokybiškai ir greitai. Automobilių raktų programavimas, gamyba, remontas, pririšimas. Automobilių raktų programavimas visų markių automobiliams. Automobilių raktų programavimas ir gamyba, automobilių pultelių remontas, automobilių korpusų remontas. Automobilių raktų programavimas specializuotose raktų gamybos dirbtuvėse, kurios veikia jau 29 metus. Automobilių raktų programavimas - greitai, tiksliai, patikimai su naujos kartos preciziško tikslumo įranga. Susisiekite jau dabar: 100% kokybės garantija - sertifikuoti meistrai.

Pagalba 24/7: +370 638 08888
Greita užklausa
Žiūrėti video

Automobilių raktų programavimas visų markių automobiliams!

Nesvarbu kokios markės jūsų automobilis mūsų specializuotose automobilių raktų gamybos, remonto ir programavimo dirbtuvėse dirba sertifikuoti meistrai, kurie gamina ir remontuoja visų tipų automobilių raktus. Nepriklausomai nuo automobilio rakto sudėtingumo ir tipo, mes atliekame raktų programavimą bei gamyba ir patiems seniausiems raktams ir patiems naujausiems. Mūsų paslaugų kokybe nesuabejosite, automobilių raktų programavimas profesionaliai ir greitai - garantuojamas! Mūsų specializacija automobilinių raktų srityje: visų tipų raktų remontas, programavimas, gamyba, avarinis durų ir spynų atrakinimas bei visų tipų automobilinių spynų remontas, montavimas, keitimas.

Automobilinių raktų programavimas:

 • Automobilinių raktų programavimas pagal Jūsų automobilio rakto pavyzdį;
 • Automobilinių raktų programavimas pagal Jūsų automobilio rakto kodą;
 • Automobilinių raktų programavimas pagal Jūsų automobilio spynelę.

 

Automobilių raktų programavimas visų markių automobiliams:

 • Automobilių raktų programavimas su sudėtingais užraktais;
 • Automobilių raktų programavimas su nestandartiniais užraktais;
 • Automobilių raktų programavimas su padidinto saugumo užraktais.
 • Visų markių automobilių raktų programavimas, remontas, gamyba, pultelių remontas, korpusų remontas.

 

„SOS ATRAKINIMAS“ specializuotose automobilių raktų gamybos ir remonto dirbtuvėse teikiamos paslaugos:

 • Automobilių raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Mikroautobusų raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Autobusų raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Sunkvežimių raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Traktorių raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Kombainų raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Žemės ūkio ir kitos sunkiosios technikos raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Valčių, laivų, jachtų ir kitų vandens transporto priemonių raktų programavimas, remontas, atkūrimas, pririšimas, gamyba, pardavimas;
 • Raktų programavimas, remontas ir gamyba viskam, kas turi spynas ar užraktus.

 

Automobilių raktų programavimas: 100 % užtikrintumo ir 100 % garantijos!
Automobilių raktų programavimas visiems gyvenimo atvėjams. Nesvarbu kurių gamybos metų jūsų automobilis, kokio gamintojo ir kokios būklės raktas, su sudėtingais, nestandartiniais ar su padidinto saugumo užraktais, nesvarbu kokio tipo rakto programavimo jums reikia, su profesionalia įranga mes itin greitai atliksime jums reikiamų raktų programavimą, remontą ir gamybą. Per 29 metus esame pagaminę, suremontavę ir suprogramavę tūkstančius pačių įvairiausių automobilių raktų, todėl klientams galime užtikrintai garantuoti, kad automobilių raktų programavimą atliksime bet kokio tipo raktams.

 

 

Automobilių raktų programavimas - greitai, tiksliai, patikimai!

Automobilių raktų programavimas - greitai, tiksliai, patikimai. Pas mus automobilių raktų programavimas atliekamas itin patyrusių meistrų, esame specializuotos automobilių raktų dirbtuvės, kurios veikia jau 29 metus, tad gerai išmanome visus automobilių raktų remonto, gamybos ir programavimo niuansus ir galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę. Automobilių raktų programavimas pas mus paverčiamas visiškai nesudėtingu procesu, nes pas mus galite gauti raktų programavimo sprendimus nuo A iki Z.

Automobilių raktų programavimas kiekvieno poreikiams - 8 priežastys, kodėl verta rinktis „SOS ATRAKINIMAS“ specializuotas raktų gamybos dirbtuves:

Automobilių raktų programavimas su naujos kartos preciziško tikslumo įranga!

Automobilių raktų programavimas mūsų meistrų atliekamas naudojant naujos kartos sertifikuotą įrangą, kuri leidžia gaminti, remontuoti ir programuoti visų tipų raktus itin greitai ir kokybiškai. Kad užtikrintume aukščiausią automobilių raktų kokybę, automobilių raktų gamybai ir programavimui naudojame spynų gamintojų rekomenduojamą programinę įranga, raktų ruošinius bei itin aukšto tikslumo elektronines ir mechanines stakles. 

