PER KIEK LAIKO ATLIEKAMAS AVARINIS ATRAKINIMAS?

Avarinis atrakinimas daugumai yra nauja patirtis, todėl suprantame, kad natūraliai kyla klausimas, per kiek laiko atliekamas avarinis atrakinimas? Viskas priklauso nuo jūsų durų, jų spynos markės ir modelio. Standartinių durų atrakinimas gali užtrukti 10 - 30 minučių, o naujos kartos durų, su sudėtingomis apsaugos sistemomis ir su sudėtingais mechaniniais užraktais, atrakinimas gali užtrukti iki 1 val., o kartais ir ilgiau.

Standartinių durų atrakinimas, kai spynoje nėra mechanizmų pažeidimų, užtrunka 10 - 30 minučių. Padidinto saugumo durų su sudėtingais užraktais atrakinimas užtrunka ženkliai ilgiau. Avarinis atrakinimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis, skiriasi durų spynų modeliai, jų mechanizmai ir jų saugumo lygiai. Dėl šių priežasčių avarinio atrakinimo laiką ir kainą galime apskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją.

Jeigu norite sužinoti jūsų durų avarinio atrakinimo laiką ir kainą, kviečiame susisiekite su mumis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą ir atlikimo laiką.

  • Standartinių durų atrakinimas atliekamas per 10 - 30 min.
  • Padidinto saugumo durų atrakinimas atliekamas per 30 - 60 min.
  • Durų su sudėtingais užraktais atrakinimas atliekamas per 40 - 90 min.
     

 

Pas mus avarinis atrakinimas atliekamas visų tipų: spynoms, automobiliams, seifams, standartinėms ir padidinto saugumo durims bei elektroniniams ir mechaniniams užraktams. Atrakiname viską kas turi spynas ar užraktus.

Naudingi patarimai apie avarinį atrakinimą:

Pas mus visas paslaugas atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SOS ATRAKINIMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SOS ATRAKINIMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų montavimo paslaugas. „SOS ATRAKINIMAS“ paslaugas teikia jau 29 metus, todėl galime užtikrinti aukščiausią visų paslaugų kokybę ir itin gerą kainą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).