Pas mus atliekamas:

 • Standartinių automobilių raktų programavimas, remontas, pririšimas, gamyba;
 • Sudėtingų automobilių raktų programavimas, remontas, pririšimas, gamyba;
 • Retų automobilių raktų programavimas, remontas, pririšimas, gamyba;
 • Senovinių automobilių raktų programavimas, remontas, pririšimas, gamyba;
 • Didelio tikslumo reikalaujančių automobilių raktų programavimas, remontas, pririšimas, gamyba;
 • Visų markių automobilių raktų pultelių programavimas, remontas, pririšimas, pardavimas;
 • Visų markių automobilių raktų korpusų remontas, pardavimas.

 

Automobilių raktų programavimas vienu skambučiu: paskambinkite mums ir mes viskuo pasirūpinsime. Kviečiame kreiptis į mūsų specializuotas raktų gamybos dirbtuves: automobilių raktų programavimas greitai, tiksliai, patikimai. Mob.: 8 (638) 08 888.

Mūsų raktų gamybos dirbtuvės yra asocijuotos Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų federacijų!

Esame Amerikos, Europos ir Lietuvos raktininkų federacijos nariai, o tai patvirtina ir įrodo mūsų dirbtuvių išskirtinę kompetenciją ir patikimumą. Mūsų meistrai vyksta į šių asociacijų mokymus, konferencijas, įvairius seminarus ir renginius, kur tobulina savo žinias bei domisi naujausiomis praktikomis, specializuota įranga, technologijomis bei naujausiomis veiklos tendencijomis.

 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti raktų atitikties sertifikatus;
 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti oficialius spynų gamintojo įgaliojimus;
 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti šios veiklos licencijas;
 • Mūsų dirbtuvės gali pateikti meistrų veiklos sertifikatus.

 

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ PROGRAMAVIMAS - PER KIEK LAIKO ATLIEKAMA AUTOMOBILIŲ RAKTŲ PROGRAMAVIMAS?

Automobilių raktų programavimas daugumai yra nauja patirtis, todėl suprantame, kad natūraliai kyla klausimas, ogi per kiek laiko atliekama automobilių raktų programavimas? Viskas priklauso nuo jūsų automobilio rakto gamintojo ir rakto modelio. Standartinių automobilių raktų programavimas gali užtrukti 30 - 50 minučių, o naujos kartos automobilių raktų, su padidinto saugumo sistemomis, raktų programavimas gali užtrukti iki 90 minučių, o kartais ir ilgiau. Automobilių raktų programavimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis, skiriasi automobilių raktų modeliai, jų mechanizmai ir jų saugumo lygiai. Dėl šių priežasčių automobilių raktų programavimo laiką ir kainą galime apskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti jūsų raktų programavimo laiką ir kainą, kviečiame susisiekite su mumis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą ir atlikimo laiką.

 • Standartinių automobilių raktų programavimas atliekama per 30 - 50 min.
 • Padidinto saugumo automobilių raktų programavimas atliekama per 40 - 90 min.

Pas mus raktų gamyba atliekama visų tipų: spynoms, automobiliams, seifams, standartinėms ir padidinto saugumo durims bei elektroniniams ir mechaniniams užraktams. Raktų gamyba viskam kas turi spynas ar užraktus!

 

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ PROGRAMAVIMAS - KOKIA KAINA?

Automobilių raktų programavimas kiekvienu atveju yra skirtingas, kuo raktas sudėtingesnis, tuo raktų programavimo kaina aukštesnė. Jei vienų automobilių raktų programavimui reikia vienų specializuotų įrankių ir programų, kitų automobilių raktų programavimui gali reikėti kardinaliai kitų įrankių ir programų. Tad automobilių raktų programavimas yra labai individualus ir paslaugų kainą galime apskaičiuoti tik susipažinę su jūsų situacija. Svarbu žinoti, kokio tipo raktas, kokio gamintojo ir modelio automobilio spyna, ar yra padidinto saugumo mechanizmų? Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos automobilio raktų programavimas, kviečiame susisiekti su mūsų specializuotomis raktų gamybos dirbtuvėmis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

 

Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j Avarinis atrakinimas ir atidarymas. Avarinis atrakinimas ir atidarymas Vilniuje. Avarinis durų, spynų, automobilių, seifų atrakinimas ir atidarymas. Raktai, raktų gamyba. Automobilių raktų gamyba ir programavimas. Raktų, spynų, cilindrų ir širdelių remontas, montavimas, taisymas, keitimas, pardavimas. Avarinis automobilių, mikroautobusų, autobusų, traktorių, sunkvežimių, atrakinimas ir atidarymas visą parą geriausia kaina - Vilniuje. Suteikiame Garantiją. Greitas pagaminimas. Naujausia įranga. Susisiekite j

Visiems mūsų įmonės atliktiems darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją!

Pagrindinės mūsų komandos teikiamos paslaugos:

Naudingi patarimai apie avarinį arakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).